Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιοι είμαστε "εμείς";

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 12 Φεβρουαρίου 2015.

  1. Elune

    Elune Priceless

    Πρώτα απ' όλα η Μάγδα μιλάει άσχημα σε όσους της έχουν μιλήσει/φερθεί άσχημα. Και αυτό το γνωρίζετε καλά, καθότι μιλάγατε στο Fb και υπάρχει και συνομιλία   Ουδέποτε ξύπνησε και είπε "ποιον να βρίσω σήμερα".

    Δεύτερον: Δεν γνωρίζετε για την ύπαρξη ελευθερίας του λόγου; Παράλληλα, το ίδιο το site υποστηρίζει την "εφαρμογή" που επικαλείστε, άρα γιατί να μην την χρησιμοποιήσει; Αν έχετε κάποια θέμα περί αυτού, τότε μιλήστε με τον τεχνικό  

    Οσο για το προσωπάκι μου, σας ευχαριστώ που το βρίσκετε χαριτωμένο, ωστόσο εγώ φροντίζω να γελάω με πράγματα που γίνονται/λέγονται στην real life. Εξω από το φόρουμ. Εσείς μάλλον, το αντίθετο  
     
  2. gaby

    gaby Guest

    @Elune,

    η Μάγδα να τελειώνει με τους κακούς της τρόπους είτε νομίζει ότι έχει δίκιο είτε νομίζει ότι οι άλλοι όλοι έχουν άδικο. Δεν έχω ασχοληθεί με τη Μάγδα τόσο όσο σκέπτεστε, δεν αποκλείεται να μου έλεγε διάφορα στο fb και να μην τα έπαιρνα πολύ τοις μετρητοίς. Και δεν είχαμε ποτέ "διαπροσωπικές σχέσεις", να εξηγούμαστε σε αυτό  

    Ελευθερία δεν σήμαινε ποτέ μη συνέπειες  

    Και τώρα που το σκέπτομαι, δεν είχατε δεσμευτεί να τιμωρηθεί για τους κακούς της τρόπους; Πλάκα μας κάνατε εδώ πέρα και εμείς κρατούσαμε την ανάσα μας;
     
  3. Elune

    Elune Priceless

    Μην εξάπτεστε @gaby και χάνετε την ψυχραιμία σας. Διάλογο κάνουμε.

    Αραγε η συμπεριφορά σας αρμόζει σε έναν moderator ή τώρα μιλάτε ως μέλος; Εχω μπερδευτεί με τις δύο ιδιότητές σας.
     
  4. gaby

    gaby Guest

    @Elune,

    δε νομίζω ότι θα ασχοληθώ άλλο μαζί σας - θα πρέπει να με προκαλέσετε πάρα πολύ για να το κάνω. Δεν με πειράζει να μπερδεύεστε, σταδιακά πιστεύω θα εμπεδώσετε κάποια πράγματα.
     
  5. Elune

    Elune Priceless

    Μάλιστα. Ευχαριστώ πολύ για τις παροτρύνσεις σας.

    Βέβαια, δεν ξέρω αν αυτό που λέτε ισχύει: ότι σταδιακά ένας άνθρωπος εμπεδώνει κάποια πράγματα. Εδώ υπάρχουν κάποιες που είναι χρόνια μεγαλύτερες από εμένα και μπερδεύουν το "slave" με το "μαζοχίστρια" για να μην τις βλέπουν υποτιμητικά.

    Να, πάλι μπερδεύτηκα  
     
  6. gaby

    gaby Guest

    @Elune,

    αχ, καλέ μου. Αν χάσατε τον βηματισμό σας και μπερδευτήκατε στα πόδια μας, ευχαρίστως ένα καλό κράτημα για να μην πέσετε κιόλας. Θα ήταν κρίμα οι αστοχίες σας να είχαν και την οποιαδήποτε επίπτωση, δεν αντέχετε, άλλωστε, τέτοια πράγματα  

    Τελειώσατε;
     
  7. Elune

    Elune Priceless

    Απλά περιμένω να κάνετε και άλλο edit. Οπως στο ποστ

    Πολύ ωραία η επίθεσή σας επί προσωπικού. Ελπίζω να μην κρατήσετε πολύ, γιατί γίνονται πολλά ατυχήματα. Ετσι, δεν είναι;  

    Είναι αμαρτία να χάνετε την ψυχραιμία σας ξανά και ξανά. Δεν αρμόζει σε έναν mod. Από την άλλη πάντως χαίρομαι που χρησιμοποιείτε τις λειτουργίες του φόρουμ για να κάνετε edit. Αυτό δεν είναι κατακριτέο, ε;   Επίσης δεν νομίζω να σας απασχολεί πως και τι θα κάνω εγώ με την υ μου. Εκτός και αν σας αρέσει η κλειδαρότρυπα.

    P.s Κλείνω την τοποθέτησή μου με μία φράση που είχατε πει κάποτε στην Μάγδα: «"γειά σου βρε, πού βρήκες άντρα όμορφο και καλό στο κρεβάτι και νεώτερό σου, έναν τέτοιο θέλω να βρω κι εγώ για μένα"»
     
  8. gaby

    gaby Guest

    @Εlune,

    τώρα τελειώσατε; Δεν με απασχολεί τι κάνετε με την "υ" σας   Είχατε όμως δεσμευτεί στο εδώ εκκλησίασμα, να την τιμωρήσετε για τους τρόπους της.

    ΥΓ. Φέρτε να δω αυτήν την πρόταση που ισχυρίζεστε ότι είπα.
     
  9. Elune

    Elune Priceless

    @gaby θα έβαζα εδώ φωτό, αλλά θα προτιμήσω να σας παραπέμψω στη μεταξύ σας συνομιλία 25/11/2014 05:45 μ.μ.
     
  10. gaby

    gaby Guest

    @Elune,

    κάθεστε και ασχολείστε με ανούσια πράγματα. Συγχρόνως εκτείθεστε και προσπαθείτε να παραβιάσετε υποτιθέμενες ιδιωτικές μου συνομιλίες. Δεν έχω να φοβηθώ κάτι.

    Θα ήθελα από εσάς να μετρήσετε πόσες φορές έχετε παραβιάσει προσωπικά μου δεδομένα απόψε και να κάνετε ο ίδιος την αυτοκριτική σας. Τι θα απαιτούσατε από έναν mod αν κάποιος είχε κάνει το ίδιο σ εσάς;
     
  11. Elune

    Elune Priceless

    Αυτό που κάνατε εσείς στην Mad με πολύ πιο "κακό" τρόπο, έκανα και εγώ. Ισως θα έπρεπε να σκεφτείτε τη φράση: μην κάνεις σε άλλους, αυτά που δεν θες να σου κάνουν.

    Από εκεί και πέρα, τα ποστ σας είναι γεμάτα προσωπικές επιθέσεις. Αναλογιστείτε επίσης.
     
  12. gaby

    gaby Guest

    Θα μου επιτρέψετε να επιμείνω ότι ουδέποτε παραβίασα προσωπικά δεδομένα του οποιουδήποτε, ούτε της Μάντλεν. Εσείς το κάνατε σ εμένα. Πού είναι η αυτοκριτική σας;

    Επίσης απορρίπτω την κατηγορία που μου προσάπτετε περί προσωπικών επιθέσεων στη Μάντλεν.

    Κατά τα λοιπά, παρακαλώ ως moderator να πάψει η Μάντλεν να μας μιλάει άσκημα εδώ πέρα. Τότε θα πάψουν και τα warnings και θα είστε, πιστεύω, πάρα πολύ ευχαριστημένοι.