Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιο είναι το πιο περίεργο πράγμα με το οποίο έχετε καυλώσει;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος happyhellcat, στις 10 Φεβρουαρίου 2014.

Tags:
  1. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

  2. lexy

    lexy .ti.va.

  3. Kατεψυγμένο έμβρυο μετά από τριήμερη διακοπή ρεύματος?
     
  4. lexy

    lexy .ti.va.

    τσου. Χρωστική με λινέλαιο για ζωγραφική σε ανθρώπινο καμβά.
     
  5. gazza

    gazza Regular Member

  6. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Λοιπόν δεν είναι περίεργο γενικά όμως θα το μοιραστώ εδώ μαζί σας αφού δεν μπορώ να κάνω και διαφορετικά. Κάθε πρωί που πηγαίνω στην δουλειά μου πηγαίνω να πάρω καφέ από ένα μικρό street coffee που δεν είναι και πολύ κοντά στην δουλειά μου. Στην ουσία ξυπνάω νωρίτερα για να κάνω αυτή την μικρή παράκαμψη.
    Ο κύριος που μου φτιάχνει τον καφέ είναι μεν εμφανίσιμος αλλά οκ δεν θα ανάψω και τα καπνογόνα. Το θέμα είναι ότι έχει τα πιο όμορφα ανδρικά χέρια που έχω δεί ποτέ μου και βλέποντας τα φαντάζεσαι διάφορα. Πηγαίνω λοιπόν κάθε πρωί για να παρατηρώ τα χέρια του, τις κινήσεις που κάνει φτιάχνοντας μου τον καφέ μου. Το παραδέχομαι λοιπόν, ναι, καυλώνω με τα χέρια του!!
     
  7. whisperer

    whisperer Regular Member

    τωρα θα παρεις πμ απο @Mind'n'Flesh και @noC να τους πεις που ειναι το καφε   
     
  8. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Δεν αποκαλύπτω τίποτα!!!! :-X
     
  9. noC

    noC she is a teleiophile.

    χαχαχα ! Παμε να πιουμε εναν καφε παντως αν θελετε.  
    Αφου δε μας λες που ειναι το καφε βγαλτα τουλαχιστον μια φωτογραφια να τα δουμε μονο  
     
  10. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Σταμάτα μωρέ   θα σας πάω!! Αξίζει τον κόπο λέμε  
     
  11. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Αγαπητέ @lizard_ με αφορμή την εικόνα που έβαλες θα σου πω ένα σύνθημα από τα παλιά.
    Εάν το "εργαλείο" δεν είναι ΜΚ2 δεν λέει!
     
     
  12. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    15:45===
    17:28===
    17:43===
    @Elena_gr Βραχος εισαι κοπελαραρα μου ....
    ΥΓ. κανε και λιγο την δυσκολη μηπως σε βασανιζανε να γουσταρεις κιολας