Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πρωκτικος Οργασμος...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Kits, στις 3 Αυγούστου 2008.

  1. Just_Me

    Just_Me Contributor

    Γιατί όλα είναι στο μυαλό..
    Μου θυμίζει το νήμα με τον Αφέντη που αναρωτιούνται/συζητάνε σε τριψήφιο αριθμό σελίδων, αν δεν απατώμαι, αν είναι λιγότερο Αφέντης ή όχι κι αυτά για το πρωκτικό, μόνο..
     
  2. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Συμφωνώ
     
  3. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Επειδή η γυναίκα δε το απολαμβάνει απαραίτητα περισσότερο από τον άνδρα είναι από την μεριά Τής δείγμα αγαπη προς αυτόν. Σε μια σχέση D/s είναι και θέμα επιβολής και κυριαρχίας. Τυχεροί οι υ που το βιωσαν
     
  4. eeny-meeny-miny-moe

    eeny-meeny-miny-moe *don't blink*

    Πολύ παρωχημένη άποψη, κατ' εμέ.. οι πρώτες και μετέπειτα εμπειρίες μου σε μη bdsmικές σχέσεις, μόνο από αγάπη δεν έγιναν. Μάλλον λόγω περιέργειας, έντασης, απόλαυσης κτλ.
     
  5. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    εξαρχής δεν υπάρχει, αλλά ύστερα από καιρό είναι αδύνατο να μη δημιουργηθούν συναισθήματα.
     
  6. eeny-meeny-miny-moe

    eeny-meeny-miny-moe *don't blink*

    Να κάνω πρωκτικό επειδή αγαπάω τον άλλο? Δε μου χει τύχει ποτέ να γίνει (μόνο) για αυτό το λόγο, χωρίς να το έχω απολαύσει.
     
  7. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    ε αυτό έλειπε ρε να το κάνεις με το ζόρι. άλλο γράφω
     
  8. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Γιατί παροχή μέλη? Αν η γυναίκα κάνει κάτι που δεν απολαμβάνει τότε το κάνει γιατί αγαπάει τον ανδρα
     
    Last edited by a moderator: 6 Σεπτεμβρίου 2021
  9. eeny-meeny-miny-moe

    eeny-meeny-miny-moe *don't blink*

    τι σε κάνει να πιστεύεις ότι δεν το απολαμβάνουμε?
     
  10. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Ο κώλος είναι κόλαση, λένε οι κακ(λ)ές γλώσσες  
     
  11. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Διευκρίνισα. Στην περίπτωση που δεν το απολαμβάνει
     
  12. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    κυριαρχία ναι, Κυριαρχία όχι απαραίτητα