Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πως Απολογούνται οι Κυρίαρχοι?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος lara, στις 13 Ιουλίου 2005.

  1. CaptainAfrican

    CaptainAfrican Light. Soul. The essence of One.

    Ιδανικά άπαξ ημερησίως. Προ της κατακλίσεως.
     
  2. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Ε κατά τα γνωστά. Ζητάνε ταπεινα και πειστικά συγνώμη, με όλη τους την πειθώ και μόλις τσιμπήσει το ψαράκι...
    Τσουπ. Τα ίδια και χειρότερα.

     

    Ιδιαιτέρως διασκεδαστική η τεχνική   
    Κάθε φορά.

    (Για αυτό μας αγαπάτε)
     
  3. gaby_m

    gaby_m open for S/m discussion Premium Member Contributor

    Ό,τι πείτε  
    Να ξέρετε πάντως ότι την ουσία αυτού που θα κάνετε εσείς θα ακολουθήσει εφεξής και η σκλάβα.
     
  4. Dimonius

    Dimonius Εγώ είμαι μην απορείς που δεν είσαι εσύ

    Ο Κ κάνει μαλακίες σφάλλει και δεν είναι αλάνθαστος. Έχω κάνει τόσες μαλακίες που δεν χωλάνε να τις βάλω σε μια σειρά. Η υπό δεν είναι ούτε ρομπότ ούτε πρέπει να χρησιμοποιηθεί ως σάκος του μπουξ για τον Κ. Τι θα πάθει αν απολογηθεί ο Κ; θα του πέσει ο κώλος; ή θα χάσει (την δυναμή του); οι τύποι και τα κόμπλεξ δεν χωράνε πουθενά όλα χτίζονται και καταλήγουν εκεί που η κάθε σχέση επιθυμεί (εκεί που και οι δυο επιθυμούν)
     
  5. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Χωρίς κανένα πλάνο εκ των προτέρων δηλαδή, όπου φυσάει ο άνεμος. Μάλιστα.
     
  6. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Άλλοι το κάνουν για τον προορισμό, άλλοι για το ταξίδι. Δεν υπάρχει χειρότερο ή καλύτερο, είναι θέμα προσωπικού γούστου, για όλους έχει αρκεί να βρουν τους κατάλληλους συνταξιδιώτες.
     
  7. -Volt-

    -Volt- Contributor

    που το χτίζουν με βάση το επιθυμητό και από τους δύο;
     
  8. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Με βάση ό,τι θέλουν οι δύο/τρεις/χίλιοι δεκατρείς.

    Όπως έγραψα σε μια πολύ εκλεκτή φίλη:

    Αν σε πάνε σπρώχνοντας δεν θα σηκωθείς όταν σκοντάψεις. Αυτό είναι το λάθος της, ακολουθεί γιατί της ζητείται ενώ αυτό που στην πραγματικότητα της έχει ζητηθεί είναι να ακολουθήσει μόνο αν το θέλει η ίδια. Μόνο τότε όλα τα εμπόδια είναι πρόσκαιρα και απλές αναποδιές, μόνο όταν ο ίδιος έχεις αποφασίσει να κάνεις το ταξίδι το οποίο ξεκίνησες.
     
  9. tithon

    tithon Contributor

    οι κινέζες είμαστε ευαίσθητες. παράδειγμα εγώ που αν βγω στον ήλιο γιά μέρες παθαίνω έγκαυμα.
     
    Last edited: 29 Απριλίου 2020
  10. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Εάν εσύ απ' αυτό που έγραψε καταλαβαίνεις αυτό, εγώ πάω πάσο.
     
  11. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Σε αυτό απάντησα: Αν δεν είναι επιθυμητό στην καλύτερη περίπτωση είναι απρόθυμος συνταξιδιώτης που θα πηδήσει από το βαγόνι στην πρώτη ευκαιρία και στη χειρότερη θύμα απαγωγής.

    Κοντολογίς δεν αρκεί να ακολουθεί γιατί δεν θέλει να τον/την χάσει, πρέπει να ακολουθεί γιατί *θέλει* να ακολουθεί.

    Αν εννοείς κάτι άλλο γιατί δεν το εξηγείς;
     
  12. -Volt-

    -Volt- Contributor

    @Arioch εσύ απαντάς σε 'μενα με βάση αυτά που έχω γράψει εγώ, αλλά ο τελεστής στις δικές μου απαντήσεις είναι αυτό:
    από την αρχή ως το τέλος.