Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιους από το forum θα θέλατε να γνωρίσετε απο κοντά;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος James_Bondage, στις 4 Φεβρουαρίου 2011.

  1. Heretic_Angel

    Heretic_Angel Regular Member

    Απάντηση: Re: Ποιους από το forum θα θέλατε να γνωρίσετε απο κοντά;


    Επειδή εδώ μέσα υπάρχουν πολλοί σαδιστές που αρέσκονται να μας βλέπουν (εμάς τα βανιλοπαίδια) να υποφέρουμε αναζητώντας εν αγωνιωδώς σεξουαλικές απολαύσεις και χαρές, θα ήθελα να σε ενημερώσω, σύντεκνε βανιλλομπάκουρε, ότι εδώ μέσα γκόμενες βρίσκουν μόνο όσοι δηλώνουν κάτι άλλο εκτός από vanilla.

    Είναι αυτό που έλεγαν "ο Ολυμπιακός και το Αιγάλεω να κερδίζουν και οι άλλοι να πάνε να γαμηθούν". Ε, αυτό το να πάνε να γαμηθούν, το εννοούν λίγο διαφορετικά...

    Δοκίμασε να αλλάξεις το status σου σε Mistress και είμαι σίγουρα ότι σύντομα θα έρθουν "βροχή" οι προτάσεις.

    Φιλικά  
     
  2. anastasia

    anastasia Regular Member

    Απάντηση: Ποιους από το forum θα θέλατε να γνωρίσετε απο κοντά;

    αν γινοταν ολους ολες
     
  3. Prince

    Prince Purple Haze..

    Απάντηση: Ποιους από το forum θα θέλατε να γνωρίσετε απο κοντά;

    Δεν έχω γνωρίσει κανένα ακόμα επειδή εγώ δεν προσπάθησα να το κάνω.
    οπότε καλά να πάθω
     
  4. heeler

    heeler Regular Member

    Απάντηση: Ποιους από το forum θα θέλατε να γνωρίσετε απο κοντά;

    Ποτέ δεν είναι αργά. Ξεκίνα τώρα!
     
  5. Kaveiros

    Kaveiros Regular Member

    Απάντηση: Ποιους από το forum θα θέλατε να γνωρίσετε απο κοντά;

    Τι νοημα εχει να το γραψω εδω;προτιμω να το πω στην ιδια
     
  6. paraple

    paraple Regular Member

    Απάντηση: Ποιους από το forum θα θέλατε να γνωρίσετε απο κοντά;

    δηλωνω...εθελοντης  
     
  7. Τη Maria Patata. (Μου έχει κάνει εντύπωση το νικ)
     
  8. undertraining

    undertraining Regular Member

    Απάντηση: Ποιους από το forum θα θέλατε να γνωρίσετε απο κοντά;

    H αλήθεια είναι ότι λίγο καιρό πριν ήθελα να γνωρίσω πολλά άτομα από εδώ μέσα και ήδη είχα ξεχωρίσει δύο τρία nick που μου έιχαν τραβήξει το ενδιαφέρον (όχι απαράιτητα ερωτικά αλλά και σαν πρόσωπα). Είχα μάλιστα ξεκινήσει να χαλαρώνω και να αποβάλω τους φόβους μου που με κρατούσαν μακριά από την επανέναρξη μιας ερασιτεχνικής εφηβικής και νεανικής ενασχόλησης με το χώρο. Μέσα σε μία εβδομάδα όμως διαβάζοντας στο forum πράγματα και θαυματα αλλά και κάθε λογής ξε - κατινιάσματα που έχουν λάβει χώρα μέσα και έξω από το forum η όρεξη μου έφυγε και επανήλθε ο φόβος για αυτόν τον-ην δήθεν που κρύβεται πίσω από την ανωνυμία μερικών πολύ ωραίων κειμένων.
    Ευτυχώς τουλάχιστον αυτοί-ες οι δύο - τρεις που έχω ξεχωρίσει δεν έχουν συμετάσχει σε αυτό. Αυτό όμως δεν αναιρεί τους ξανγεννημένους φόβους μου για τις γνωριμίες μέσω Internet και ειδικά σε έναν χώρο που ο τρελός-η ...... μπορεί να κρύψει την ανισοοροπία του ευκολότερα πίσω από μία πολύ όμορφη bdsm εικόνα!!
    Mπορεί να είμαι και υπερβολικός!
     
  9. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Ποιους από το forum θα θέλατε να γνωρίσετε απο κοντά;

    Ισως και να μην εισαι, αλλα οπως εκει εξω ετσι κι εδω διαπιστωνουμε συχνα οτι οι ανθρωποι δεν ειναι παντα αυτο που φαινονται.
    Συχνα παρασυρονται απο επιθυμιες,ανασφαλειες,φοβιες,σκεψεις και λογια και ειτε χαλανε την εικονα τους ,ειτε αποκαλυπτουν την πραγματικη.
    Απλα επελεξε να γνωρισεις αυτους που σου "βγαζουν" κατι θετικο και δωσε τους και στον εαυτο σου επισης το χρονο να τους μαθεις μεσα απο διαφορες καταστασεις.
     
  10. Syrah

    Syrah Contributor

    Δεν έχω δει ακόμη από κοντά τη lara του E-p. Θα επιδιώξω να τη δω, αλλά όχι στα πλαίσια κάποιου meeting...
     
  11. James_Bondage

    James_Bondage Regular Member

    ο_Ο
     
  12. MasterAndreas

    MasterAndreas Master of Scorpio

    Απάντηση: Ποιους από το forum θα θέλατε να γνωρίσετε απο κοντά;

    Αρκετές sub κοπέλες έχουν κεντρίσει το ενδιαφέρον μου, αλλά αυτή είναι μια εικόνα που υπάρχει στο μυαλό μου. Μόνο όταν έχεις προσωπική επαφή, κοιτάξεις την άλλη στα μάτια, μυρίσεις το άρωμά της την δεις να κινείται και να χαμογελά μπορείς να έχεις άποψη. Όπως και να είναι όμως, θέλω να γνωρίσω όλους όσους έχουν τα ίδια θέλω με μένα, και εδώ μέσα είναι τόσοι πολλοί που δεν μπορούσα κάν να το φανταστώ.