Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιο ειναι το Χρωμα σας ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Yiannis, στις 10 Ιουνίου 2007.

?

Tα Χρωματα που προτιμάτε...

Poll closed 25 Ιουνίου 2007.
  1. Μελαχρινές / Μελαχρινοι

    60,0%
  2. Ξανθιες / Ξανθοι

    10,0%
  3. Καστανοξανθες / Επισης

    15,0%
  4. Κοκκινομαλλες.

    15,0%
  1. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Ποιο ειναι το Χρωμα σας ?

    Kοκκινομαλλες βεβαια, δεν το διαπραγματευομαι   Θα σκοτωνα για το κοκκινο της Franka Potente στο lola rennt.. μηπως να αλλαξω κομμωτη? χχμμμ...  
     
  2. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Κοκκινομάλλα αυθεντική και την έχω  
     
  3. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    μαυρο κατραμι πλουσιο και γυαλιστερο ....... οσοι ξερουν υποστηριζουν το "μαυρα μαλλια σε ασπρα σεντονια"
    ο δε μαϊντανος σε οποιοδηποτε αλλο χρωμα ειναι απαραδεκτος
    εχω δει και καποιες εντυπωσιακες κοκκινομαλλες ... και μια τσεχα στριπτηζερ με μπλε μαλλι που της πηγαινε τρελλα ....
    το ξανθο ειναι ωραιο οταν υπαρχει και ομορφο προσωπο με ιδιαιτερα ομορφα χειλη και πρασινα ματια ....
    μετα ομως θες να κανεις σεξ με το προσωπο και οχι με τον μαϊντανο .... τι να πεις ? ... αβυσσος και ο αντρας .....
     
  4. χμμμ... προτιμώ το φυσικό πράσινο  
     
  5. spartaristo marouli

    spartaristo marouli Regular Member

    Απάντηση: Ποιο ειναι το Χρωμα σας ?

    μαύρο...
     
  6. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Φυσικα το μαυρο
     
  7. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    δεν ασχολουμε με τριχες:lol:
     
  8. latexduck

    latexduck Contributor

    Προτιμώ τα κλειστά χρώματα, Μελαχρινές κόβω φλέβα   και οι κοκκινομάλλες μου αρέσουν (ο πρώτος μου έρωτας ήταν κοκκινομάλλα)
     
  9. blindfold

    blindfold Contributor

    γουστάρεις καραφλές εεε;

    fan of Kumi Monster ??!?!?!!?!??!    
     
  10. aDDIcteD

    aDDIcteD Regular Member

    Μελαχρινοί... ή ξυρισμένο κεφάλι χε χε
     
  11. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Δύσκολη ερώτηση.Παλιά έλεγα ότι ήθελα να παντρευτώ (ήμουν μικρός δεν ήξερα,μετά έμαθα   ) φυσική ξανθιά! Τώρα πως έχω καταλήξει να μου αρέσουν κυρίως μελαχρινές, δεν κατάλαβα ποτέ
     
  12. Eri

    Eri

    Μελαχρινοι........