Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Που σου αρέσει να κυριαρχείς, σε δυνατές ή αδύναμες προσωπικότητες;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 25 Μαρτίου 2012.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Ναι βρε κούκλε μου...Αφού λέμε τα ίδια, πάω πάσο...Δεν έχει νόημα να επαναλαμβανόμαστε...Ως προς τα του ΒουΔουσΣουΜου...δεν σου λέω ότι μπορούμε να το "ξεκατινιάσουμε" εντελώς και όπως θα γουστάραμε και να συνεχίζουμε ΒουΔουΣουΜου να τ'ονομάζουμε...Αλλά μην φοράμε και εντελώς στενό τον "κορσέ"...υπάρχουν και οι διαφοροποιήσεις και πάντα μέσα στα πλαίσια του BDSM, μην είμαστε και τόσο Ταλιμπάν...Μετά αν κάποιος θέλει να είναι κατσαρόλα, ας είναι κατσαρόλα η μπρίκι...Εσένα δεν σου αφαιρεί κάτι, ούτε σε οποιονδήποτε άλλον...Μετά αν το πρόβλημα μας εδώ, είναι μην και κανείς ψευτοΚυρίαρχος, μας φάει τα "θηράματα"...πάω πάσο ξανά...Αλλά δε νομίζω ότι είναι αυτό το πρόβλημα... 

    Με δονητή χτυπάς τον καφέ? Εγώ για μίξερ χρησιμοποιώ τα δάχτυλα του αριστερού χεριού της γυναίκας μου και το δεξί της το βάζω στην πρίζα...Βλέπεις, που ο καθένας έχει το μίξερ του?   

    Υ.Γ. Τόσο αδύνατη είναι η συζήτηση, χωρίς τη χρήση ανούσιας ειρωνείας? Φαίνεται πως ναι...Anyway, σ'εμένα οι "συζητήσεις" του είδους δεν λένε τίποτα...
     
    Last edited: 27 Σεπτεμβρίου 2014
  2. Noardos

    Noardos Regular Member

    Θηράματα είμαστε εμείς, όχι οι υ. Αυτή η ιστορία και καλά του αδύναμου φύλου ευτυχώς ξεπερνιέται.
    Ο κάθε τέντζερης θα βρει το καπάκι του, εξάλλου άμα δεν ταιριάζεις δεν συμπεθεριάζεις, οπότε κανείς δεν τρώει κανενός.

    Τι να σου κάνω, το δονητάρι είναι Γερμανέζικο το καφεδοχτυπητήρι Κινέζικο, σημειώσατε 1-0.
     
  3. espimain

    espimain Contributor

    Το ερώτημα αυτό έχει τεθεί την 25η Μαρτίου 2012 και αυτός που το έθεσε δεν είναι μαζί μας. Από τότε γράφτηκαν πολλές απαντήσεις. Κάντε τον κόπο να τις διαβάσετε.
     
  4. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Σωστός Espimain..αλλά μην ξεχνάμε ότι ο καθένας μας έχει και τα δικά του ερωτήματα και ενστερνίζεται η όχι κάποιες απαντήσεις...Πάντα για τον εαυτό του...

    Όσον αφορά τον άνθρωπο που άνοιξε αυτό το νήμα...Αν και δεν είχα την τύχη να τον "γνωρίσω"...Καλό "ταξίδι" να έχει...ειλικρινά...

    R.I.P.
     
  5. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Θήραμα είναι, όποιος/α τον εαυτό/της του σαν θήραμα τον αντιλαμβάνεται ( και σαν θήραμα φέρεται )...Και αν του/της αρέσει...Κολοκυθόπιτα...

    " Ο κάθε τέντζερης θα βρει το καπάκι του, εξάλλου άμα δεν ταιριάζεις δεν συμπεθεριάζεις, οπότε κανείς δεν τρώει κανενός." ...Με αυτό το σημείο της παρέμβασης σου, συμφωνώ σε κάθε γράμμα...

    Ως προς το καφεδοχτυπητήρι που κατονόμασες κινέζικο, στην πραγματικότητα είναι Made In Greece...Αλλά όσα δεν φτάνει η αλεπού...Και δεν χρειάζεται να προσθέσω τιποτ' άλλο... 

    Τεσπα, αν και όταν θελήσεις, διάβασε το παρακάτω...

    https://www.greekbdsmcommunity.com/threads/Τύποι-Κυρίαρχων-υποτακτικών.5018/

    ( Και θα σου πρότεινα να ρίξεις και μια ματιά στην απάντηση νούμερο 3 του νήματος...Εγώ απεχθάνομαι τις αυθεντίες και τους ξερόλες...παντού...Αλλά ο συγκεκριμένος άνθρωπος που την έγραψε, τον σεβασμό μου τον κέρδισε όχι μόνο για τις γνώσεις του...Αλλά και για τον τρόπο που αρθρώνει το λόγο του...)

    Όπως θα σου πρότεινα επίσης και το ακόλουθο...

    https://www.greekbdsmcommunity.com/threads/bdsm-donts.21928/

    Καλή σου μέρα... 
     
    Last edited: 27 Σεπτεμβρίου 2014