Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποτε θα πεθανω????

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Polyxristikos Diakoptis, στις 4 Δεκεμβρίου 2007.

  1. Vampire in a Cathedral

    Vampire in a Cathedral Regular Member

    Re: Απάντηση: Ποτε θα πεθανω????

    Για το βάρος θα έχετε υπόψη σας το το νούμερό σας σε kg και θα το πολλαπλασιάσετε επί 2 για να το βρείτε στη νέα μονάδα μέτρησης...

    Για το ύψος, εδώ τα πράγματα αλλάζουν λίγο: το 1 μέτρο έχει 3 πόδια (χονδρικά πάντα). Εάν κάποιος είναι 2 μέτρα είναι 6 πόδια. Κάνετε τη μέθοδο των τριών για να βρείτε το ύψος σας...

    Vampire in a Cathedral
     
  2. wanderer

    wanderer Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Ποτε θα πεθανω????

    Εφόσον είναι επιστημονικός ο υπολογισμός δεκτός  


    17 Αυγούστου 2044. Ευτυχώς δεν χάνω την αργία του 15Αυγουστου!!!
    1.158.046,376 δευτερολεπτα μου μένουν!!!
     
  3. aDDIcteD

    aDDIcteD Regular Member

    Re: Απάντηση: Ποτε θα πεθανω????

    γιατί οι άντρες τα κάνετε όλα τόσο πολύπλοκα;;    
     
  4. Vampire in a Cathedral

    Vampire in a Cathedral Regular Member

    Σίγουρα έχει το χαβαλέ του καθαρά για να ικανοποιήσουμε τη στατιστική περιέργειά μας, αλλά σίγουρα δεν οφείλει κανείς να το πάρει στα σοβαρά. Δίνει στατιστικά την ημερομηνία θανάτου ΜΟΝΟ με βάση βιολογικούς παράγοντες (κιλά, ύψος, κάπνισμα).

    Στην πραγματική ζωή το άλλο 50% έχει να κάνει με τους κοινωνικούς, οικολογικούς και πάνω από όλα ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥΣ παράγοντες. Αναλύσεις έδειξαν ότι όντως η οικονομική κατάσταση πολιτών επηρέαζε και τη θνησιμότητα για ευνόητους λόγους.

    Bottom-line: Only God knows when our souls will push the "escape button"...

    Vampire in a Cathedral
     
  5. wanderer

    wanderer Regular Member

    Απάντηση: Ποτε θα πεθανω????

    Το μόνο δεδομένο στη ζωή είναι ο θάνατος, και πάλι λειτουργούμε λες και θα ζήσουμε για πάντα. Αλλά αυτή η πεποίθηση μας πάει και μπροστά. Προσπαθούμε να κατανοήσουμε τον θάνατο, όταν την ζωή την ίδια που είναι στα χέρια μας, την "προσπερνάμε".
     
  6. aDDIcteD

    aDDIcteD Regular Member

    Και θα συνεχίσω λέγοντας, ότι είναι μεγάλη αδικία να γεννιόμαστε δίχως να μας ρωτήσει κανείς και να πεθαίνουμε με τον ίδιο τρόπο... (ώρα στοχασμού)  
     
  7. Afrodyte

    Afrodyte Regular Member

    Απάντηση: Ποτε θα πεθανω????

    μα καλα τι σαιτ ειναι αυτο;;; μου λεει να παω σε ειδικο να παρω 9 κιλα 
    σκεφτηκε οτι μπορει να μην τα χρειαζομαι;;;
     
  8. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Δεν θα πεθανουμε ποτε , κουφαλα νεκροθαφτη!!!!!!!!
     
  9. Kits

    Kits Contributor


    Εγω τι να πω που γεννηθηκα Δευτερα πρωι και εχασα το Σαββατοκυριακο???
     
  10. aDDIcteD

    aDDIcteD Regular Member

    Σε καταλαβαίνω απόλυτα... και εγώ Δευτέρα γεννήθηκα και Δευτέρα μου έβγαλε ότι θα τεζάρω ... χε χε  
     
  11. hugger

    hugger Regular Member

    Κυρια, δε θα τολμουσα να Σας απειλησω, ειδικα τωρα που βλεπω κοντα το τελος, περναω τη sub φαση μου. Σας λεει τιποτε αυτο?  
     
  12. aDDIcteD

    aDDIcteD Regular Member

    Πολλά μου λέει..