Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιο είναι το πιο περίεργο πράγμα με το οποίο έχετε καυλώσει;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος happyhellcat, στις 10 Φεβρουαρίου 2014.

Tags:
  1. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

  2. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member

    ...

    Η Ντάρκ όσο πάει το χάνει και περισσότερο, και αυτό είναι κάπως ερεθιστικό.
     
  3. Dapom

    Dapom Contributor

        
    Για να καταλάβω σε καυλωνουν τα γρανάζια ; Τα 1 2 3 γρανάζια που ειναι σημειωμένα; Το σακουλάκι ; Το οτι ειναι omega; Τα μικρά αντικείμενα που περιπλέκονται σε μια φάση παρτούζα; Τι;  
     
  4. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Η αρμονία πολυεπίπεδων μηχανισμών είναι ικανή να μου προσφέρει διεγερτική ευφορία.

     
     
  5.  
     
  6. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member


     
     
  7. Monica Lewinsky

    Monica Lewinsky New Member

    Δεν ξέρω ποιο είναι το πιο περίεργο πράγμα με το οποίο να έχω καυλώσει. Ωστόσο, έχουν υπάρξει πολλά πράγματα που έχουν κλέψει την φαντασίωσή μου, και προσπαθώ όσο μπορώ να τα πραγματοποιώ.
    Λένε, όταν διαβάζεις βιβλία ανοίγει το μυαλό σου. Πόσο μπορεί να ισχύει.
    Ξεκίνησα να εθίζομαι στο bdsm και να εκπληρώνω επιθυμίες του σώματος και του μυαλού μου από όταν ξεκίνησα να διαβάζω βιβλία τέτοιου περιεχομένου. Ήταν βέβεια, πιο έντονο με το "50 αποχρώσεις του γκρί".
    Μπαίνοντας, πλέον, σε μια διαφορετική φάση της ζωής μου ανακαλυψα πολλά πράγματα και για το σώμα μου και για το μυαλό μου αλλά και για μένα ώς άνθρωπο.
    Στην αρχή ντρεπόμουν αρκετά να εκδηλωθώ και να βρώ τα κατάλληλα παιχνίδια και συντρόφους που να μπορώ να εκδηλωθώ. Ξεκίνησα όμως με πολύ ψάξιμο.
    Εν τέλη βρήκα ένα e-shop που μπορώ να πώ ότι μου φάνηκε πάρα πολύ βοηθητικό. Έχω εξελιχθεί αρκετά.
    Αυτό είναι το e-shop http://www.sexyshades.gr/accessories.html, ελπίζω να βοηθήσει πραγματικά όσο έχει βοηθήσει εμένα  
     
  8. alicev

    alicev New Member

    Ο,τιδήποτε ιερό να γίνεται ανίερο.
     
  9. GeorgeTS

    GeorgeTS New Member


    Το πιο περιεργο πραγμα με το οποιο εχω καυλωσει εγω προσωπικα ειναι το ballbusting και ειλικρινα ποτε δεν καταλαβα τον λογο! ακομα δεν το ενιωσα αλλα νοομιζω οτι θα το νιωσω αν συνεχισω ετσι !
     
  10. Ναι συνέχισε να γράφεις και αργά ή γρήγορα θα το νιώσεις.
    Αν όχι ballbusting ένα πρίξιμο αρχιδιών στα σίγουρα.
    (μιλάω μεταφορικά)
     
  11. Mε τον ηχο αυτου:

     
  12. El Gato

    El Gato New Member