Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποτε θα πεθανω????

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Polyxristikos Diakoptis, στις 4 Δεκεμβρίου 2007.

  1. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    (Ενταξει το αντιστροφο ρολοι στο αποτελεσμα,creepy...)
    Κυριακή 15 Ιανουαριου του 2068.
    Εντάξει δε το λες κι ασχημα...περισσοτερο ισως απ οτι περιμενω να ζησω αλλά παρ ολα αυτα δε μ αρεσε 
    Ασε που ναι και Κυριακη...μα μεσα στο σκ;
     
  2. 2048 όντας καπνιστης. 2055 ως μη καπνιστης. 7 χρονια και μερικες χιλιαδες ευρω για μια καθημερινη συνηθεια...χμμμ
     
  3. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Μήπως να το κόψεις; μήπως;   (τα ίδια λέω και στους γονείς μου  )
     
  4. Μωρε κομμενο το χω....αλλα καπνιστης ειμαι. Ξανακυλαω. Και το κακο ξερεις ποιο ειναι? Οτι καθε φορα που το κοβω (2 φορες το χω κοψει για πανω απο χρονο) παιρνω κιλα. Μεχρι τωρα αυτο δεν ηταν προβλημα. Νεος, γυμναστικη, καλος μεταβολισμος κλπ κλπ. Αλλα περνανε τα χρονια και αυτα σιγα σιγα αλλαζουν. Αλλο 20 αλλο 30 κι αλλο 40.
     
  5. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Τα κιλά με θέληση χάνονται όμως, τα πνευμόνια δεν τα ξαναβρισκεις  

    Και αν θυμάμαι καλά, έχεις έναν πολύ καλό λόγο να παραμείνεις υγιής και να ζήσεις και αυτά τα 7 χρονια παραπάνω  
     
  6. Σωστο κι αυτο. Για την ακριβεια δεν ειναι ενας ο λογος... ειναι παραπανω!  
     
  7. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Πολλοί είναι οι λόγοι πάντα, και όλοι έχουν τη δική τους βαρύτητα, βοηθούν την ζυγαριά να γειρει, αλλά εγώ τον ένα ξέρω  
     
  8. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

    R.I.P. (Respawn In Peace?  ) Monday, February 18, 2058

    Φυσικά Δευτέρα...  
     
  9. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Και το λεγα εγω...οι Δευτερες σκοτωνουν....
     
  10. To μονο που εχει σημασια ειναι τι θα προλαβεις να κανεις μεχρι εκεινη την ημερα... Το να γραφεις σχετικα με εκεινη τη μοιραια μερα, ειναι χαμενος χρονος.
     
  11. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Your Personal Day of Death is...
     
    Saturday, July 8, 2079

    Δεν είναι κι άσχημα..!
     
  12. ellianna

    ellianna Regular Member

    Sunday,March 31,2041....

    I guess it's ok!