Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιους από το forum θα θέλατε να γνωρίσετε απο κοντά;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος James_Bondage, στις 4 Φεβρουαρίου 2011.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Και αν σου πω ότι κάποιοι έχουν ήδη τις μουρίτσες τους σαν άβαταρ?
    Και εγώ είχα την δική μου για 3 συναπτές εβδομάδες...
    Την είχα βάλει για να έχουν μια ιδέα οι άλλοι...της φάτσας του μαλάκα που τους "μιλούσε"...
    Μετά τους λυπήθηκα για την αισθητική ρύπανση και την έβγαλα χαχαχα...
    Κι όμως, συναντήσεις για καφέ προτείνονται...
    Πρέπει σώνει και καλά κάποιος/α να ψάχνει γουνί η πέοντα για να βρίσκεται εδώ μέσα?
    Όχι ότι να ψάχνεται κάποιος/α είναι κακό...
    Μετά στα φώτος στα προφίλ...
    Ο καθένας έχει δικαίωμα στην διακριτικότητα του η όχι...
    Και ελάχιστοι/ες βάζουν την μούρη τους και σε άλλου είδους φόρουμ...
    Όχι μόνο σεξουαλικού περιεχομένου...

    Μετά το νήμα είναι "υποθετικό"...
    Και εμένα θα μου άρεσε να γνωρίσω κάποιους/ες...
    Αν δεν τύχει, δεν είναι ότι θα ψοφήσω...
    Εκείνους/ες που αλήθεια νιώθω κοντινούς/ες μου εδώ...
    Θα τους/τις συναντήσω, ξανασυναντήσω σίγουρα..
      
     
  2. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Ξέρεις, εκτός από αστέρια του bdsm, όσοι γράφουν εδώ είναι πρώτα απ' όλα άνθρωποι και κάποιοι είναι ιδιαιτέρως συμπαθείς και αξιόλογοι. Το να συναντηθούν κάποιοι απ' αυτούς, είτε σε μεγάλη συνάντηση, είτε σε μικρότερη για να πιούνε έναν καφέ και να γνωριστούνε, δεν σημαίνει ότι έχουν όλοι σκοπό να καταλήξουν να βουρδουλιάζουν ο ένας τον άλλον. Εγώ από το πουθενά απέκτησα κάποιους καλούς φίλους και φίλες εδώ μέσα και με τιμάει το γεγονός ότι με επέλεξαν ανάμεσα σε τόσα άτομα. Δεν σημαίνει όμως ότι βλέπουμε ο ένας τον άλλον ερωτικά.
    Οι φωτο στο προφίλ δεν μπαίνουν για ευνόητους λόγους, ούτε εδώ ούτε σε κανένα άλλο φόρουμ.
    Τα έχεις σκεφτεί κι εσύ ποτέ αυτά;
     
  3. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    να σου απαντησω με ειλικρινεια σε αυτο που λες. Προσφατη εμπειρεια μου, βρηκα ενα φορουμ στας ευρωπας, οπου οχι μονο εχουν τις πραγματικες μουρες τους, χωρις να δινουν δεκαρα αν προσβαλλεται ο αλλος ή η άλλη που τη βλεπει, αλλα και τηλεφωνα, email, λιστα ολοκληρη με το "κανω / δεν κανω". Πες μου εσυ τωρα, εμεις εδω σε ποια στανη ζουμε. Εμεις εδω ασχολουμαστε αν ο "μαστερας ειναι πεφτουλας" (και εσυ ειδα κανεις σαφη υπαινυγμο σε αυτο το θεμα) ενω κανεις δεν ασχολείται με το αν η σουμπιτσα ειναι κυριολεκτικη τσουλα. Αποψη μου, οι τσουλιτσες ειναι καλοδεχουμενες, αλλα οι πολλοι μαστεραδες ειναι ενοχλητικος ανταγωνισμός. Αρε αθανατη ελληνικη πραγματικοτητα....
     
  4. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Λοιπόν...Εγώ στας Ευρώπας καλώς η κακώς έζησα για 17 συναπτά έτη...
    Σύχνασα και συχνάζω ακόμη ξένα φόρουμ εντελώς διαφορετικού περιεχομένου...
    Την μούρη τους την είχαν βάλει ελάχιστοι/ες...
    Εγώ το τηλέφωνο μου, το mail μου, τις προτιμήσεις μου, τις αποκαλύπτω μόνο σε όποια/ον μου κάνει κλικ...
    Όσο και να φαίνεται παράδοξο...Υπάρχουν κι εκείνοι/ες εδώ μέσα που αν και δεν αποκλείουν τίποτε...
    Καλώς η κακώς να πηδηχτούν η όχι με κάποιον/α εδώ μέσα δεν είναι το κύριο τους μέλημα...
    Γιατί ίσως και να έχουν ήδη κάποιον/α με τον οποίον/α να πηδιούνται και να γουστάρουν...
    Ίσως γιατί προτιμούν το "κυνήγι" στον "έξω" κόσμο...

