Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιός έχει τον έλεγχο;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Lucifer81, στις 23 Φεβρουαρίου 2020.

  1. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Ούτε η δική σας ερώτηση συσχετίζονταν αποκλειστικά με την πρωταρχική μου τοποθέτηση σε σχέση με το νήμα ... εξού και η απάντηση που λάβατε.

    Δεν έχω ενσυναίσθηση δεν μπορώ να γνωρίσω .

    True as hell. 

    Σημασία έχει να πετύχει ο μπακλαβάς όλα τα άλλα είναι οδοντόκρεμες!
     
  2. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Το μυστικό είναι να δέσει το σιρόπι 
     
  3. espimain

    espimain Contributor

    Ειδικά στον μπακλαβά, καυτό σιρόπι καυτός μπακλαβάς.
     
  4. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Όταν είναι και τα δύο καυτά το γλυκό"λασπώνει"..η διαδικασία γίνεται εναλλάξ.
    Αλλά ο καθείς όπως το προτιμά. 
     
  5. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Eυκολάκι. Ο Μπάρυ, η δεύτερή του προσωπικότητα.

     

    Fuzzy-wise, και οι δυο προτάσεις είναι μισο-αληθείς μισο-ψευδείς, γιατί το αντίθετο του "οι Κρητικοί" δεν είναι "κανένας Κρητικός", αλλά "όχι όλοι οι Κρητικοί".

    Ώφου παραωριές!  
     
  6. espimain

    espimain Contributor

    Αυτό είναι σωστό και ισχύει για το ρεβανί, ο μπακλαβάς θέλει άλλο κουμάντο.
     
  7. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Ουδεμία γάτα έχει 9 ουρές άλλα κάθε μη κολοβή γάτα έχει τουλάχιστον μία ουρά περισσότερη από την ουδεμία γάτα. Άρα κάθε μη κολοβή γάτα έχει τουλάχιστον 10 ουρές  
     
  8. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Τώρα εσείς βάζετε ιδέες για special edition νήμα <Πως είναι ο σωστός τρόπος για σιρόπιασμα του μπακλαβά>.  
     
  9. tithon

    tithon Contributor

    με αναστατώνεις.
     
  10. espimain

    espimain Contributor

    Το 'χω ο νάρκισσος  
     
  11. espimain

    espimain Contributor

    Αυτό έχει να κάνει με τις αναζητήσεις μου και την επαφή μου με την σοφία της ανατολής.
    Έψαχνα τους Σούφι, ανατολικά του Ευφράτη και πέρασα από το Αντέπ πηγαίνοντας στην Ούρφα, την αρχαία Ουρ, γενέτειρα του Αβραάμ, την Έδεσσα της Μεσοποταμίας, που βάζει το φημισμένο βούτυρο και το ομώνυμο κεμπάπ.
    Εκεί με τους Σούφι, στα βήματα του Γκουρτζίεφ, αναζήτησα ποιος μπορεί να έχει το έλεγχο, που λέει και το νήμα.
    Δεν μου το συγχώρησε ποτέ, ένα γνωστό μου ενσυναισθητικό άτομο, που διεκδικούσε την κατοχή της μοναδικής αλήθειας.
    Τελικά αντί να μάθω για το "ποιος έχει τον έλεγχο" έμαθα πώς σοροπιάζουν στην Γκάζιαντεπ τον μπακλαβά.
    Άδικη κοινωνία.
     
    Last edited: 24 Φεβρουαρίου 2020
  12. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Αχ!
    Πάει ο έλεγχος...