Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Που βαδίζουμε Κύριοι;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος SadalMelik, στις 28 Σεπτεμβρίου 2006.

  1. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Που βαδίζουμε Κύριοι;

    Αδυνατώ να αντιληφθώ την οπτική σου .. τόσο που νομίζω ότι δεν έκανα ξεκάθαρη την δική μου ...
    αυτό που θέλω να πω είναι : το αχ κουνελάκι κουνελάκι κατά τεκμήριο ΔΕΝ σχετίζεται με το bdsm. Εν τούτοις υπό συνθήκες διαστρέβλωσης του νοήματος του μπορεί να υποστηρίξει κανείς ότι μεταφέρει ένα λανθάνον βουδουσουμικό μήνυμα .. αυτά πρότεινα να ανιχνευτούν .. και - ειρήσθω εν παρόδω - δεν βρίσκω να άπτονται του αντικειμένου του νήματος #50 υπό Δολμανσέ

    Σε κάθε περίπτωση, το περιπαιχτικό του θέματος χάθηκε στην εμβριθή εξέταση του λόγου .. άστο να παει το έρημο ...

    (εξακολουθών) Υμέτερος
     
  2. alnair

    alnair Regular Member

    Απάντηση: Re: Που βαδίζουμε Κύριοι;

    Ωραία τα ερωτήματα. Η άποψη του Advisor ποια είναι;
     
  3. Re: Απάντηση: Re: Που βαδίζουμε Κύριοι;

    Αααα μην το πηγαινεις εκει. Ασε την αποψη του advisor στην ακρη
    διοτι ο advisor διαθετει και κατι "κουμπακια" οποτε δεν ειναι ακριβως
    αποψη αλλα "επιβολη" αποψης  
     
  4. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    @alnair: επιθυμεις την άποψή μου ως Advisor όσον αφορά ποιό θέμα πρωτίστως; τα ερωτήματα, που ανέφεερα, την βαρύτητα του θέματος "τεχνική" και την αντίστοιχη του θέματος "υπόβαθρό", την γενική ερώτηση "ποιος νοιάζεται" ή το αν το bdsm θέτει ή απαντά ερωτήματα;

    Αν απαντήσεις "ολα" θα σου ζητήσω αφ' ενός να θέσεις πρωτεραιότητες και αφ' ετέρου να συνεχίσουμε την συζήτηση δια ζώσης με ή χωρίς ακροατήριο λόγω περιορισμένου χρόνου.

    @cornilios: αν χρησιμοποιούσα τα "κουμπακια", που διαθέτω για την επιβολή της άποψης μου σε διαβεβαιώ πως οι θόρυβοι θα έλειπαν από το φόρουμ, τυγχάνει να λατρευω την ησυχία <χ>
     
  5. gallant

    gallant Regular Member

    "@cornilios: αν χρησιμοποιούσα τα "κουμπακια", που διαθέτω για την επιβολή της άποψης μου σε διαβεβαιώ πως οι θόρυβοι θα έλειπαν από το φόρουμ, τυγχάνει να λατρευω την ησυχία <χ>"


    Αγαπητέ cornilie (felix) μόλις εισπράξατε μια ευγενέστατη προειδοποίηση να το βουλώσετε.
    Εγώ πάντως προτιμώ τον θόρυβο που μπορεί να δίνει απαντήσεις κι ας είναι θόρυβος από την ησυχία που όλο ερωτήματα μπορεί να είναι και αν έχει απαντήσεις θυμίζουν αυτές της Πυθίας.
     
  6. Αγαπητέ Μ.JP στην περίπτωση αυτή υπάρχει ένας κίνδυνος να εξαφανιστούν,
    μαζί με τους «θορύβους» ,και τα μέλη και τότε η ησυχία που λατρεύεις θα είναι
    υπερβολική
     
  7. Afrodyte

    Afrodyte Regular Member

    Απάντηση: Που βαδίζουμε Κύριοι;

    ή καυγας ή παιδικη χαρα;
    βρε καλα κανω και δεν γραφω..το γκαντεμιασα με ενα ποστ:jerkit:
     
  8. alnair

    alnair Regular Member

    Απάντηση: Re: Που βαδίζουμε Κύριοι;

    Η απάντηση είναι πράγματι "όλα". Προτεραιότητες αρνούμαι να βάλω στη συζήτηση. Ο μοναδικός όρος που θέτω όμως για τη διά ζώσης κουβέντα μας, είναι να παίζει ο κορνήλιος άρπα σε μια γωνία φωτισμένη διακριτικά.
     
  9. Avalonia

    Avalonia Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Που βαδίζουμε Κύριοι;

    ΑΥΤΟ θέλω να το δω!
     
  10. whipmarks

    whipmarks Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Που βαδίζουμε Κύριοι;

    προς θεου οχι :scared:την τελευταια φορα που τοκανε καιγονταν η Ρωμη για 3 μερες.
     
  11. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Που βαδίζουμε Κύριοι;

    Που βαδιζουμε?

    Στην απαξίωση!
    μέσω διαφορετικου δρομου ο καθενας..  
     
  12. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Που βαδίζουμε Κύριοι;

    Θα φερω ποπ κορν να κατσουμε μαζι στην αλλη γωνια να βλεπουμε:rollinglaugh: