Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιο από τα παρακάτω Sex Toys προτιμάτε?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος O_Daskalos_sou, στις 13 Φεβρουαρίου 2007.

?

Ποιο-α από τα παρακάτω Sex Toys προτιμάτε?

  1. Χειροπέδες

    41,1%
  2. Δονητή

    35,8%
  3. Μαστίγιο

    46,5%
  4. Durex Vibrator Rings

    6,0%
  5. 'Αλλο

    24,8%
Multiple votes are allowed.
  1. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    Ναι ρε γαμώτο.Και θέλει πολύ προσοχή στο χειρισμό αλλιώς μπορεί να γίνει εύκολα ζημιά.

    Ένα από τα στοιχεία που με έλκουν στο χώρο.Μπορείς να κάτσεις και να αναλωθείς σε έτοιμα πράγματα αλλά αν το καλοσκεφτείς , τα περισσότερα από αυτά μπορείς κάλλιστα να τα φτιάξεις μόνος σου.Κι ακόμη καλύτερα μπορείς να επινοήσεις δικά σου.Όρεξη και φαντασία να υπάρχουν.Και κάποιες γνώσεις σαφώς.(μη γίνει καμιά μαλακία και τρέχουμε όλοι μαζί) 
     
  2. Hercules

    Hercules New Member

    Δάσκαλε που δίδασκες χάθηκες...

    Εγώ διαλέγω το τρελό "Μανούλι"
     
  3. nikkar

    nikkar Guest

    Απάντηση: Ποιο από τα παρακάτω Sex Toys προτιμάτε?

    το μαστιγιο ειναι τελιο
     
  4. male4straponwoman

    male4straponwoman New Member

    α) χειροπέδες
    β) δονητή
     
  5. Zondag

    Zondag Regular Member

    Για τα καλά κορίτσια παλάμη (spanking)..το απόλυτα χειροποίητο toy...

    Για τα κακά κορίτσια ζώνη...(διαθέσιμη ανα πάσα στιγμή, πολύ παραδοσιακή και ανδρική)

    Για τα πολύ κακά κορίτσια βέργα ή βίτσα...(πολύ αποτελεσματική,και κάνεις και "ψυχολογικό παιχνίδι,απλά με τον ήχο του σχισίματος του αερα)

    Πιστεύω ότι το μαστίγιο θα πρέπει να συνοδευει πιο ειδικά περιβάλλοντα...Δεν πάει με διαμερίσματα και κρεβατοκάμαρες (γνώμη μου).Επίσης βρίσκω πιο διεγερτικό όταν η σκλάβα δεχεται την τιμωρία της χωρίς να είναι δεμένη (χειροπέδες,σχοινιά). Το ότι την υπομένει με καρτερικότητα ενώ είναι "ελεύθερη" να "αντιδράσει" υπονοεί μεγαλύτερο επίπεδο υποταγής. Τιμωρία υπο περιορισμό υπονοεί καταναγκασμό, κάτι που γίνεται χωρις συναίνεση,κάτι που πραγματικά δεν μου λέει τίποτα.

    Για όσους αρέσκονται στο να "πιάνονται" απο λέξεις είπα "υπονοεί". Έχει κάποιο νόημα και αυτή η λέξη...
     
  6. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    Εμένα πάντως μου αρέσουν τα πινέλα.Βλέπετε έχω εντρυφήσει και στη ζωγραφική παναθεμά με.λολ
     
  7. ipakouossklavos

    ipakouossklavos Regular Member



    Εγώ θέλω να δοκιμάσω!
     
  8. zoiros

    zoiros New Member

    Σιγα μην βρεθει και καποιοσ που δεν θελει
     
  9. adventurer

    adventurer New Member

    Απάντηση: Ποιο από τα παρακάτω Sex Toys προτιμάτε?

    Όσο μεγαλύτερη η ποικιλία τόσο το καλύτερο 
     
  10. capeaway

    capeaway Regular Member

    Απάντηση: Ποιο από τα παρακάτω Sex Toys προτιμάτε?

    Ολα καλα ειναι... με τη σωστη χρηση φυσικα.
     
  11. looking4Dom

    looking4Dom New Member

    μου αρεσουν πολυ τα bontage παιχνιδια, στα οποια φυσικα η partener σου εχει την απολυτη ευκαιρια να παιξει μαζι σου με οτηδηποτε! σαν εμειρεια θελω να δοκιμασω electric stimulators.
     
  12. blindfold

    blindfold Contributor

    δεν ήξερα ότι δεν είχα ψηφίσει εδώ !

    το τι ψήφισα το κρατώ μυστικό να μην εκδηλωνόμαστε τόσο πολύ !