Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιο είναι το πιο περίεργο πράγμα με το οποίο έχετε καυλώσει;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος happyhellcat, στις 10 Φεβρουαρίου 2014.

Tags:
  1. ataxia

    ataxia Regular Member

    Άντρες!  
    Ακόμα και στους αργαλειούς , μεγαλύτερο τον έχουν... 
     
  2. GCHL

    GCHL Hijo de la Luna

  3. Nomad

    Nomad Keyser Sose

    Είναι ανατομικό το ζήτημα, εξάλλου από ότι κατάλαβα δεν πρέπει να έχετε παράπονο καθώς εκ των έσω έχετε ολόκληρη φιλαρμονική ορχήστρα!
     
  4. conner

    conner Contributor

  5. conner

    conner Contributor

    Τα ωραία πόδια θέλουν και ωραία κοσμήματα
     
  6. Κοφτές βεντούζες. Χαράσσουμε το δέρμα με ξυράφι, προκαλώντας υπεραιμάτωση. Τα σημάδια μένουν για καιρό...

     

     
     
  7. lexy

    lexy .ti.va.

    Ο "διάλογος" μεταξύ μιας μικρής πεταλούδας και μιας αράχνης. Η μία παγιδευμένη στον ίστό της άλλης.
     
  8. Μου έδωσες ιδέα για μικρή ιστορία α λα Πόε. Με ανατροπή στο τέλος  
     
  9. esmarol

    esmarol Regular Member

    Με εναν τυπο που ειχα τρακαρει καποτε,και με το που βγηκε απο το αμαξι του αρχισε το κηρυγμα για τις γυναικες οδηγους...Απο τη μια τα νευρα μου ειχαν φτασει στη γη Χανααν,γιατι δεν σταματαγε με τιποτα,φωναζε,εβριζε,(και δεν εφταιγα και τοσο πολυ εγω....)απο την αλλη ερεθιζομουν ολο και περισσοτερο!!Αρα το πιο περιεργο πραγμα ηταν ο εξαψαλμος που ακουσα για τις οδηγητικες μου ικανοτητες!
     
  10. GCHL

    GCHL Hijo de la Luna

  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  12. conner

    conner Contributor

     


    McLaren Honda MP4-30