Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποσο απελευθερωμενοι νιωθουμε....?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 25 Μαϊου 2008.

  1. Ταξιδευτης

    Ταξιδευτης Regular Member

    Βασικα δε με εχουν αλυσοδεσει πουθενα για να πω οτι εχω την αναγκη να απελευθερωθω απο κατι...τωρα οσο αφορα τον τροπο που βλεπω τα πραγματα τα ορια μου κλπ δε νομιζω οτι χρειαζομαι απελευθερωση καθως εχω επιλεξει να τα βλεπω ετσι εχοντας πληρη επιγνωση γι'αυτα και για εμενα..Ετσι λοιπον για να πω οτι ειμαι απελευθερωμενος η αποζητω την απελευθερωση σημαινει οτι πριν ημουν δεσμιος σε κατι..δεν ημουν η ειμαι ομως..οποτε ουτε ειμαι απελευθερωμενος ουτε εχω αναγκη την οποια απελευθερωση..εχω μονο ιδεες αντιλλειψεις που οσο και αν θεωρουνται οπισθοδρομικες δεν ειναι δικο μου προβλημα αλλα εκεινου που τις βλεπει ετσι..χαρισμα λοιπον η απελευθερωση σε οποιον την εχει αναγκη..