Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Προβληματικοί Άνδρες Κ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος _DaRkNiGhT_, στις 23 Σεπτεμβρίου 2015.

  1. espimain

    espimain Contributor


    Προσπάθησα από την αρχή, αλλά στο τέλος μου ξέφυγε.
    Λυπάμαι ειλικρινά.  
     
  2. Συγχωρεμένος τέκνο μου

    τάδε έφη ΓΕΡΩΝ ΣΙΜΠΑΡΙΟΣ
     
  3. gaby

    gaby Guest

    Εμένα ούτε ο @guruni μου έδωσε την εντύπωση πως κανακεύει Ντόμες ούτε ο @thanasis μου έδωσε την εντύπωση ότι βλέπει συνομωσίες.
     
  4. Έχω κατηγορηθεί (κι εγώ) στο παρελθόν για τα ακόλουθα:
    α) Είμαι εναντίον (λέγανε) των Γυναικών Κ ή των Σαδιστριών ... ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ ... στην πραγματικότητα απολαμβάνω την θέαση
    Σαδιστικών "παίγνιων" από όλα τα στάτους (με ατομική απαρέσκεια άνδρες με άνδρες) και, μάλιστα, συμμετέχω και ο ίδιος σε ορισμένες
    μικτές συνεδρίες (όχι βέβαια με σαρκική προέκταση στο ίδιο Φύλλο από πλευράς μου ).

    Eίμαι ενάντιος στην υποκρισία (όπως ήταν και ο παππούς Μαρκήσιος) του να μου λανσάρεται κάτι ως θέσφατο από άτομα fake / ντεμέκ
    (και να το ξέρω έτσι... πρόσεξε) δεν το σηκώνει το πετσί μου.

    β) Είμαι (λέγανε πάλι) ενάντιος στις επαγγελματίες Ντόμες (ΤΣΟΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΑΣ ΤΗΝ ΕΣΚΑΣΑ)... χλεύασμα και κράξιμο έχω
    ρίξει σε ορισμένες τσούπρες (πασίγνωστες υ) και τις απόψεις τους, που απλά έψαχναν για κουτόφραγκους / χορηγούς (χωρίς να αρέσκονται πραγματικά σε αυτό που
    κάνουν), όπως και σε κάποιες τσατσές που λυμαίνονταν (και ακόμα λυμαίνονται - εν αγνοία των περισσοτέρων - τον χώρο).
    Κατά τα άλλα, αν οι Ντόμες (κι ας είναι / ήταν υ ή σκλάβες) γουστάρουν αυτό που κάνουν και δηλώνουν ανοιχτά ότι αμοίβονται από πάνω.... με γειά τους με χαρά τους, σε αυτές και στους πελάτες τους.
    Φυσικά, δεν θα πρέπει να παρεξηγούνται από τον ελληνικό (σατιρικό) όρο ΔΟΜΙΝΑΤΡΙΧΗ (που έχω εφεύρει πίσω στα 2007), θα ήταν το ίδιο σαν να παρεξηγείτε κάποιος που είναι τίγκα στο αναβολίδι, δουλεύει πόρτα και τον αποκαλούνε ΦΟΥΣΚΩΤΟ.

    γ) Είμαι ενάντιος στους ΓΚΟΡΙΑΝ λέγανε... ΤΣΟΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ.... (μέχρι που σε ένα άλλο φόρουμ τους είχα υπερασπιστεί όταν πέσαν
    να τους φάνε - δεν μ αρέσει το μόνοι εναντίον ΟΛΩΝ)
    Είμαι ενάντιος μόνο στους ΓΚΟΡΙΑΝ εκείνους που προσπαθούν να περάσουν μια γραμμή ΟΡΘΟΥ (ή πιο σωστού) για άπαντες,
    σε εκείνους που μπολιάζουν το BDSM με εθνικοσοσιαλιστικές ιδέες, ελληνοπυρηνισμό, κουτουλουπού.
    Για τους υπόλοιπους... δεν τρέχει κάστανο. Τη ζωή τους, την ζωή μας.
    Για μένα οι ΓKOΡΙΑΝ είναι κάτι αντίστοιχο με τους ΜΑΡΤΥΡΕΣ ΤΟΥ ΙΕΧΩΒΑ
     
  5. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    nothing wrong with licking Dommes...  
     
  6. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Προβληματικοί υπάρχουν παντού   Και περιθώρια βελτίωσης όμως.... υπάρχουν πάντα   Βοηθά και το φόρουμ σε αυτό, δηλαδή να δεις τι πιστεύουν και οι άλλοι.
    Εμένα πάντως... οι πολλές τσόντες με κατέστρεψαν σεξουαλικά, όχι τα πιστεύω μου για την γυναίκα   Λολ.
     
  7. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Ευχομαι να μην θεωρουμε ως προβληματικο-η καποιον-α επειδη απλα δεν ταιριαζει με τα γουστα μας.
     
  8. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    ωραια φωτο @Ice on fire
     
  9. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Ναι αλλά καταγγέλλω ότι την έχει σχεδόν 48 ώρες!!!!        
     
  10. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

  11. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Α το έχει τάμα να αλλάζει άβαταρ κάθε λιγότερο από 48 ώρες...χαχαχαχαχ
     
  12. gkass

    gkass τέταρτος τοίχος

    θελεις ονοματα και διευθυνσεις??