Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιός έχει τον έλεγχο;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Lucifer81, στις 23 Φεβρουαρίου 2020.

  1. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Έχοντας γνωρίσει την τύποσα, που για πάρτη της γράφτηκε η μεγαλειώδης και μνημειώδης πρωινή αναφορά "συνελήφθη γονυπετής και πεολείχουσα" (όχι πεοθηλάζουσα όπως εσφαλμένως αναφέρεται από δήθεν ψαγμένους), θα συμφωνήσω εν μέρει (η μερική διαφωνία συνίσταται στην ουσιαστικοποίησιν τρόπον τινα των επιθέτων, λογιζόμενα πλέον ως ουσιαστικά με την όποια σημασιολογική δυναμική πλέον)...
     
  2. sigh

    sigh .

    η θεση μου ειναι ξεκαθαρη. τυχον αποριες διευκρινησεις και λοιπα, εξαρτωνται απο την.. ειλικρινη διαθεση για επικοινωνια εκατερωθεν.
     
  3. Όταν ένα Υ και ένα Κ κάνουν σεξ, ποίος έχει τον έλεγχο της απόλαυσης του Κ και ποιός του Υ ;
    Τίποτα κάτι δικά μου!!!    
     
  4. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Αυτός που γαμάει τον άλλον.
     
  5. Αν εκείνος μου γαμαει το κωλαρακι κι εγώ εκείνη την ώρα του γαμαω το μυαλουδακι και τελειώσουμε ταυτόχρονα το λέμε και ισοπαλία? Πάμε σε πέναλτι?!     
     
  6. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Αν υπάρχει απόλαυση, who gives a shit τίνος χέρι είναι το πάνω-πάνω;
     
  7. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Aν το Κ δεν θέλει να του γαμήσεις το μυαλουδάκι... Πίστεψε με δεν του το γαμάς. Μην το παίρνεις πολύ πάνω σου. Είναι μυστήρια πλάσματα και οι Κ.

    Θέλει και σε αφήνει, γουστάρει και άρα σου επιτρέπει. Όπως και με όλα. .
     
  8. Θέλει θέλει!!!!! Δεν του κάνω κανένα mind rape! Συναινετικά όλα! Και το κωλαρακι και το μυαλό!
     
  9. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Χμμμ όχι...
    Αν είσαι υ ή σκλάβα και έχεις παραδώσει έλεγχο αν θέλει να σου σκίσει τον κώλο, θα το κάνει θες δεν θες.

    Αλλά τώρα θα μπούμε στην κουβέντα περί ορίων που πάλι δεν θα βρούμε άκρη γιατί εγώ τα όρια σε μια σοβαρή Κ/υ σχέση τα αντιλαμβάνομαι ως όρια σε πεδία και τομείς ελέγχου ( π.χ δεν ελέγχεις ότι αφορά την οικογένεια μου ) και όχι ως τσεκ λιστ φετίχ ( i dont do butt, i dont do needles )
     
  10. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Χωρίς να διαφωνώ επί της ουσίας υπενθυμίζω ότι η λίστα των φετίχ μπορεί να μην είναι εν τω συνώλω της αποδεκτή.
     
  11. Το θες δεν θες δεν είναι συναινετικο και σίγουρα δεν χωράει σε κανένα σχήμα θεωρώ.αν ήμουν σκλάβα θα ήθελα να μου σκίσει τα πάντα μου χωρίς να ερωτηθώ προφανώς γιατί θα είχα επιλέξει να του παραδοθώ άνευ όρων !αν δεν ήθελα δεν θα ήμουν σκλάβα του. -
    Και ως υποτακτική όμως αν το anal είναι στις κόκκινες γραμμές μου δεν γίνεται κάτι αν δεν θέλω. Το μόνο που γίνεται είναι να τερματίσει η σχέση εφόσον για τον Κ είναι κάτι το οποίο θεωρεί απαραίτητο.
    Αλλά ναι φεύγουμε από το θέμα..!
     
  12. tithon

    tithon Contributor

    ποιό κ αγαπητή; πέναλτυζ παίζουν οι άνθρωποι.