Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιο είναι το πιο περίεργο πράγμα με το οποίο έχετε καυλώσει;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος happyhellcat, στις 10 Φεβρουαρίου 2014.

Tags:
  1. Κιουρία.
     
  2. sw

    sw

    Ειχα στα 15 μου μια δασκαλα που μου εκανε γερμανικα. (Μη βιαζεστε να βγαλετε συμπερασματα.)
    Πηγαινα στο σπιτι της. Πανω στο τραπεζι που καναμε μαθημα ειχε ενα πορτατιφ.
    Η βαση του εμοιαζε με φιαλη καποιου ποτου.
    Το σχημα του κοντοχοντρο, σκουρο πρασινο, γυαλινο, στιλπνο.
    Οπως ειχα το χερι μου πανω στο τραπεζι και κρατουσα τα φυλλα του τετραδιου μου απο την πανω δεξια γωνια επεσε το βλεμα μου στη βαση του πορτατιφ που ηταν ακριβως διπλα τους. Το ειδωλο των δυο πρωτων δακτυλων μου μεσα του, απο την παραμορφωση της κυρτης επιφανειας του εμοιαζαν με μακρυα καλιγραμμα ποδια διμετρης γυναικαρας. Ενω συνεχιζαμε το μαθημα, εκλεβα ματιες και τα παρατηρουσα δοκιμαζοντας να εμψυχωσω και να εξομοιωσω με τα δακτυλα μου την κινηση τους.
    Το αποτελεσμα ηταν απολυτα πετυχημενο. Οι αργες απειροελαχιστες μετατοπισεις τους εκαναν το ειδωλο τους εξαιρετικα θηλυκο και σεξουαλικα ερεθιστικο.
    Το αποτελεσμα ηταν να καβλωσω στην πραγματικοτητα τοσο πολυ που μαρτηρηθηκα.
    Εφτασε να μου κανει παρατηρηση για το αναρμοστο βλεμα μου, που ειχε αφαιρεθει, επανηλημενα, γιατι μου ειχε γινει εθιστικο και σε καθε μαθημα επεδιωκα να ξεκλεβω καποιες στιγμες με το "μυστικο φλερτ" μου.
     
    Last edited: 1 Ιουλίου 2015
  3. sw

    sw

    @Mind'n'Flesh Ερωτηση : Με κατατασει το πιο πανω στους χειρολαγνους;
     
  4. Mind'n'Flesh

    Mind'n'Flesh Ναι, εγώ είμαι.

    Οφείλω να πω πως δεν ξέρω και νομίζω πως όχι καθώς δεν ήταν τα δάχτυλα σου αλλά το δημιούργημα τους που σε...εντυπωσίαζε.
    Σωστά;
     
  5. sw

    sw

    ...σωστα!
     
  6. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Να βλέπω να αντιγράφουν  
     
  7. Τι, ήσουνα στην έδρα και έβλεπες από κάτω να αντιγράφουν τα "κωλόπαιδα"?      
     
  8. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Mπααααα... σπίτι μου και έβλεπα κάποια όχι και τόσο μικρά "παιδάκια" να αντιγράφουν   Ό,τι μπορεί βέβαια ο καθείς  
     
  9. Analyze this    
     
  10. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Η αισθητική μου προστάζει να μην κάνω ντεκαυλέ πράγματα δημοσίως (ούτε και ιδιωτικά δηλαδή)    
    Θα σας εξηγήσω ιδιαιτέρως  
     
  11. Ευχαριστώ, αντί για χρήματα για το ιδιαίτερο θα σας κεράσω ένα πιάτο αλντέντε.
     
  12. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Βρήκατε το αδύνατο σημείο μου!! Να με δελεάζουν με γλυκά και άλλα γευστικά διαολάκια