Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Που πάνε οι παλιές αγάπες;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Guest05, στις 29 Μαϊου 2007.

?

Που πάνε οι παλιές αγάπες;

  1. Στον παράδεισο...

    66 vote(s)
    52,0%
  2. Στο διάολο...

    61 vote(s)
    48,0%
  1. τις χωράμε όλες μέσα μας μ' αγάπη.
     
  2. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    για το καλο της (πνευματικης) υγειας μας,

    πανε στο... καλο
     
  3. Elune

    Elune Priceless

    Στον κάλαθο των αχρήστων.
     
  4. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Περαμενουν στη ζωη μας καλε...τι χαζομαρες ειναι αυτες...

    Μενουν σε μια ξεχωριστη θεση στο μυαλο και στη καρδια σαν κατι γλυκοπικρο και αγαπημενο που τελειωσε οπως ολα τα ομορφα καποια στιγμη...δε πεταμε τιποτα!!  
     
  5. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    στο άγνωστο με βάρκα την ελπίδα...
     
  6. Baron Shamedi

    Baron Shamedi BDSM = Brain Dead Sorry Mate ?

    Αν αγαπη ηταν δεν θα πεθαινε, γαλατα υπαρχουν πολλα νουνου ομως ενα. Αγαπη αν ποτε υπαρξει ειναι μια, οι αλλες ειναι ενθουσιασμοι, αναγκες, κατραπακιες. Γι' αυτο δεν μενει τιποτε οταν τελειωνουν. Εγω δεν κραταω το χαλασμενο φαγητο στο ψυγειο, για να το κοιταζω και να θυμαμαι τη γευση του, μαγειρευω καινουριο και ας βγει σκατα η συνταγη.
     
  7. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    εκανα το ΛΑΘΟΣ και το πιστευα αυτο, μιας και τη συντριπτικη πλειοψηφια των σχεσεων την τελειωσα εγω, και δεν ηθελα να με λενε "κακο"

    μετα απο διαφορες συναντησεις με πρωην,
    διαπιστωσα οτι οχι μονο ειναι χασιμο χρονου και σπαταλη θετικης ενεργειας μια συναντηση με πρωην και για οποιονδηποτε λογο,
    και καλυτερα να σε λενε "κακο" παρα "μαλ@κα"...

    στο καλο λοιπον
    και στο μη-επανακουειν...
     
  8. Baron Shamedi

    Baron Shamedi BDSM = Brain Dead Sorry Mate ?

    Εκτος απο σπανιοτατες περιπτωσεις, τι σε ενωνε καποτε με καποια; Το σεξ, τελειωσε εκεινο, δεν θα ειχες τιποτε αλλο να συζητησεις πια μαζι της. Ουτε ζουζουνιάσματα, ουτε σχεδια του κωλου. Αρα γιατι να κραταμε παγκο; Τα ρουχα οταν ξεφτιζουν τα πεταμε.
    Σωστοτατο σε βρισκω στην τοποθετηση σου.
     
  9. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    ενταξ, δεν ειναι παντα τοοοσο απλο,
    αλλα οταν συναντας πρωην, και σου λεει φλουμπες του τυπου ειναι κατωτερος απο σενα, αλλα συμβιβαζεται γιατι της επεφτες ...πολυς...
    νταξ, καταλαβαινεις οτι καλυτερα να ετρωγες ενα.... σαντουιτς,
    ενα νοστιμο σαντουιτς δεν ειναι ποτε χαμενος χρονος...
     
  10. Baron Shamedi

    Baron Shamedi BDSM = Brain Dead Sorry Mate ?

    Καλυτερα να πας να φας πατσα απο το να συναντησεις πρωην, αν εγινε πρωην καποιος λογος υπαρχει. Τα φαντασματα ειναι για τις ταινιες. Εγω πρωην που να ειδα και να ηθελα να ξαναδω δεν υπαρχει. Με τα ξεκαθαρισματα της δεκαρας, τις σποντες του κωλου και το κραταμε ζεστο τον παγκο μην και στραβογαμηθουμε απο τον νεο μαλακα για να γυρισουμε στον παλιο, μεχρι να βρουμε αλλο μαλακα να μας ζεστανει το μουνι και να αντεξει την μαλακια μας. Ενταξει, και ο πρωην δεν ειναι αγιος. Αλλα ψόφησε κατι; Τερμα, αυτα με τις φιλιες και τις αλλες μαλακιες εγω δεν τα καταλαβαινω και πρωην που να ειχαμε βιωματα τοσο ομορφα που να μην ηθελα να χασω, εγω τουλαχιστον δεν εχω.
     
  11. Οι παλιές αγάπες πάνε εκεί που τις τοποθετεί η αξιοπρέπεια του καθενός.

     
     
  12. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    εγω δεν ξερω που πανε αλλα πιστευω καλα ειναι να τις αφηνουμε πισω για να μπορουμε να προχωρουμε στη ζωη μας.πρωτον θα ηταν αδικο για την νεα οποτε ερθει αυτη και δευτερον εμενα θα με χαλουσε να γουσταρω καποια και να ξερω πως στο πισω μερος του μυαλου της νοσταλγει καποιον αλλο.