Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποσες φορες εχει τυχει ατομα που δεν το περιμενατε, να ασχολουνται με bdsm/fetish?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος tangerine, στις 20 Μαϊου 2007.

Tags:
?

Ποσες φορες εχει τυχει ατομα που δεν το περιμενατε, να ασχολουνται με bdsm/fetish?

  1. Είμαι ο μόνος/η που ασχολείται

    13 vote(s)
    23,6%
  2. Ελάχιστοι από τον κύκλο μου

    30 vote(s)
    54,5%
  3. Όλους όσους ξέρω ασχολούνται

    4 vote(s)
    7,3%
  4. Ναι έμαθα για κάποιον/α που ασχολείται και έπεσα από τα σύννεφα

    14 vote(s)
    25,5%
Multiple votes are allowed.
  1. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Ποσες φορες εχει τυχει ατομα που δεν το περιμενατε, να ασχολουνται με bdsm/

    Να ταν μόνο αυτό... Είμαι πολύπλευρο ταλέντο... 
     
  2. G_E

    G_E Contributor

    Απάντηση: Ποσες φορες εχει τυχει ατομα που δεν το περιμενατε, να ασχολουνται με bdsm/

    Εμενα μου εχει τυχει το αντίθετο. Πολλες φορες
     
  3. tangerine

    tangerine Regular Member

    Απάντηση: Ποσες φορες εχει τυχει ατομα που δεν το περιμενατε, να ασχολουνται με bdsm/

    Το να μαθαινουν για σενα και να τους ερχεται καπως?

    Αληθεια για πες καμμια καλη αντιδραση!
     
  4. blindfold

    blindfold Contributor

    Re: Ποσες φορες εχει τυχει ατομα που δεν το περιμενατε, να ασχολουνται με bdsm/fetish

    συνήθως υπάρχουν αρκετοί που απλά τα βλέπουν και τους αρέσει αλλά για να το κάνουν πράξη με τίποτα...
    από το κύκλο μου κάμποσοι κάνουν, όλοι ξέρουν και για να είναι στο κυκλό μου σημαίνει ότι το ανέχοντε αλλίως είτε φεύγω από αυτούς ,έιτε φεύγουν από εμένα βλέπετε δεν έχει νόημα να θεωρώ κάποιον φίλο και να μην μπορώ να μιλήσω μαζί του για προσωπικούς μου προβληματισμούς ,αλλίως είναι απλά γνωστός...
     
  5. tangerine

    tangerine Regular Member

    Απάντηση: Re: Ποσες φορες εχει τυχει ατομα που δεν το περιμενατε, να ασχολουνται με b


    Συμφωνω. Τον αλλον τον δεχεσαι μαζι με τις διαφορες που εχεις μαζι του. Και διαφορες ειναι καλο να υπαρχουν.

    Τωρα ως προς το αλλο που λες "συνήθως υπάρχουν αρκετοί που απλά τα βλέπουν και τους αρέσει αλλά για να το κάνουν πράξη με τίποτα...", κοιτα απο εμπειρια μπορω να σου πω οτι πολλες φορες οταν παμε να κανουμε πραξη καποιες φαντασιωσεις μας, ε απλα δε μας βγαινει. Συμβαινει αυτο. Προσωπικα πιστευω οτι δεν υπαρχει ανθρωπος που να μην εχει τουλαχιστον ενα βιτσιο. Ε για αυτους που λες μπορει αυτο να ειναι το βιτσιο τους, απλα να κοιτανε...
     
  6. G_E

    G_E Contributor

    Απάντηση: Ποσες φορες εχει τυχει ατομα που δεν το περιμενατε, να ασχολουνται με bdsm/

    Δεν είναι ακριβώς αυτό που εννοούσα. Είπα πως έχω δει ανθρώπους που τους θεωρούσα κατα δήλωσή τους «φετίχ», perv και δε συμμαζεύεται και "έπεσα απ’ τα σύννεφα". Έπεσα μια, έπεσα δυο, μετά έμαθα.

    The dull flame of desire δε ζει στα statuses.*



    * βλ. "αφιερώσεις"
     
    Last edited: 22 Μαϊου 2007
  7. tangerine

    tangerine Regular Member

    Απάντηση: Ποσες φορες εχει τυχει ατομα που δεν το περιμενατε, να ασχολουνται με bdsm/

    Τωρα αυτο με τα στατους ρε φιλε τι να πω.

    Τι γινεται με αυτους που μπορει να ειναι και ετσι και αλλιως ή μια ετσι και μια αλλιως. Δηλαδη για παραδειγμα και master και perv. Τι δηλωνεις εκει ε?
     
  8. G_E

    G_E Contributor

    Απάντηση: Ποσες φορες εχει τυχει ατομα που δεν το περιμενατε, να ασχολουνται με bdsm/

    δε δηλωνεις - ξεφευγεις
     
  9. tangerine

    tangerine Regular Member

    Απάντηση: Ποσες φορες εχει τυχει ατομα που δεν το περιμενατε, να ασχολουνται με bdsm/

    Δηλαδη?
     
  10. G_E

    G_E Contributor

    Απάντηση: Ποσες φορες εχει τυχει ατομα που δεν το περιμενατε, να ασχολουνται με bdsm/

    Πρόκειται για τη μακρά ιστορία του συντηρητισμού με γλώσσα ελευθεριακή, των πρωταθλητών βατευτών με πρόβλημα στύσης, της σκλάβας που υποτάσσει δια της υποταγής της, του δώρου της υποταγής (ποιο δωρο; μήπως έχουμε γενέθλια; ), τους μάστερ του σαββατοκύριακου, και πολλών άλλων που έχουν αναλυθεί εδώ επαρκώς. Αλλά ο ειρμός έχει χαθεί.

    Είμαι λιγο εκτος θεματος οποτε το βουλωνω.
     
    Last edited: 22 Μαϊου 2007
  11. tangerine

    tangerine Regular Member

    Απάντηση: Ποσες φορες εχει τυχει ατομα που δεν το περιμενατε, να ασχολουνται με bdsm/


    τζζζζζζ τζζζζζ

    Οντως καπου σε εχασα

    Το επιασα το νοημα παντως...(???) 
     
  12. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Re: Ποσες φορες εχει τυχει ατομα που δεν το περιμενατε, να ασχολουνται με bdsm/fetish

    μάλλον το αντίθετο συμβαίνει...ειδικά με τα καινούρια άτομα στην παρέα που νομίζουν οτι κατά πάσα πιθανότητα ούτε καν πηδιέμαι 
    το αθώο και αμόλυντο :το έχω εξασκήσει για να μην με παίρνουν χαμπάρι οι γονείς