Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πολλαπλοί Οργασμοί Θηλυκών

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 6 Απριλίου 2008.

  1. Re: Απάντηση: Re: ΠΟΛΛΑΠΛΟΙ ΟΡΓΑΣΜΟΙ ΘΗΛΥΚΩΝ


    Πρώτα απ’ όλα ηρεμία. Μην εκνευρίζεσαι γιατί κυκλοφορούν
    εγκεφαλικά, εμφράγματα κλπ και πρέπει να προσέχουμε στην ηλικία μας.
    Τελικά γράφεις και μερικά σωστά ε? Ωραία τα παραπάνω και συμφωνώ  
     
  2. Eri

    Eri

    Μετα απ'ολα αυτα νιωθω τοσο τυχερη......  
     
  3. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: ΠΟΛΛΑΠΛΟΙ ΟΡΓΑΣΜΟΙ ΘΗΛΥΚΩΝ

    και οταν εκνευριζεσαι αναπτυσεις δεόντος τα θέματα  
    ενδιαφέρον αυτο.. να συνεχισω τον μη ακριβολογο σχολιασμό μου επι των ποστς σου.. αν αυτο σε ωθει να γράφεις περισσότερο

    Επι της ουσίας του νήματος.. χαίρομαι για το ότι συμπίπτουν οι απόψεις μας..
     
  4. Annalenia

    Annalenia New Member

    Απάντηση: ΠΟΛΛΑΠΛΟΙ ΟΡΓΑΣΜΟΙ ΘΗΛΥΚΩΝ

    θεωρώ ότι έχει να κάνει με την κάθε γυναίκα..
     
  5. zinnia

    zinnia Contributor

    αφιερωμενο σ εκεινους που δεν έκαναν καλές αναλύσεις  
     
  6. daddy's_girl

    daddy's_girl Regular Member

    Ερχομαι σε οργασμο πανω απο 10 φορες κατα τη διαρκεια της ερωτικης πραξης.Συνηθως οι πρωτοι ερχονται πριν καν καποιος εισχωρισει μεσα μου.Καποιοι αλλοι ειναι καθαρα εγκεφαλικοι. Σιγουρα η συχνοτητα των οργασμων και η ενταση τους διαφερει κατα πολυ απο γυναικα σε γυναικα. Αλλα και στην ιδια γυναικα.Μου εχει τυχει να τελειωσω 20 φορες και παλι να μη νοιωσω απολυτη ολοκληρωση και απ'την αλλη να εχω μονο εναν οργασμο που εξαιτιας της εντασης του να με εχει κανει κομματια.
     
  7. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ... δεν ειμαι γυναικα για να ξερω .... μα λιγο υπερβολικο μου ακουγεται ...
     
  8. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΠΟΛΛΑΠΛΟΙ ΟΡΓΑΣΜΟΙ ΘΗΛΥΚΩΝ

    Αέρα Έλληνες! Παίρνουμε τους Άγιους Σαράντα με μια επίθεση μονάχα! Προς το παρόν, το στράτευμα μας κατέλαβε το Υδραγωγείο.
     
  9. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: ΠΟΛΛΑΠΛΟΙ ΟΡΓΑΣΜΟΙ ΘΗΛΥΚΩΝ

       

    Με έχεις πεθάνει..

    Θα με απολυσουν στο τελος αν συνεχισω να γελαω μονη στο γραφειο κοιταζοντας αδιαφορα τον H/Y
     
  10. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: ΠΟΛΛΑΠΛΟΙ ΟΡΓΑΣΜΟΙ ΘΗΛΥΚΩΝ

    @isnogood. Μην σου φαινεται καθολου υπερβολικο, και οσο παραξενο να σου ακουγεται, πιστεψε με εχω δει και μεγαλυτερo ρεκορ..... οργασμων σε θηλυκο απο της daddy's_girl, γι' αυτο εβαλα αλλωστε και αυτο το νημα, για να διαβασουμε εμεις τα Α/αρσενικα..... απο τα θηλυκα του φορουμ τα προσωπικα τους ρεκορ..........,και αναλογα να επιλεγουμε τι θελουμε.....,(εδω ειναι η φακα.....), παγοβουνο, η Υδραγωγειο.....? που λεει και ο Dolmance ........   
     
  11. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    Απάντηση: ΠΟΛΛΑΠΛΟΙ ΟΡΓΑΣΜΟΙ ΘΗΛΥΚΩΝ

    ok, ό,τι πείτε... και γω είμαι η στρουμφίτα
     
  12. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΠΟΛΛΑΠΛΟΙ ΟΡΓΑΣΜΟΙ ΘΗΛΥΚΩΝ

    Βεβαίως. Μπορεις, παρακαλώ θερμά, να βρείς τις συναδέλφους σου στρουμφίτσες να τους συστήσεις να σφίξουν τις στρόφιγγες, προτού γίνουμε "Τιτανικός" εδώ μέσα;