Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πορνό

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 10 Ιουνίου 2007.

?

Θα συμμετείχατε σε ταινία ερωτικού περιεχομένου;

  1. Ναι

    68 vote(s)
    59,6%
  2. Όχι

    46 vote(s)
    40,4%
  1. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Re: Απάντηση: Πορνό

    οταν μιλαμε για ταινια πορνο .. το προσδοκιμο αποτελεσμα ειναι να ευχαριστηθει τον ... αυνανισμο του ο τηλεθεατης , τοσο που να επιβεβαιωσει την γνωστη επιστημονικη παροιμια : "αν πετυχει η μαλακια , τυφλα να 'χει το γαμησι" .....   
    εσυ για ποιο "αποτελεσμα" μιλας ? .... 

    ΥΓ..... γιουπιιιιιιιιιιι .... για δευτερη φορα εχω το πρωτο ποστ μιας νεας σελιδας και οχι το τελευταιο της προηγουμενης (ως συνηθως) .... παω να παιξω ΚΙΝΟ .....  
     
  2. Φυσικά και ΝΑΙ... στο ρόλο του δολοφόνου
     
  3. Guest05

    Guest05 Guest

    Έχω έτοιμο το σενάριο της ταινίας «πορνό» και με όλο το θάρρος έβαλα όλα τα μέλη της κοινότητας να πρωταγωνιστούν. Δεν ξέρω αν θα πρέπει να το δημοσιεύω. Θα δούμε...
     
  4. Archon

    Archon sometimes sickness has fun

    γκουζγκουνης, η κορη του και μια φιλη της...

    μπαινει το πλανο... σιωπη, αμηχανια

    αξαφνα, ο γκουζγκουνης στην φιλη
    - δε μου λες απ'τον κωλο τον περνεις?

    η κορη
    - μα μπαμπα....

    γκουζγκουμης
    - ελα μωρε ετσι το'πα...
    για να σπασει ο παγος
     
  5. petera

    petera New Member

    ναι !!!!  
     
  6. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Πορνό

    Mιλαω καθαρα για το αισθητικο αποτελεσμα, πορνο απο πορνο διαφερει. Οσο ευκολο ειναι να καυλωσεις αλλο τοσο ευκολο ειναι και να ξενερωσεις..   και ναι, αν το εκανα θα ηθελα να πετυχει και το γαμησι, αρα και η μαλακια 
     
  7. Guest05

    Guest05 Guest

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Πορνό

    Μαλακία γαμήσι που λέμε ε;
     
  8. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Πορνό

     
     
  9. Kits

    Kits Contributor

    Ναι αρκει να μην υπηρχαν καμερες....

    ( θα μου αρεσε η ολη φαση ''του πρωταγωνιστη'' αλλα μονο η φαση....)

    Παντως δεν αποκλειω οτι θα το εκανα.
     
  10. Eri

    Eri

    Πρεπει πρεπει.......
     
  11. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Γιατί όχι ο Αγγελόπουλος; Σε κάποιους αρέσει να είναι διαρκείας και... βαθυστόχαστο  
     
  12. Eri

    Eri

    Ναι οκ....να δειχνει μια κωλοτρυπιδα επι 45 λεπτα και να πρεπει εσυ να βγαλεις και ηθικο διδαγμα τι θελει να πει ο ποιητης.....