Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Προτιμώ να γαμιέμαι........ (poll για γυναίκες)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος female, στις 23 Μαρτίου 2008.

?

Προτιμώ να γαμιέμαι... (poll για γυναίκες)

  1. Μουνί

    29 vote(s)
    43,3%
  2. Κώλο

    20 vote(s)
    29,9%
  3. Στόμα

    10 vote(s)
    14,9%
  4. Βυζιά

    0 vote(s)
    0,0%
  5. Άλλο (εξηγήστε)

    4 vote(s)
    6,0%
  6. Δε μ' αρέσει να γαμιέμαι

    4 vote(s)
    6,0%
  1. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: Προτιμώ να γαμιέμαι........ (poll για γυναίκες)

    Ανάλογα το άτομο και τα προσόντα του. Δε μπορώ ας πούμε να κάνω ισπανικό σε ένα τυρογαριδάκι, θα το χάσω... Ούτε μπορώ να δώσω κώλο στον γκοτζίλα...θα πεθάνω στον πόνο. Όλα τα κόλπα μετρανε, αρκεί να γίνονται με το/τα κατάλληλο/α άτομο/α.  
     
  2. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Προτιμώ να γαμιέμαι........ (poll για γυναίκες)

    Ρε αγγελακι με το βελακι στην πλατη...αυτο με το ισπανικο δεν το καταλαβα,μπορεις να το ξαναριξεις σε παρακαλω!!!!Τι κανει το τυρογαριδακι......ξεκολαει και το χανεις;;;;;; 
     
  3. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: Προτιμώ να γαμιέμαι........ (poll για γυναίκες)

    Δεν είπα ξεκολλάει, είπα χάνεται (εννοώντας στον όγκο του βυζόμπαλου, πνίγεται, πλακώνεται, βυθίζεται πώς το λένε). Ελπίζω να σε διαφώτισα. Και αντί για αγγελάκι με το βέλος στην πλάτη (too long) μπορείς απλά να με λες βέρμι.  
     
  4. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Προτιμώ να γαμιέμαι........ (poll για γυναίκες)

    Aααααα......καταλαβα.Αρε και ναμουνα γαριδακι να ''πνιγομαι'' να ''πλακωνομαι'' και να ''βυθιζομαι''.Και πατατακι δεν θα με χαλαγε....!!!!!! 
    Οκ βερμι.......ξερεις vermillion ηταν μια ξεχωριστη μπαντα στις αρχες του ΝWOFBHM....!!!!!!
     
  5. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: Προτιμώ να γαμιέμαι........ (poll για γυναίκες)

    Δεν είχα ιδέα. Το δικό μου Vermilion είναι τραγούδι των Slipknot πάντως, και μάλιστα 2 τραγούδια, part 1 και part 2, τόσο διαφορετικά μεταξύ τους όσο οι δύο πλευρές της διχασμένης μου προσωπικότητας.   Ίντα έπαιζε αυτή η μπάντα??
     
  6. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Προτιμώ να γαμιέμαι........ (poll για γυναίκες)

    NWOFBHM=New wave of british heavy metal.Mπαντα που επαιζε το 1979 αλλα διαλυθηκε,ηταν οι Vermillion.
    Sorry αλλα δεν μου αρεσουν καθολου οι φιλοι σου οι Slipknot.....αlways heavy sound....but original one.
     
  7. sklava_epi8ymiwn

    sklava_epi8ymiwn Regular Member

    Στο στόμα....αυτό θα επέλεγα αν μου Έδινε τέτοια επιλογή.
    Θα στηνόμουν ανάσκελα, με το κεφάλι να κρέμεται απο την άκρη του κρεβατιού, κι Εκείνος να γαμάει το στόμα μου και να Αδειάζει μέσα στο στομάχι μου.
    Γιατι?
    Με κάνει να νοιώθω σαν ένα μουνί με μάτια που βλέπει πως το γαμάει ο Αφέντης του
    (βίτσιο?   )...."έντονα" υποταγμένη, έρμαιο στην αντρική Του δύναμη.
    Με κάνει να νοιώθω την "θέση" που μου Έχει Δώσει να πλυμηρίζει το είναι μου.... "είμαι" μόνο αυτό, μια απο τις τρύπες Του.....καθε τι άλλο απλά δεν υπάρχει εκείνη την ώρα στο μυαλό και την ψυχή μου.
     
  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ωραίο poll 



     

    I vote the choise A:innocent:
     
  9. sisi181

    sisi181 New Member

    Απάντηση Α κι εγώ.
     
  10. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    Αυτο ειναι πολυ ωραιο poll αλλα με μικρη συμμετοχη, λεω να το βαλω να ψηφιστει υποχρεωτικα απο ολες τις γυναικες μελη διοτι το μικρο δειγμα που εχει ψηφισει δεν ειναι αρκετο για να βγαλουμε συμπερασματα  
     
  11. erma

    erma Regular Member

    Απάντηση: Προτιμώ να γαμιέμαι........ (poll για γυναίκες)

    Aν είναι να βγάλετε συμπεράσματα που θα βοηθήσουν, ας βοηθήσουμε τότε όλες μαζί, για το καλό όλων μας.  

    Ψήφισα το Β.
     
  12. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    ε μα εχει σημασια μεγαλη, αντε να δουμε