Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πως εκδηλώνετε τον έρωτα σας;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 21 Φεβρουαρίου 2009.

Tags:
  1. an8h

    an8h Regular Member

    Απάντηση: Πως εκδηλώνετε τον έρωτα σας;

    η απάντησή μου στην αρχική ερώτηση θα είναι μονολεκτική:


    ντελιριακά
     
  2. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    [nomedia=""]YouTube - Vanessa Mae - The Devil's Trill[/nomedia]
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  3. whipmarks

    whipmarks Regular Member

    τους παιζεις βιολη????
     
  4. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  5. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Αυτό που λέω Isno,είναι πως το θέμα "σεβασμός" είναι αλλουνού παππα ευαγγέλιο! Δεν έχει να κάνει με θρησκείες και με το κατα πόσο έχουμε το θεό μέσα μας,αν τον έχουμε δλδ! Έχει να κάνει με το κατα πόσο άνθρωποι είμαστε.

    Δεν θα σου φέρω παραδείγματα,γιατί θα πάει μακρυά η δουλειά. Αν παρ'ολα αυτά,εξακολουθείς να μου λες τα περί θεού..τότε..
     
     
  6. Dessex

    Dessex New Member

    Εντελως ανοιχτα..... και μαλλον ειναι λαθος.... 
     
  7. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ειναι λαθος που συμπεριλαμβανεις στον τροπο σκεψεις σου και τους ανθρωπους της πιστης

    θα σου φερω ενα παραδειγμα : Ενας Ιθαγενεις μπορει να εκφρασει τον ερωτα του κανοντας πραγματα που στον πολιτισμενο κοσμο , οχι μονο θα φαινοντουσαν αστεια , αλλα ισως να αποτελουσαν και παρανομη πραξη ... να παει να παλεψει με κανεναν κροκοδειλο ισως ....
    ενας ανθρωπος λοιπον που ζει τηρωντας καποιες αρχες ενος συστηματος και εχοντας μια ισχυρη πνευματικη παιδεια που αφορα την γνωση του συστηματος αυτου , προφανως εχει εγκαταστησει μια δυνατη σχεση με το συστημα αυτο ...
    Για εκεινον η Νο1 προτερεοτητα ειναι η σχεση του με το συστημα του οποιου τις αρχες ακολουθει ...
    Αν για το συντροφο του , αυτη η σχεση ΔΕΝ ειναι η Νο1 προτεραιοτητα .. τοτε τα πραγματα ειναι μαλλον καταδικασμενα ..
    Αν η Νο1 σχεση μας με τις αρχες μας , ειναι δυνατη , τοτε και η Νο2 με τον συντροφο μας , θα ειναι αρηκτη .. οριστε ενα παραδειγμα ..
    Ο αντρας του ζευγαριου βρισκεται σε ενα δημοσιο χωρο και βλεπει μια πολυ ομορφη γυναικα προκλητικα ντυμενη ... μολις το βλεμα του πεσει πανω της θα χτυπησει ενας εσωτερικος συναγερμος , οτι η σχεση του με τις αρχες του κινδυνευει ... και αμεσως θα στρεψει το βλεμα και την προσοχη του αλλου .. μενει ανεπηρεαστος .. και θα μου πεις "και τι κακο εχει να δει ; " .. εχει ... διοτι αμα συμβει στο μυαλο σου ειναι θεμα χρονου να συμβει και στο σωμα σου , αλλα ακομη και αν δεν συμβει στο σωμα του , εχει ηδη επηρεατει το μυαλο του απο μια ξενη εικονα γυναικας ...
    απο την αλλη μερια η γυναικα του ζευγαριου βλεπει οτι ο αντρας της εχει χασει το παλιο του ενδιαφερον προς εκεινη , δεν της δειχνει τρυφεροτητα και της συμπεριφερεται πλεον μηχανικα .. λιγο η ρουτινα , λιγο τα προβληματα , λιγο η φθορα του χρονου ... η γυναικα το βλεπει αυτο εδω και καιρου ... θυμωνει , πικραινεται , στεναχωριεται .. αποφασιζει να μιλησει στην φιλη της ... ο εσωτερικος συναγερμος χτυπαει ... η σχεση της με της αρχες της κινδυνευει ... οι αρχες υποδεικνυουν σεβασμο για να πετυχει η σχεση .. μεταφεροντας ομως στην φιλη της το προβλημα ειναι πραξη ασεβειας προς τον συντροφο της .... αποφασιζει να παρει την κατασταση στα χερια της ... θα γινει ψυχρη και σκληρη απεναντι του ωσπου να καταλαβει οτι κατι δεν παει καθολου καλα ... και παλι θα χτυπησει ο συναγερμας ... ξερει οτι οι αρχες λενε πως ο στασιασμος δεν λυνει το προβλημα , αν στασιασει εναντια στον συντροφο της ειναι βεβαιο πως θα χαλασει την σχεση της με τις αρχες της , ασε που δεν ειναι βεβαιο οτι θα λυσει και το προβλημα ετσι .. διπλο το κακο δηλαδη ... υπαρχει λυση .. να καλυψει το κενο που εγινε με την δικη της προσθετη τρυφεροτητα και ενδιαφερον .. μεχρι που ο χρονος να κανει τον συντροφο της να καταλαβει πως καπου κατι αφησε να τον καταβαλει και αδικησε την συντροφο του .... ΕΤΣΙ κρατιουντε οι σχεσεις ...
    και η μεγαλυτερη πραξη εκδηλωσης του ερωτα ειναι να εχεις δυνατες και αρηκτες αρχες . να σεβεσαι την δεσμευση στις υποχρεωσεις του ερωτα και οχι μοναχα να γευεσαι τις απολαυσεις του
     
