Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Που πάνε οι παλιές αγάπες;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Guest05, στις 29 Μαϊου 2007.

?

Που πάνε οι παλιές αγάπες;

  1. Στον παράδεισο...

    66 vote(s)
    52,0%
  2. Στο διάολο...

    61 vote(s)
    48,0%
  1. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    Η πολύ σιγουριά τρώει τον Αφέντη!  




    Προς Elvira...

    Respect!...

    μόνο που από την πλευρά μου λεω πως πάνε στον παράδεισο, οχι με την λογική του πέθανε η αγάπη άρα που πάει;, αλλά με την λογική ότι είναι τόσο όμορφη που μόνο εκεί της ταιριάζει να πάει για να γαληνέψει... ειδικά αν ο άνθρωπος που αγαπάμε δεν είμαι πιά μέσα στην ζωή μας.
     
  2. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    χαχαχαχα ε τοτε θα επρεπε να ξερεις τη διαφορα 
     
  3. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    ειδες; κ γι'αυτο λεω πως το να συγκρινεις την αγαπη με ενα αυτοκινητο ειναι (για μενα) σαν να μπερδευεις την π..τσα με την βουρτσα! 
     
  4. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    χμ πουτσες και βουρτσες kinky love xexexexe
     
  5. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Re: Που πάνε οι παλιές αγάπες;

    Αχ καλε πως τα λες.. Θυμηθηκα τωρα μια ταινια που η γκομενα πηδιοτανε με τη βουρτσα επειδη ο δικος της δεν την περιμενε ποτε να χυσει.. χαθηκε κι αυτη να παρει κανα ομοιωμα να εχει και το σχημα?  
     
  6. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    μπορει να την ηταν συναισθηματικα δεμενη με την βουρτσα της χεχεχεχε!να την απατησει?
     
  7. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Που πάνε οι παλιές αγάπες;

    Στο underworld. Εκει το πετυχα χτες το μικρο μου πορνιδιο...  
     
  8. female

    female Contributor

    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  9. naida

    naida Regular Member

    Ξενιτεύονται   αλλά όχι για πολύ μετά από κάποιο εύλογο χρονικό διάστημα επιστρέφουν για να σου θυμίσουν..Δεν ξέρω αν αυτό ονομάζεται κόλαση ή παράδεισος  
     
  10. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    female, εκπληκτικά και τα δύο βιντεάκια. Τα εκτίμησα δεόντως. Μπράβο. Έστρωσε το νήμα...
     
  11. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Παράδεισος naida, τι άλλο; Σου θυμίζουν τις καλές και τις κακές στιγμές που πέρασες. Παράδεισος δεν είναι αυτό; Κόλαση είναι να περνάς πάντα και συνέχεια καλά.
     
  12. Emma

    Emma Contributor

    Ωχχχ female... φοβόμουν που φοβόμουν να κάνω παιδιά... με αποτελείωσες με το δεύτερο βιντεάκι.