Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Προβληματισμός.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Katemou, στις 22 Ιουνίου 2019.

  1. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Δε διαφωνώ ότι μπορεί να υπάρχουν πράγματα που είναι έξω από το πεδίο της σχέσης (πχ παιδί) αλλά η παρακάτω διατύπωση δεν κάνει εξαιρέσεις, η υπογράμμιση δική μου.
     
    Last edited: 23 Ιουνίου 2019
  2. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    εξαπανέκαθεν.. 
     
  3. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Το θέμα συζήτησης ποιο ακριβώς είναι;
     
  4. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Ότι η katemou έχει ένα πρόβλημα στην σχέση της. Και όπως πάντα το offtopic.
     
  5. Κρουελα

    Κρουελα Premium Member

    Δίνω μια απάντηση γενικη σε ένα θέμα από προσωπική μεριά μήπως και βοηθηθεί το άτομο που έχει θέμα , δεν βλέπω λογικό να κάτσω να ξεχωρίσω θέματα κλπ η να βάλω παραμέτρους στο ποστ της κοπέλας δεν θα βοηθούσε πουθενά ούτε είναι εφικτό , για να εμβαθύνουμε περισσότερο θα πρέπει να κάτσουμε σε ένα τραπέζι και να μιλησουμε ειδικά , εγω δεν εχω ουτε αποριες ουτε αμφιβολιες για το τι θελω τουλαχιστον προς το παρον αρα δεν βλέπω το λόγο της ανάλυσης ειδικά όταν δεν βλέπω και λόγο διαφωνίας .
     
  6. Κρουελα

    Κρουελα Premium Member

    Δεν βλέπω που γίνετε το σουιτσαρισμα , αλλά όπως είπα και προηγούμενος άλλο ο γραπτός και άλλο ο προφορικός λόγος , στο μόνο που θα επιμείνω είναι ότι η φίλη ο παππούς ο ξάδερφος κλπ δεν είναι Κ επειδή συμβουλεύουν ή ξέρουν να ακούν ....
     
  7. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Ναι, καλά... Αυτά αν δεν έχεις μόλις σηκωθεί από ύπνο!!!
     
  8. RAIN

    RAIN nefelibata

    Θεωρώ ότι δεν υπάρχει προβληματισμός στην ερώτηση της νηματοθετριας. Ήδη έχει βγάλει το συμπέρασμα της ότι ο συγκεκριμένος δεν έχει μπέσα. Τώρα τι συμβαίνει ακριβώς μόνο η ίδια το ξέρει. Και με βάση τα στοιχεία που παραθέτει είναι αδύνατη κάθε τρίτη άποψη.
    Από εκεί και πέρα θα θέσω ένα δικό μου προβληματισμό.
    Αναρωτιέμαι λοιπόν πώς περάσαμε από το δωμάτιο εννιά, το βιωματικό κείμενο και τις αφιερώσεις για τα τόσα συναισθήματα που ξαναγεννήθηκαν, στο κλονίστηκε η εμπιστοσύνη μου, μέσα σε λίγες μονο μέρες. Και όλα αυτά σε κοινή θέα προς τέρψη του φιλοθεαμονος κοινού.
    Εκτός εάν το κείμενο δεν στηριζόταν σε πραγματικά γεγονότα και συναισθήματα και η αφιέρωση ήταν τύποις.
    Εκτός αν τα νηματα αφορούν δύο διαφορετικούς ανθρώπους.
    Αν έχουν έτσι τα πράγματα και πάλι υφίσταται προβληματισμός. Διαφορετικού είδους.
     
    Last edited: 24 Ιουνίου 2019
  9. Queen87

    Queen87 Contributor

    Αυτό που όταν γράφω υπάρχει η γνωστή καραμέλα με την Γραφή, να το κοιτάξετε. General speaking.
     
  10. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Ολες οι απαντησεις ειναι στας Γραφας. Μονο εκει. Αποκαλυπτονται στα μελετηρα παιδια. Ολοι οι αλλοι μπερδευουν τις βρουβες με τα σκυλοψαρα.
     
  11. lexy

    lexy .ti.va.

    ...ναι, καλά...
    Ακόμα μια φορά: τι τραβάνε οι άνθρωποι....
     
  12. rea..

    rea.. Contributor

    " O Κ μου είναι μπαμπέσης, τον κάνει αυτό λιγότερο Κυρίαρχο?"