  8. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor


    Ανάθεμα και αν μπορούμε να συνεννοηθούμε εμείς οι δυο.. Άλλα λέει το στόμα μου και άλλα ακουν τ'αυτιά σου Isnogood!

    Αν σ'ενδιαφέρει να μάθεις πως μου ακουγονται όλα τα παραπάνω,δεν έχεις παρά να δεις αυτό το βιντεάκι..

    ://www.greekbdsmcommunity.com/forums/private.php?do=showpm&pmid=270018&feature=player_embedded






    Κοινώς..τρία πουλάκια κάθονταν και πλέκανε πουλόβερ!


     
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  9. sklabosgiorgos

    sklabosgiorgos Regular Member

    Απάντηση: Πως εκδηλώνετε τον έρωτα σας;

    σε παρακαλω πολυ νομιζεις οτι καπιως που εχει μπροστα του τοσα μικριφονα να τον περιμενουν για μια δηλωση λεει ασυναρτησιες. εγω τον ερωτα μου τον εκδηλωνω με πραξεις αυτοθησιας οπως να την βλεπω να τρωει ολες τις παστες ενω εγω γλυφω απο το πατωμα το πανακριβο σαλιο της οχι σε ρωταω το εχει κανει κανεις για σενα αυτο οχι σε προκαλω. .
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Απάντηση: Πως εκδηλώνετε τον έρωτα σας;

    Knew you'd be here tonight
    So I put my best dress on
    Boy I was so right

    Our eyes connected
    Now nothing's how it used to be
    No second guesses

    Track in on this feeling
    Pull focus close up you and me
    Nobody's leaving

    Got me affected
    Spun me 180 degrees
    It's so electric

    Slow down and dance with me
    Yeah, slow
    Skip a beat and move with my body
    Yeah, slow
    Come on and dance with me
    Yeah, slow
    Skip a beat and move with my body
    Yeah, slow

    Don't wanna rush it
    Let the rhythm pull you in
    It's here so touch it

    You know what I'm saying
    And I haven't said a thing
    Keep the record playing

    Slow down and dance with me
    Yeah, slow
    Skip a beat and move with my body
    Yeah, slow
    Come on and dance with me
    Yeah, slow
    Skip a beat and move with my body
    Yeah, slow

    Read my body language
    Take it down, down

    Slow down and dance with me
    Yeah, slow
    Skip a beat and move with my body
    Yeah, slow
    Come on and dance with me
    Yeah, slow
    Skip a beat and move with my body
    Yeah, slow

    Skip a beat and move with my body
    Skip a beat and move with my body
    Skip a beat and move with my body ...Slow...
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  11. sklabosgiorgos

    sklabosgiorgos Regular Member

    Απάντηση: Πως εκδηλώνετε τον έρωτα σας;

    αυτη ειναι γυναικα οντως σε ευχαριστω για το βιντεο
     
  12. Artemis

    Artemis Ανήκω σε Μένα

    Παιδιά εγώ όταν ερωτεύομαι τα δίνω όλα, τα δείχνω όλα, δε κρύβομαι δε λέω ψέματα, όπως το ίδιο επιζητώ και από τον άλλον, μα δύστυχος αυτός ο τρόπος δεν είναι τελικά αποτελεσματικός, αντί να φτιάξω μια σχέση που βασίζετε στην ειλικρίνεια, το πάρε δώσε και τον αλληλοσεβασμό, μου συμβαίνει πάντα το αντίθετο.