Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πορνό

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 10 Ιουνίου 2007.

?

Θα συμμετείχατε σε ταινία ερωτικού περιεχομένου;

  1. Ναι

    68 vote(s)
    59,6%
  2. Όχι

    46 vote(s)
    40,4%
  1. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Αλλιώς το εννοούσα, Eri  
     
  2. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Ναι. Πάντα φορώντας τη μάσκα μου. Αλλά θα έπαιζα και σε ένα πιο σκληρό (σκληρότατο) πορνό, χωρίς τη μάσκα, χωρίς σενάριο, χωρίς να είμαι η πρωταγωνίστρια και χωρίς να είναι "έργο". Μου έχει γίνει μία πρόταση και την σκέφτομαι (δεν έχω ατζέντη, πρέπει να αποφασίσω μόνη μου γαμώτο).
     
    Last edited: 1 Ιουλίου 2007
  3. Maley

    Maley Contributor

    ..αμα δεν εισαι εσυ πρωταγονιστρια γαμησε τα...Lady D.
     
  4. nasmar

    nasmar Regular Member

    Απάντηση: Πορνό

    male part of couple


    θα το έκανα όπως και το έχω κάνει αλλα μόνο με το ταίρι μου και μόνο για δική μας ευχαρίστηση.
    χωρίς να βγει παραέξω
     
  5. Guest05

    Guest05 Guest

    Αυτά είναι αρπακολατζίδικα κοκόνα μου. Πρόσεξε μην αρπάξεις κανα παράσημο.

    Πάντως για όσους ενδιαφέρονται υπάρχει το Φώτα, χαμούρεμα, ΠΑΜΕ...
     
  6. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Να σας πω, από το να γίνω η ξενέρωτη Όμικρον σε ποιοτικό φιλμάκι με αισθησιακά αχ και βαχ, θα προτιμούσα να κάνω οτιδήποτε - μα οτιδήποτε - είναι εδραιωμένο στην πραγματικότητα. Και το τονίζω: δεν είναι απαραίτητο να είμαι η πρωταγωνίστρια.

    Θεωρείτε αρπακολατζίδικη τσόντα οτιδήποτε δεν έχει σενάριο; Χα. Ακόμη ένας ρομαντζιάρης.

    (Όσο για τα "παράσημα", ριλάξ. Η ζωή θέλει ψυχραιμία.)
     
  7. Guest05

    Guest05 Guest

    Θεωρώ αρπακολατζίδικο οτιδήποτε μπερδεύει την άρπα με τον κώλο. Για κάποιους είναι μουσικά όργανα και τα δύο αλλά το ένα έχει περιορισμένο μουσικό εύρος.
     
  8. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Γιατί πρέπει να μην τα μπερδεύουμε; Ένα ταπεινό όργανο του σώματος μπορεί να χαρίσει μεγαλύτερη ηδονή από την πιο ουράνια μελωδία. Και τότε ο ταπεινός κώλος, που τόσο καταφρονούν μερικοί, δεν γίνεται θεϊκό όργανο; Δεν αποκτά παρόμοια λειτουργία με την άρπα; (Όλα εξαρτώνται από το ποιος παίζει την άρπα.)

    Αχου, είστε όντως ρομαντζιάρης. Μπίνγκο πάλι η D. Κι εγώ που τόλεγα για να σας πειράξω...
     
  9. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Καλά τα λες Δώρα. Όλα είναι πως τα αισθανόμαστε.
     
  10. Guest05

    Guest05 Guest


    Να μην με πειράζεις γιατί εκτός από «ρομαντζιάρης» είμαι και ευαίσθητος.
     
  11. gaby

    gaby Guest

    Δεν μας είπες Ηλία, τι ρόλο θα επιφύλασες στον εαυτό σου σε μία τέτοια περίπτωση;

    Πρέπει, πρέπει... για την υλοποίηση, ούτε να το σκέπτομα δε θέλω αλλά για να δώσετε στην εδώ δημοσιότητα το σενάριο που έχετε ετοιμάσει πόσα θέλετε;

    Πολύ καλό, να σαι καλά  

    Προτείνω να αποφασίσει Άλλος για σένα.

    Σ αυτό το σημείο πάσχει το νήμα του Ηλία. Ενώ πολλοί από τους υποτακτικούς του φόρουμ δεν αυτενεργούν ή πασχίζουν να μην αυτενεργούν, ρωτάει όλους τί θα έκαναν με κριτήριο μόνο τον εαυτό τους. Αν για κάποιους το ήθελε ο Αφέντης τους; Δεν καλύπτεται αυτό το σημείο... <χ>

    Να δούμε πρώτα το σενάριο που ήδη έχετε γράψει και τότε θα κριθεί από την κοινωνία του φόρουμ αν είστε ρομαντικός και ευαίσθητος Κύριε φον Κλαιστ <χ>

    Δεν θα έπαιζα σε τσόντα, λυπάμαι γι αυτούς που θα χαϊδεύονταν και ίσως να έχυναν στη θέα μου εν δράσει, αλλά μ ενοχλούν αυτοί που ενδεχομένως θα έσκαζαν στα γέλια. Αν έπαιζα, θα ήθελα να είναι βδσμ, σκληροπυρηνική χωρίς σεξ.
     
    Last edited by a moderator: 1 Ιουλίου 2007
  12. female

    female Contributor



    Αν το γύριζε ο Χάινριχ_φον_Κλάιστ θα μπορούσα να βοηθάω χτυπώντας την κλακέτα, μόνο και μόνο για να ακούω τις ακάτες που θα λέει κατά τη διάρκεια του γυρίσματος και σε Κρητική διάλεκτο -- και ου μόνον. Η φαντασία μου αναμφίβολα δεν φτάνει. Η παρακολούθηση της διαδικασίας της σκηνοθεσίας θα ήταν το καλύτερο, μακράν, της απόλαυσης. Όλοι θα κοιτάν τους πρωταγωνιστές και εγώ το σκηνοθέτη. (Και σε οποιαδήποτε ταινία το ίδιο θα έκανα, εδώ που τα λέμε, και σε όταν έτυχε να βοηθάω σε γύρισμα και αυτό έκανα.) Όχι, όχι από πόθο, ούτε από έρωτα, όχι.