Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Που πάνε οι παλιές αγάπες;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Guest05, στις 29 Μαϊου 2007.

?

Που πάνε οι παλιές αγάπες;

  1. Στον παράδεισο...

    66 vote(s)
    52,0%
  2. Στο διάολο...

    61 vote(s)
    48,0%
  1. Atroce_Libertina

    Atroce_Libertina Regular Member

    Παρότι Mistress, υποβάλλω τα σέβη μου.Το ευτύχημα της υπάρξεως απειροελαχίστων περιπτώσεων της ιδιοσυγκρασίας σου, αποτρέπει το δυστήχημα μιας συνειδητής εκ μέρους μου απώλειας της κυριαρχικής μου ιδιότητας.
     
  2. Eri

    Eri

    Οου μαδαφακα....εναδερ ουαν οφ δοουζ νον αντερστενταμπλ κριτσουρς.....
     
  3. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Ποιούς είνι ιφτούνος ο Κρίτσουρς;Αποκάτουθες είν' για τόπης; Να τουν γνουρίσμι. Understandable?
     
  4. Eri

    Eri

    Ου κριτσουρς (κιουχι Ο κριτσουρς) εινι ιενας απαυτουνους που φτιανιν μιαν τουν τοοπην κ μιαν τουν κατουν....Να τουνε γνουρισ'τε αλλα δεν εγνωριζω πουθε κοπροσκυλιαζ' παλι.....
     
  5. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Γκέκε! Σουίτσης είν'! Μην τουν αφήνς να κουπροσκυλιάζ τουσκάν' εφτούνοι και θα κλαις να σ'έυρουμ' άλλουν. Σα γλιέπις να χανιτ' πάν' απού μήν' νάχεις κι έναν εφεδρικόν.
     
  6. Eri

    Eri

    Δεν εινι εδικος μου τουτονας μαστορα....Ιγου δε μπιρδευουμε μι σουιτσια εινι δυσκουλα στη χρησ' κ βαριουμι να διαβαζου τσι οδηγιες......Ιυτουνου του Understandable? π'εγραψις πιου πανου τι σημαιν'???Μπας κ μι βριζ'ς κ διν του καταλαβ'???
     
  7. Atroce_Libertina

    Atroce_Libertina Regular Member

    Προς περαιτέρω διευκρίνιση και αποφυγή παρερμηνειών, σημειωτέον, πως τα σέβη μου και η πιθανότητα συνειδητής απώλειας της κυριαρχικής μου ιδιότητας, υποβάλλονται σε εσένα φίλτατε Dolmance, συνιστώντας την απαρχή της επιδιωξεώς μου, να εμπλέκομαι, στο εξής, μαζί σου, σε κάθε είδους, φιλοσοφικού περιεχομένου, "συμμαχίες" ή και "μονομαχίες", καθώς, θα μπορούσες, αναλόγως κάθε φορά, να αποτελείς τόσο τον "συνεργό" όσο και τον "αντίποδά" μου, σε κυριαρχικό επίπεδο, τοποθετούμενου του τελευταίου στο πλαίσιο της εγκεφαλικής-διανοητικής υπεροχής και επιβολής.

    Το σύνολο των ανωτέρω επευφημιών, αποτελούν προϊόν και αποτέλεσμα της ανάγνωσης αρκετών εκ των γεγραμμένων σου.
     
  8. zinnia

    zinnia Contributor

    δις ιζ δε κριτσιουρ ιντιιιιντ.....
     
  9. Eri

    Eri

    Αι γουοζ ραιτ ε ζιννια????
     
  10. zinnia

    zinnia Contributor

    γιου αρ γιου αρ   ες ολγουεις (το γαμησαμε κι αυτο το νημα)
     
  11. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Σε συγχαίρω Atroce_Libertina, για το άψογο γούστο σου - και εμένα μου αρέσω το ίδιο! Η ξινή υποδοχή της οποίας - εν μέρει - έτυχες παρείχε τα εχέγγυα της υψηλής σου ηθικής ποιότητος και της αισθητικής σου λεπτότητος. Έχουμε συνεργαστεί επιτυχώς υπό συνθήκες απείρως δυσχερέστερες. Ελπίζω οι φιλοσοφικοί δεσμοί μας να σφυρηλατηθούν περαιτέρω.
     
    Last edited: 27 Μαρτίου 2008
  12. Emma

    Emma Contributor

    Is that some kind of weird mating ritual?