Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πορνό

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 10 Ιουνίου 2007.

?

Θα συμμετείχατε σε ταινία ερωτικού περιεχομένου;

  1. Ναι

    68 vote(s)
    59,6%
  2. Όχι

    46 vote(s)
    40,4%
  1. garfield83

    garfield83 Regular Member

    Ξεκάθαρα ναι, δεν είμαι σίγουρος ποιος θα ήθελε να με δει βέβαια, αλλά σίγουρα ναι..
     
  2. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Δεν υπαρχει στο poll pot η επιλογή
    "θα ηθελα να βλεπω live τα γυρισματα/ να σκηνοθετήσω/ να ειμαι ο καμεραμαν και να τραβαω κοντινα με γωνιες".
    Η δημιουργικοτητα, που ειναι απο τα καλυτερα συστατικα στο αθλημα, για μαι ακομα φορα παραγκωνιζεται.
    Το ιδιο και η προωθηση του αθλητικου ιδεωδους με την παρακολουθηση του live θλητικου γεγονοτου.
    Κριμα.
     
  3. Jemme53

    Jemme53 Regular Member

    Πολυ ευχαριστως. Σε ταινιες cuccolding και της γυναικιας κυριαρχιας.
     
  4. gero

    gero Regular Member

    Οχι, καθως 1ον δεν θα ηθελα να βγει η φατσα μου στη φορα και 2ον δεν μπορω να λειτουργησω υπο τετοιες συνθηκες.
     
  5. White_Dream

    White_Dream Flying to the moon

    Ναι θα μου άρεσε, ερασιτεχνικά. Αλλά μετά δεν θα ξαναέβρισκα δουλειά ποτέ.  
     
  6. naboo_boy

    naboo_boy Regular Member

    Θα συμμετείχα με την προϋπόθεση να διατηρηθεί η ανωνυμία. Δηλαδή σε κάποια ταινία που θα είχε περισσότερο καλλιτεχνική χροιά, με το πρόσωπό μου να μην εμφανίζεται. Φυσικά θα ήθελα να είναι κάτι περισσότερο αισθησιακό κι όχι ωμό.
     
  7. AlphaMaleMaster

    AlphaMaleMaster Regular Member

    Μη ξεχνάμε εκείνους που θέλουν απλά να κάτσουν ήσυχα σε μια γωνιά με ένα σακουλάκι πασατεμπο
     
  8. deppie_cd

    deppie_cd Regular Member

    Πολλοί και πολλές το έχουν κάνει με το πρόσωπό τους καλυμμένο
    Όσες φορές μου προτάθηκε δεν δέχθηκα... φοβάμαι
    Τώρα αν έχει γίνει εν αγνοία μου... δεν το ξέρω
     
  9. John44

    John44 Regular Member

    Ωραίο θέμα ξέθαψες μετά από 14 χρόνια!!
    Κρατήσεις γίνονται στο θέατρο που πρωταγωνιστείς;
     
  10. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

    Όλοι ότι θέλετε να έχετε καλυμμένα μούτρα λέτε.
    Είμαι ο μόνος που θα ήθελε να έχει καλυμμένο πουλί, γιατί γουστάρει να τον ποθούν για το μυαλό του;
     
    Last edited: 19 Αυγούστου 2022
  11. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Αυτό δεν είναι τσόντα, ψυχολογικό θρίλερ είναι!
     
  12. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member

    και εγώ θα έβαζα ένα πανί από πάνω  . ο Θεός με προίκισε αλλού