Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιους από το forum θα θέλατε να γνωρίσετε απο κοντά;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος James_Bondage, στις 4 Φεβρουαρίου 2011.

  1. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    κρυβε λογια ρε συ θα μας περνει μετα ο σιρινακης τηλ για καμμια ταινια χεχεχεχεχε
     
  2. danos

    danos Regular Member

    και αλλοι εχουν όμορφα ματια και μάλιστα χρώματος σκατουλί αλλα δεν το διατυμπανίζουν κυρία μου  
     
  3. danos

    danos Regular Member

    δεν κατάλαβες φίλτατε , αυτα ειναι τα προκαταρτικα , έπεται και συνέχεια  
     
  4. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Μην την ακούς...Έχει να πάει στον οφθαλμίατρο χρόνια...Και μένα σκατουλί είναι, αλλά τα περνάω κωλόχαρτο κάθε βράδυ...
    Για να καταλάβεις το γούστο της περί ματιών ( καλά για παπούτσια δεν μιλάμε...αίσχος...Στ' άλλα εντάξει...η κοπέλα έχει γούστο...Εκτός από τους άντρες...Αν κρίνεις από εμένα...Αν και δεν πιάνομαι, γιατί τόσο άντρας δεν είμαι χαχαχα )

    Λοιπόν τα μάτια τα όμορφα τα δικά μου, που της αρέσουν...

     

    Οι άντρες που της αρέσουν...

     

    Εγώ που είχε φάει μπανανόφλουδα...ήμουν tale quale...Τρελός λοβερμάνας και σφίχτερμαν...Τρελή βαρβατίλα σε λέω....Σαν τον κύριο εδώ...



     

    Όταν έλεγε ότι την ελκύει περισσότερο το μυαλό απ' όλα τ'άλλα, δεν έλεγε μαλθακίες...
    Άλλο που με μένα είχε ψωνίσει από σβέρκο...

    Γιατί το δικό μου είναι κάπως έτσι...

     

    Καλά λέω εγώ...άβυσσος η ψυχή των vanilla χαχαχαχα

      
     
  5. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

     
  6. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Σσσσσσσσσσ, μην σου κάνω μυτερές τις στρογγυλομυτερές ( τρομάρα σου...άκου στρογγυλομυτερές χαχα ) τις γόβες...Μυξιάρικο χαχαχαχχα...Μου θέλεις και καφέ χαχαχχα...
    Που σου έλεγα δυο μπαλάκια, όταν μου έφτιαχνες τον δικό μου...
    Και αντί να μου βάλεις ασπαρτάμη...Έπαιρνες το ψαλίδι και με κυνηγούσες στους διαδρόμοι του σπιτιού σου...χαχαχα

        
     
    Last edited: 18 Δεκεμβρίου 2014
  7. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Τρελε αντρα...ειναι μικρουτσικα και μπερδευομουν..χιχιχιχιχι    
     
  8. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Χαχαχα, γι' αυτό μου έλεγες συχνά ότι ήθελες να πάμε στη Γλυφάδα...Τώρα κατάλαβα γιατί...
    Ήθελες να παίξεις γκόλφ...Με τα μπαλάκια μου χαχαχα...
    Ερινύα χαχαχα...Έννοια σου όμως, ξέρω που μένεις...Και τα ωράρια σου...
    Θα μπω σπίτι σου και θα σου κατακρεουργήσω τα μποξεράκια...αφού πρώτα σου τελειώσω τον αφρό ξυρίσματος...
    Κομμένα τα μούσια εδώ...Νταλικέρης είσαι και σε λένε Μπάμπαρο και το παίζεις γυναίκα...
    Ντροπή σου ρε...χαχαχα...

    Μετά γυναίκα με φούστα, που ακούστηκε? Και έλεγες τραβέλι εμένα όταν έβαζα παντελόνια χαχαχα...

    Και πάψε να με βρίζεις...Άκου άντρας...
    Το μόνο που λείπει είναι να με πεις και συνήγορο...
    Εκείνο θα ξεπλυνόταν μόνο με αίμα χαχαχα
    Έφυγα...Πρέπει να πάω ξέρεις που...Η δύσκολη μέρα ξεκινάει...
    Σε αγκαλιάζω...

    Και για να γυρίσουμε on topic...και εσύ θα ήθελες να συναντήσεις εκτός φόρουμ τον @danos ...
    Άντε να δω με ποια θα τον πρωτοπαντρέψω...Στην ποδιά του σφάζεστε όλες χαχαχα...

