Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πως Απολογούνται οι Κυρίαρχοι?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος lara, στις 13 Ιουλίου 2005.

  1. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Ο Κύριος μου θέλει να τις φάει, αυτό Τον κάνει λιγότερο Κύριο;
     
  2. Θα ήσουν ον topic αν ρωτούσες. ο κύριος μου θέλει να τις φάει.πως πρέπει να απολογηθεί γι αυτό?!
     
  3. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Συμφωνούμε στα περισσότερα. Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι πως προσφέρεις χώρο θυματοποίησης όταν φέρνεις ένα άτομο προ των ευθυνών του.
     
  4. espimain

    espimain Contributor

    Θυματοποιείται για πάρτη του.
    Γι αυτό και η ιστορία στα μανταλάκια.
    Η κοπέλα δεν ξέρει καν το τι λέγεται, γι αυτήν, στο φόρουμ.
    (Θαρρώ)
     
    Last edited: 28 Απριλίου 2020
  5. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Και άρα θα έπρεπε να αδιαφορήσουμε ώστε να μην ρίξουμε νερό στο μύλο του (?). Αν αυτό εννοείτε να το δεχθώ.
     
  6. Ναι θα προτιμουσα να αδιαφορησετε. Ποια θυματοποιηση κ ποια μανταλακια ? Δεν λεμε κ κατι βιωματικο εδω ? Αυτο εγινε αυτό ειπα. Μονο πομπώδεις χαρακτηρισμούς κ αποφθέγματα του πέους θα λέμε εδω ?
     
  7. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Thumps up για την ευγένεια σου και τον τρόπο που εκφράζεσαι.

    Μιλάς βιωματικά δεν αρέσει, δεν μιλάς βιωματικά πάλι δεν αρέσει. Εμένα μου αρέσουν τα βιωματικά, καλά έκανες και το μοιράστηκες μαζί μας. Είσαι άγνωστος και μιλάς για κάποια άγνωστη, Who cares? Keep going
     
  8. espimain

    espimain Contributor

    Ακριβώς!
    Δεν γουστάρω να γίνομαι μέρος της γκαύλας κάποιου γιατί αυτός γουστάρει έτσι.
     
  9. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Λιγότερο Αφέντη! Επιτέλους να μάθουμε τι λέμε εδώ μέσα!!  
     
  10. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Καλά είναι τα βιωματικά κ τα δικά μου βιώματα λένε ότι όταν κάποιος θέλει (ή δε θέλει) να κάνει κάτι, ο κόσμος ανάποδα να γυρίσει το κάνει (ή δεν το κάνει)

    Δεν διαβάζουν όμως το φόρουμ μόνο άτομα έμπειρα, ώριμα, συνειδητοποιημένα κτλ κτλ... Όπως εσύ έχεις κάθε δικαίωμα να πεις το βίωμά σου, έχουν κι άλλοι το δικαίωμα να αντιτίθενται σε επικίνδυνες πρακτικές που προσπαθούν να περάσουν την εντύπωση ότι δικαιολογούνται κάτω από την ομπρέλα του bdsm...

    Αλλιώς εύκολα δημιουργούνται εντυπώσεις για τα νέα άτομα που ακόμη ψάχνονται. Κ δεν είναι κάποιος/κάποια μόνο και μόνο από ευσεβή πόθο.
     
  11. Ναι φυσικά. Κ είπα ότι ήταν λάθος κ επικινδυνο κ κακώς το κσναμε. Δεν ειπα μπραβο μας που ημασταν extreme. Ειπα μαλακία μας που ξεφυγαμε ενω ειχαμε αγνοια. Οι περισσοτεροι που εκαναν like στο μήνυμα στο οποιο απάντησες ειπαν ότι καναμε μαλακια κ αντιταχθηκαν στις επικινδυνες πρακτικές αυτες. Κ συμφωνω μαζι τους. Κ για αυτο το εγραψα σε thread σχετικα με απολογια γιατι εγινε κατι επικίνδυνο, κ το εγραψα για να πω οτι η Κυρία μου μετανιωσε που μου το έκανε. Καλό θα κανει σε καποιον νέο να το διαβασει αυτο που εγραψα γιατι δειχνει τι μπορεις να πάθεις αν δεν προσεχεις
     
  12. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Επί του αρχικού ερωτήματος: ᾽᾽πώς απολογούνται οι Κυρίαρχοι᾽᾽, η απάντηση είναι:

    Κατά μόνας, (συνήθως βραδινές ώρες λίγο πριν από τον ύπνο),
    κάνοντας μια ενδιαφέρουσα αυτοκριτική συζήτηση με τη συνείδησή τους.
    Αυτή η τελευταία, είναι και ο αυστηρότερος κριτής.

    Το σημείο - κλειδί σε όλο αυτό, είναι κάθε πότε γίνονται αυτές οι μοναχικές ᾽᾽συζητήσεις᾽᾽.