Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πως εκδηλώνετε τον έρωτα σας;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 21 Φεβρουαρίου 2009.

Tags:
  1. theo111

    theo111 New Member

    ΕΕΕΕ όχι και έχει πάψει να ερωτεύεσαι!!! πόλύ πεσσιμιστικό είναι αυτό!!!!

    "Συμβιβάζομαι με τους ανθρώπους καθαρά και μόνο για τις βιολογικές μου ανάγκες"

    Μάλλον απογοήτευση βγάζεις, προφανώς περνάς κάποια φάση... θα γυρίσει όμως.... από το πουθενά θα σού'ρθει!! Υπάρχει καλύτερο πράγμα από το να ερωτεύεσαι, να παθιάζεσαι, να ζείς τη ζωή... πέρα από κάθε συμβιβασμό για τις βιολογικές σου ανάγκες..... )))
     
  2. koralenia

    koralenia Regular Member

    Υπάρχει.
    Να κάνω όλο το βράδυ πολύ καλό σεξ και το πρωί να ξυπνάω μόνη χωρίς να έχω τα ζουζουνίσματα και τις γλύκες που μόνο ανακατωσούρα μου προκαλούν
    Να μην ανησυχώ που βρίσκετε ανα πάσα στιγμή και τι κάνει
    Να μην νευριάζω αν αργεί να μου τηλεφωνήσει
    Να μη χρειάζεται να απολογούμαι για το ποιός ήταν στο τηλ και για ποιόν λόγο του μιλάω τόσο φιλικά
    Να μη γυρνάω σπίτι και είναι άνω κάτω
    Να βλέπω ότι θέλω στην τηλεόραση
    Να μη χρειάζεται να απολογούμαι για το πόσες ώρες κάθομαι στη δουλειά
    Να μην λογοκρίνομαι για το τι κάνω στο ιντερνετ και πόσες ώρες κτλ κτλ ο κατάλογος δε σταματά  
     
  3. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Πως εκδηλώνετε τον έρωτα σας;

    μονο πικρα και στενοχωρια εχεις χασει μωρο μου.
    μια χαρα εισαι ετσι! συνεχισε..... 
     
  4. theo111

    theo111 New Member

    "Να κάνω όλο το βράδυ πολύ καλό σεξ και το πρωί να ξυπνάω μόνη χωρίς να έχω τα ζουζουνίσματα και τις γλύκες που μόνο ανακατωσούρα μου προκαλούν" - Πές του το
    Να μην ανησυχώ που βρίσκετε ανα πάσα στιγμή και τι κάνει - Μάθε να ζεις με αυτό
    Να μην νευριάζω αν αργεί να μου τηλεφωνήσει - Το ίδιο με το παραπάνω
    Να μη χρειάζεται να απολογούμαι για το ποιός ήταν στο τηλ και για ποιόν λόγο του μιλάω τόσο φιλικά - Πές του το
    Να μη γυρνάω σπίτι και είναι άνω κάτω - Πες του το
    Να βλέπω ότι θέλω στην τηλεόραση - Πες του το
    Να μη χρειάζεται να απολογούμαι για το πόσες ώρες κάθομαι στη δουλειά - Πες του το
    Να μην λογοκρίνομαι για το τι κάνω στο ιντερνετ και πόσες ώρες - Πες του το

    κτλ κτλ ο κατάλογος δε σταματά - όλα τα παραπάνω ακούγονται σαν πρόβλημα επικοινωνίας, τίποτα λιγότερο τίποτα περισσότερο.

    Ξέρεις κάτι; στο τέλος της ημέρας.... "Life is what you make it" Στο χέρι σου είναι αν θα ερωτεύεσαι και να χαίρεσαι την ζωή κάθε μέρα ή να ρουτινιάζεις και να πέφτεις ψυχολογικά  )
     
  5. Elysium

    Elysium Contributor

    Πως τα μπορείτε αυτά ρε παιδιά;;;;

    Και καλά για τις γυναίκες. Για τους άνδρες δεν είναι τελείως μελό;;
     
  6. LordAini

    LordAini Regular Member

    Και τα 15 λεπτά που χρειάζονται πριν θυμηθώ πως κατέληξε η προηγούμενη (και μοναδική) φορά που ερωτεύτηκα, πολύ εκδηλα.
    Φυσικά, μετά συνειδητοποιώ (δώξα τω Θεώ) οτι δεν υπάρχει τέτοιο πράγμα, το ξεπερνάω, και μια χαρά.
     
  7. Dark_passion

    Dark_passion Regular Member

    Πώς ερωτεύομαι; Καταιγιστικά, παράφορα, ανελέητα! Οι στίχοι της Σαπφώς στην υπογραφή μου με εκφράζουν απόλυτα.

    Παρ' όλα αυτά, με την πάροδο του χρόνου έχω καταφέρει ώστε ένα κομμάτι του εαυτού μου να παραμένει αποστασιοποιημένο και να παρατηρεί τα πράγματα λίγο πιο ψύχραιμα και ορθολογιστικά. Λατρεύω τον έρωτα, αλλά αντιπαθώ τις γκάφες που συχνά κάνουν οι άνθρωποι όταν είναι ερωτευμένοι - ειδικά όταν τις κάνω εγώ!

    Συνειδητοποιώ, λοιπόν, ότι ο έρωτας είναι κι αυτός μια μορφή τέχνης. Όπως κάθε τέχνη, χρειάζεται πάθος αλλά και τεχνική, δόσιμο αλλά και αυτοπειθαρχία, έκσταση αλλά και αυτοσυγκράτηση. Όπως ο χορός που λατρεύω, όπως η ζωγραφική, η ποίηση, το θέατρο, όπως καθετί μεγάλο, ιερό, ακαταμάχητο...
     
  8. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    κριμα .... μια τοσο ευκολη ερωτηση .... και τοσες απαντησεις ....
    μα φυσικα να αλαξω το καθε μου εγω σε δευτερολεπτα της ζωης μου μαζι της , ξεροντας πως δεν θα την χορτασω ουτε μεχρι να πεθανω και εκληπαρωντας τον Θεο για αιωνιοτητα
     
  9. Zondag

    Zondag Regular Member

    πριν 15-20 χρόνια,

    καταιγιστικά, παθιασμένα, παράφορα, ανελέητα κλπ κλπ...

    τώρα,

    ψύχραιμα, πολύ ψύχραιμα, πάρα πολύ ψύχραιμα....
     
  10. Πάρα πολύ διακριτικά και συγκρατημένα....    
     
  11. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Κρεμαω τη γλωσσα μου και κουναω περα δωθε χαρωπα την ουρα μου.
     
  12. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: Πως εκδηλώνετε τον έρωτα σας;

    Με ένα διπλό λουπ και ένα τριπλό άξελ