    Ως προς την μούρη...Η δικιά μου είναι αυτή η σκατόφατσα...
    Την οποία σε λίγο θα ξαναβγάλω...
    Πρώτον γιατί, δεν γουστάρω να κυκλοφορεί πουθενά στο δίκτυο...
    Και δεύτερον γιατί προτιμώ μακράν το προηγούμενο μου άβαταρ χαχαχα...

    Υ.Γ. Το φόρουμ είναι γεμάτο από ενδιαφέροντα νήματα...
    Ο καθένας "ακουμπάει" εκείνα που του αρέσουν...
    Εγώ πολλά "ξέθαψα" και συζητούσαμε 3 σκύλοι και 1 γάτα...
    Κολοκυθόπιτα...

      
     
    Last edited: 17 Δεκεμβρίου 2014
  5. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Και τι να τους κάνουμε τους ανθρώπους, να τους ψεκάσουμε;
     
  6. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    επιλεκτικα ναι ! πληρης η εξοντωση !

    τονιζω το "επιλεκτικα".
     
  7. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Πώς γίνεται η πλήρης εξόντωση να είναι επιλεκτική;
    Μισές δουλειές δεν γίνονται, αγαπητέ.
     
  8. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    αυτο ακριβως λεω. Οποιος δε μας καθεται καλα, να τον εξοντωνουμε. Ειναι η ελληνικη πραγματικοτητα. Απλα τα κριτηρια να ειναι επιλεκτικα. Κλικα über alles
     
  9. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Όποιος κάθεται και ασχολείται με κλίκες, μάλλον έχει μείνει ακόμα στα χρόνια του γυμνασίου. Οι υπόλοιποι μεγαλώσαμε.
    Δημήτρη, μην το πάρεις προσωπικά, μια γενική διαπίστωση είναι.
     
  10. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    στην σχετικα προσφατη εισοδο μου στην ελληνοφωνη πραγματικοτητα στο bdsm μου εκανε ιδιαιτερη εντυπωση η ευκολια με την οποια καποια τον "εβαζε στο στομα" διαδικτυακα, χωρις φυσικα να ακολουθησει η οποιαδηποτε πραγματικοτητα. Δεν ειναι κακο το ξεχαρμανιασμα, αλλα να μην παριστανουμε και τους "απελευθωμενους". Οπως και σε πολλα αλλα, εδω στη στανη μας, πιο πολύ δηθεν ειμαστε...

    φιλε μου αυτο ειναι στην διακριτικη ευχερεια του καθενος /της καθεμιας, καταλαβαινω οτι αλλη αναγνωρισιμοτητα εχει καποιος που ειναι επιτροπος στο ναο της ενοριας τους και αλλη ενας οδηγος νταλικας. Εμενα προσωπικα η φατσα σου μου ειναι συμπαθης, για μενα μην την βγαλεις !  

    Συμφωνω απολυτα μαζι σου  
     
  11. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Κι εγώ που νόμιζα ότι το θέμα του νήματος, ήταν ποιον/α θα θέλατε να γνωρίσετε και όχι να πηδήξετε/πηδηχτείτε μαζί του/της
    Παίζει και η χειραψία να είναι μόνο με την χρήση των χεριών και όχι με άλλα σημεία της ανθρώπινης ανατομίας?
    Ως προς τους Master πέφτουλες και τις sub τσουλίτσες...
    Αν είναι, καλά κάνουν και ας το κρίνουν εκείνοι/ες που έχουν, η θα έχουν να κάνουν μαζί τους...
    Στο όποιο τσιγκέλι και βιτρίνα κρεοπωλείου μπαίνουμε από μόνοι μας...
    Δεν μας βάζει κανείς άλλος/η...
    Και αν κάποιος/α θέλει να πλασάρεται σαν κρέας για το καλύτερο "δόντι"...
    Με γεια του/της και χαρά του/της...
    Όπως είπε και η Butterfly ( σιχαίνομαι να της δίνω δίκιο χαχαχα )...κι εγώ βλέπω ανθρώπους εδώ...
    Άλλοι μου είναι περισσότερο "κοντινοί", άλλοι λιγότερο, άλλοι καθόλου, άλλοι παντελώς αδιάφοροι...
    Και δεν βλέπω πουθενά κανέναν ανταγωνισμό, απλούστατα επειδή σε ανταγωνισμό δεν χάνω καν τον χρόνο μου, να μπω με κανέναν...
    Είναι ζήτημα "αναγκών"...Και γούστων...
    Κάποια που θα "επιλέξει" εμένα...εδώ..."έξω"...Δεν θα "επιλέξει" κάποιον άλλο...και τούμπαλιν...Λογικό και ανθρώπινο...
     
    Last edited: 17 Δεκεμβρίου 2014
  12. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    ναι, εχεις δικιο, το γενικευσα λιγακι και παραλιγο να μας ξεφυγει...