Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πολύ σεξ.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος _voltage_, στις 19 Οκτωβρίου 2018.

  1. Exploiter

    Exploiter Αναζητώ ενδιαφέροντα ατομα

    Brt ..μας έχεις βάλει τα γυαλιά lol..σε όλες τις στατιστικές πρώτη?..μα αυτό είναι σκάνδαλο..
     
  2. proteus

    proteus Ότι έχεις να πεις, κάντο.

    Αγαπάμε πουτανάκια!
     
  3. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    Ας γελάσω με τη @Brt   
     
  4. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Πουτανισταν γιναμε.
    Αστα.
     
  5. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Μήπως καριολάκια ..?
     
  6. mariosxl

    mariosxl Beautiful World

    Ευτυχώς ζούμε Αθήνα. Υπάρχει ζωή εδώ.
     
  7. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Κρατα μικρο καλαθι...
     
  8. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Αλλά όχι μικρό τσουτσούνι  
     
  9. Just_Me

    Just_Me Contributor

    1. Περνάς καλά κοπέλα μου; Αυτό έχει σημασία.
    3. Ναι αρκεί να μην φέρνω το συνομιλητή μου σε αμήχανη/ δύσκολη θέση, δε θεωρώ πως οι πολλοί ή λίγοι ερωτικοί σύντροφοι είτε υπάρχουν παράλληλα είτε όχι στη ζωή μου φέρουν ένα θετικό ή αρνητικό πρόσημο.
    4. Αμέ.
    Αντιδράσεις: α. ''Καλώς την εύκολη μαμιολα'' β. Κόμπλαρε και κατά συνέπεια ξενέρωσε. γ. Στην αρχή αδιάφορα, στη συνέχεια με ενδιαφέρον κι ύστερα με ακόμα περισσότερο κι ουσιαστικότερο ενδιαφέρον.
     
  10. nick_ath

    nick_ath New Member

    Πότε δεν έκανα ερώτηση ή με ενδιέφερε το πόσους είχε αλλά περισσότερο το αν τους είχε παράλληλα με εμένα. Αν είναι μόνο για σεξ θέλω να νιώθω ξεχωριστός όταν γίνεται η πράξη αλλά γενικά δεν μου αρέσει να γινομαι φορτικος. Σημασία έχει να ξέρεις γιατί είσαι με την άλλη όπως και αυτή για εσένα και να μην είναι όλα από τύχη αλλά από επιλογή. Όλα καθαρά για αυτό που γνώρισες και όχι για αυτό που ελπίζεις να φτιάξεις
     
  11. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    1. Την καλύτερη ή την χειρότερη. Αυτό δεν θα είναι αποτέλεσμα των ερωτικών συντρόφων της όμως αλλά της ίδιας ως άτομο.
    2. Δεν θα με επηρέαζε ο αριθμός των ερωτικών συντρόφων της για τη δημιουργία σχέσης μαζί της. Η ειλικρίνεια της και η μεταξύ μας συμβατότητα είναι πιο θεμελιώδη ζητήματα.
     
  12. _voltage_

    _voltage_ Ιδιόκτητη. Contributor

    Νομίζω δύο χρόνια αφού άνοιξα το νήμα, και μετά από 24 σελίδες από απαντήσεις μπορώ να κάνω μια προβοκατόρικη ερώτηση/τοποθέτηση.

    Η αρχική τοποθέτηση έλεγε "ερωτικούς συντρόφους". Δεν είπα κάτι για ''ερωτικούς συντρόφους άντρες" αλλά κάποιες απαντήσεις εστίασαν πολύ συγκεκριμένα και συνεχόμενα στο "με πόσους άντρες". Άρα να υποθέσω ότι αν μία γυναίκα είχε αυτό τον μαγικό αριθμό των "5" αντρών αλλά έχει πάει με 4,000 γυναίκες ή/και άτομα διαφορετικών προσδιορισμών, με tentacle monsters ή ό,τι προφανώς δεν "ενοχλεί" ε πουλάκια?