Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πυλωτή!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Battleship, στις 8 Ιουνίου 2006.

  1. Battleship

    Battleship New Member

    Δεν είμαι σίγουρος ότι γράφεται έτσι, είμαι όμως σίγουρος ότι σε αυτή μπορείς να κάνεις πολλά!
    Το ζεστό αυγουστιάτικο βράδυ (που λέει και ο πανούσης) με βρίσκει ξαπλωμένο στον καναπέ μου να παρακολουθώ τηλεόραση. Αυτονόητα δίπλα από την τηλεόραση είναι η εεε ας την ονομάσουμε Ελπίδα (αν και γρήγορα την έχασε!). Η Ελπίδα λοιπόν βρίσκεται δίπλα στην τηλεόραση, όρθια με ανοιχτά τα πόδια και φοράει αυτό που πρέπει να φοράει ήτοι γόβες, περιλαίμιο και μια σκάστρα. Η εντολή που έχει ειναι πολύ απλή: το κάνει μόνη της. Φυσικά της έχω απαγορεύσει να φτάσει. Είναι περίπου 2 2.30 το πρωί και βλέπω μια ταινία στην τηλεοραση και ψιλοβαριέμαι καθόσον την έχω ξαναδεί και δεν λέει και πολλά. Η Ελπίδα εκτελεί την εντολή μου - φυσικά - αλλά όχι με την προθυμία και ενεργητικότητα που θα ήθελα. Έτσι αποφασίζω να την τιμωρήσω. Αντί όμως για την ζώνη μου αποφασίζω κάτι παλαβό. Της φοράω ένα μακρύ παλτό, της δένω τα χέρια στην πλάτη, περνάω ένα σκοινι στο περιλαίμιο ανοίγω την πόρτα του σπιτιού μου και την τραβάω έξω!!!. Τα μάτια της έχουν γουρλώσει, η ανάσα της είναι βαριά σαν αλόγου, η καρδιά της χτυπάει σαν μαραθωνοδρόμος, ο τρομος ζωγραφίζεται στο πρόσωπό της. Μπαίνουμε στο ασανσερ και φτάνουμε στο ισόγειο. Ανοίγω την εξώπορτα και φτάνουμε στην πυλωτή. Δεν τολμάει ούτε να μουγκρίσει. Δεν υπάρχει ψυχή ζώσα γύρω μας. Της βγάζω το παλτό και αρχίζω να την πηγαίνω βόλτα γύρω γύρω από την πυλωτή, ανάμεσα στα αυτοκίνητα. Με το βλέμα της με ικετεύει. Της βγάζω την σκάστρα και της λέω ότι όσο πιο γρήγορα με τελειώσει τόσο πιο γρήγορα θα γύρίσουμε σπίτι. Γονατίζει και αρχίζει. Λίγο πριν φτάσω την σταματάω. Γυρνάμε στο σπίτι της λύνω τα χέρια και της δίνω την εντολή να το κάνει μόνη της.
    Ε ομολογώ ότι δεν το περίμενα. Ήταν προθυμότατη και σούπερ ερεθισμένη. Με υπηρέτησε για πάρα πολύ ώρα μέχρι να της δώσω την άδεια να φτάσει.
    Από τότε αρκεί να της πω ότι θα πάει ... βόλτα (πλέον έχουμε ξεφύγει από την πυλωτή) και ως δια μαγείας πάντα ανακαλύπτει μια κρυφή τεράστια ενεργητικότητα. Δοκιμάστε το!
     
  2. gaby

    gaby Guest

    Ευχάριστη, ενδιαφέρουσα και χρήσιμη διήγηση Battleship, ευχαριστούμε <χ>
     
  3. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Πυλωτή!

    χαχαχα πολυ καλο!!!
    δεν μας ειπες ομως που μενεις..... (πλακα κανω..)
     
  4. blindfold

    blindfold Contributor

    χεχ και Αυτοί/ές που δεν έχουν πυλωτή για ξεκίνημα ;
     
  5. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Είδες την κάνει η πυλωτή; (πλάκα κάνω).
     
  6. gaby

    gaby Guest

    Με την δεύτερη που διαβάζω το κείμενο και με 40 βαθμούς υπό σκιάν, το μάτι μου έπεσε σ ένα συγκεκριμένο σημείο του κειμένου, δεν φταίω εγώ, ο καιρός φταίει   κι έχω μία απορία προς τον Κύριο Battleship

    beg Your pardon Sir ?

     
     
  7. Battleship

    Battleship New Member

    Παλτό βρήκα παλτό της φόρεσα. Τι δεν καταλαβαίνεις?
     
  8. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    tender lilly ηταν το "κολπο" ετσι !!!
     
  9. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Battleship εγώ θα της φορούσα μόνο το άρωμά της, πιο εξευτελιστικό