Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποσες φορες εχει τυχει ατομα που δεν το περιμενατε, να ασχολουνται με bdsm/fetish?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος tangerine, στις 20 Μαϊου 2007.

Tags:
?

Ποσες φορες εχει τυχει ατομα που δεν το περιμενατε, να ασχολουνται με bdsm/fetish?

  1. Είμαι ο μόνος/η που ασχολείται

    13 vote(s)
    23,6%
  2. Ελάχιστοι από τον κύκλο μου

    30 vote(s)
    54,5%
  3. Όλους όσους ξέρω ασχολούνται

    4 vote(s)
    7,3%
  4. Ναι έμαθα για κάποιον/α που ασχολείται και έπεσα από τα σύννεφα

    14 vote(s)
    25,5%
Multiple votes are allowed.
  1. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Ποσες φορες εχει τυχει ατομα που δεν το περιμενατε, να ασχολουνται με bdsm/fetish

    Οι περισσοτερες γνωριμιες μου και μιλω για ατομα που ουτε καν σου πηγαινε το μυαλο πως ηταν σε αυτον τον χωρο, ηταν τελικα οι πλεον bdsm καλες φασεις που μου ετυχαν.
    Μεσα απο συζητησεις κλπ, εχω τελικα ανακαλυψει, πως λιγο-πολυ, με τον εναν η τον αλλον τροπο ολοι το εχουν στο αιμα τους!
     
  2. your_slave666

    your_slave666 Regular Member

    Απάντηση: Ποσες φορες εχει τυχει ατομα που δεν το περιμενατε, να ασχολουνται με bdsm/

    Ελαχιστοι, γιατι για ελάχιστους γνωρίζω. Σίγουρα όλοι έχουν κάποιο βίτσιο.
     
  3. Miss_Kirlian

    Miss_Kirlian Regular Member

    Απάντηση: Re: Ποσες φορες εχει τυχει ατομα που δεν το περιμενατε, να ασχολουνται με b

    Θα συμφωνήσω απολύτως!
     
  4. Puma

    Puma Regular Member

    Re: Ποσες φορες εχει τυχει ατομα που δεν το περιμενατε, να ασχολουνται με bdsm/fetish

    Και νομίζω ότι όταν προκύπτει από εκεί που δεν το περιμένεις, με άτομο που ποτέ δε θα περνούσε καν από το μυαλό σου ότι μπορεί να ασχολείται, είναι και το πιο ωραίο και συναρπαστικό. Όπως κάποιος παλιότερα έγραφε την ιστορία του εδώ στο forum, σύμφωνα με την οποία προέκυψε bdsm σχέση με μία συμφοιτήτριά του!
     
  5. quigoni

    quigoni Guest

    Re: Ποσες φορες εχει τυχει ατομα που δεν το περιμενατε, να ασχολουνται με bdsm/fetish

    bdsm σχεση με μια συμφοιτητρια του!!??

    και μονο που το σκεφτομαι.....

    Μερικους ανθρωπους η θεα τυχη τους αγαπαει παρα πολυ..
     
     
  6. Kits

    Kits Contributor

    Re: Ποσες φορες εχει τυχει ατομα που δεν το περιμενατε, να ασχολουνται με bdsm/fetish

    Μια barwoman στην Φωκιονος Νεγρη... μιλουσα με φιλο απο το φορουμ και σε καποια φαση ξεχαστηκαμε και μιλουσαμε λες και ειμασταν μονοι μας στο μαγαζι...

    Τελικα η barwoman αποκαλύφθηκε... σουμπιτσα!!!
     
  7. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Ποσες φορες εχει τυχει ατομα που δεν το περιμενατε, να ασχολουνται με bdsm/fetish

    Απιστευτο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Θα πεσει φωτια να μας καψει!!!!!!!!!!!!
    Οποια ανηθικοτης!!!!!!!!
    Καλα κανω εγω και ειμαι ταπεινη, τιμια, ασπηλος και παρθενος (το απο που το ψαχνω ακομη). 
     
  8. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Re: Ποσες φορες εχει τυχει ατομα που δεν το περιμενατε, να ασχολουνται με bdsm/fetish

    Συζητάγαμε με ένα φίλο και του αναφέρω κάτι για το bdsm και μου λέει ότι δεν το πίστευε ότι ξέρω και αυτό!! Δεν έχω παραδείγματα από γυναίκες (φίλες) μου γιατί δεν έχω κάνει ανάλογες συζητήσεις. Τλωρα που το σκέφτομαι θα το επιδιώξω.
     
  9. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Re: Ποσες φορες εχει τυχει ατομα που δεν το περιμενατε, να ασχολουνται με bdsm/fetish

    Εμενα μου ετυχε με τον πιο γελειο τροπο. Γνωρισα καποιον απο αλλο site και ειπαμε να συναντηθουμε. Και τοτε διαπιστωσαμε οτι γνωριζωμαστε!!! Talk about embarassing!!
     
  10. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Re: Ποσες φορες εχει τυχει ατομα που δεν το περιμενατε, να ασχολουνται με bdsm/fetish

    Άσχετο: συζήταγα με μια φίλη και συνεργάτιδα για ένα μπαρ και μου λέει ότι πάει συχνά και δεν έχει κόσμο. Μια βραδιά όμως είχε απίστευτα πολύ κόσμο. Ρωτάει λοιπόν τι έγινε και αυτός, αφού τη ρώτησε αν κρατά μυστικό, της είπε ότι κάνουν πάρτι οι μαζοχιστές!!! Το μπαρ είναι στα Εξάρχεια και είχαμε κάνει 3 ή 4 φορές εκεί συνάντηση.
     
  11. blindfold

    blindfold Contributor

    Re: Ποσες φορες εχει τυχει ατομα που δεν το περιμενατε, να ασχολουνται με bdsm/fetish

    αχαχχαχαχαχα

    από τα ανέκδοτα αυτό !
     
  12. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Ποσες φορες εχει τυχει ατομα που δεν το περιμενατε, να ασχολουνται με bdsm/fetish

    Εγω παλι μια φορα γνωρισα καποιον,που ενω μου ελεγε πως ηταν σκλαβος στην πραγματικοτητα ηταν ηλεκτρολογος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!