            
     
  9. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Πωπω, τι τράβηξες, καημένο μου παιδί... 

    Και επίσης, κάτι που θέλω να σας πω εδώ και καιρό. Get a room τρελόπαιδα.
     
  10. aethereal

    aethereal Guest

    [QUOTE Κι εγώ που νόμιζα ότι το θέμα του νήματος, ήταν ποιον/α θα θέλατε να γνωρίσετε και όχι να πηδήξετε/πηδηχτείτε μαζί του/της
    [/QUOTE]

    στα μαθητικα μου χρονια δεν ειχα ασχοληθει με τις διαδικτυακες κοινωνικες σχεσεις.ειχα ακουσει ομως για τη στερεοτυπικη (οπως αποδειχθηκε) πραγματικοτητα του φαστ φακ φερελ-πηδηματος.κι επειδη παντα ημουν δυσπιστη και αιθεροβατισσα ταυτοχρονα,αποφασισα να τορπιλισω το κλισε.
    διεπιστωσα λοιπον πως ακομη και στο επιπεδο μιας διαδικτυακης γνωριμιας,το "χτισιμο" γινεται μεσω της αλληλεπιδρασης των μελων οποιο κι αν ειναι το ενδεχομενο "οικοδομικο" σχεδιο..δλδ παραλληλα με το τι καποιος/α φανταζεται κι επιθυμει,πρεπει να γινεται και η αναλογη "στατικη" μελετη του κατα ποσο ο απεναντι συνομιλητης αλληλεπιδρα στη διαστρωματωση ωστε καποια στιγμη να ολοκληρωθει το "χτισιμο" και να περασει η συνομιλια απο το φραγμα της οθονης στην οικειοτητα μιας παρουσιας.
    ο φοβος του αγνωστου εκμηδενιζεται βαθμιαια κατα το "χτισιμο"ενω ταυτοχρονα τα σχεδια επαληθευονται,επαναπροσδιοριζονται ειτε ακυρωνονται..
     
  11. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    xaxaxa, είδες το κτήνος τι μου έκανε...Άντε και θα με σκοτώσεις...Είμαι και στο δρόμο και γράφω με το κινητό...Όχι τίποτε άλλο...Γλιστράει το πεζοδρόμιο και δεν τα έχω συνηθίσει τα flat χαχαχα...
    Στα περί room σ' εμένα τα είχες ήδη πει και σου είχα δώσει δίκιο...
    Αλλά επειδή εδώ έξω παρά έκανα κάποιες μαλακίες...
    Ήθελα ο νέος χρόνος να μπει, και να έχω αφήσει στις πλάτες μου, όλα τ' άσχημα με κείνους/ες που αλήθεια νιώθω "δικούς" μου...
    Όπου και αν αυτά έγιναν...Εδώ...στον "έξω κόσμο"...Παντού...
    Πλέον "κοινό" τέρμα...ΟΚ ότι είμαστε μια "χαρούμενη οικογένεια"...Αλλά όλα έχουν ένα όριο...Κι εγώ το ξεχείλωσα...

    Κάτσε να σκεφτώ και κανέναν άλλο που θα ήθελα να συναντήσω...
    Είπαμε, προσπαθώ να μένω on topic...Όσο και να μην τα καταφέρνω χαχαχα...

    Δεν μου έρχεται κανείς άλλος χαχαχα...
    Ας πούμε εσένα με την Dark explorer για να σας δω να βουδουσουμιαζετε ανελέητα κάποιον ανήμπορο γεράκο...
    Εκείνη να τον μαστιγώνει και να τον straponάρει και εσύ να της δίνεις οδηγίες και να πετας στον παππού δολοφονικές ατάκες και κουραμπιέδες χαχαχα...

    Υ.Γ. Fly...έι Fly...είσαι αλήθεια "παλικάρι" και φιλαράκι...Ευχαριστώ....Ξέρεις εσύ...
    Για μια φορά δίχως φατσούλες....
     
    Last edited: 18 Δεκεμβρίου 2014
  12. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Και εδώ να προσθέσουμε πως, το ότι μιλάμε σε κάποιους σε ένα νήμα ή γενικότερα είμαστε ευγενικοί, δεν σημαίνει πως θέλουμε και να μας πηδήξουν. Ο νοών νοείτω, ελπίζω δηλαδή, γιατί δεν πάω και στοίχημα ότι κάποιοι είναι σε θέση να καταλάβουν.