Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πως εκδηλώνετε τον έρωτα σας;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 21 Φεβρουαρίου 2009.

Tags:
  1. black_pearl

    black_pearl Regular Member

    Απάντηση: Πως εκδηλώνετε τον έρωτα σας;

    [FONT=&quot]Έχω ερωτευτεί ελάχιστες φορές στην ζωή μου, και ειλικρινά δεν έχω μετανιώσει ποτέ μου για τις Γυναίκες που ερωτεύτηκα. Όσες φορές έχω ερωτευτεί, το έχω δείξει με διάφορους τρόπους, με μηνύματα, (όχι στο κινητό) μέσω [/FONT][FONT=&quot]PM[/FONT][FONT=&quot]. Μία φορά προσπάθησα να δείξω τι νιώθω σε κάποια Γυναίκα, και εκτός ότι δεν υπήρξε ανταπόκριση, αλλά το χειρότερο ήταν ότι γέλασε κιόλας. Τις φάνηκα αστείος μάλλον. Και κάποιες άλλες από κοντά. Έχω φάει όμως και κάτι χυλόπιτες, και κάποιες ήταν πολύ πικρές η χυλόπιτες που έφαγα.[/FONT]
     
  2. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: Πως εκδηλώνετε τον έρωτα σας;

    Εκρηκτικα!...βεγγαλικα,βομβες κροτου λαμψης,χορο,τραγουδι,αγκαλιες και φιλια...ειναι απιστευτο το τι κρυβει ο ωκεανος των συναισθηματων μας:mwink:
     
  3. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Πως εκδηλώνετε τον έρωτα σας;

    Εσυ ησουν βρε προχθες που εκανες τετοιο θορυβο? Καταλαβα οτι το νταβαντουρι ερχοταν απο "κειθε" αλλα δεν ηξερα ποιος το κανει..... 
     
  4. ekpaideyomenh_slave

    ekpaideyomenh_slave Regular Member

    Απάντηση: Πως εκδηλώνετε τον έρωτα σας;


    MasterPerris, επιτρεψτε μου να Σας απαντησω με ενα τραγουδι.

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  5. BitterSweat

    BitterSweat Regular Member

    Απάντηση: Πως εκδηλώνετε τον έρωτα σας;

    όταν είμαι ερωτευμένη έχω μία συνεχή διάθεση να περιποιούμαι και να φροντίζω τον σύντροφό μου. κάνω ότι μου πει. μπορώ να είμαι στην κυριολεξία σκλάβα του. αν δεν είμαι ερωτευμένη, ούτε καφέ δε φτιάχνω..  
     
  6. Noardos

    Noardos Regular Member

    Απάντηση: Πως εκδηλώνετε τον έρωτα σας;

    Χμ.....Ἔρως ἀνίκατε μάχαν,
    με όλες τις αισθήσεις, με πάθος, τρέλα και τεράστια προσοχή στην διαχείρισή του, μιας που ένα τόσο όμορφο συναίσθημα όσο εύκολα μπορεί να μετατραπεί σε αγάπη άλλο τόσο εύκολα μπορεί να πάει στράφι. 

    Πληροφορίες προς ναυτιλλομένους: άλλο καύλα,άλλο έρωτας,άλλο αγάπη.
    Η δε αγάπη μετά της ερωτοκαύλας εστί επίγειος παράδεισος με θέα την κόλαση.  
     
    Last edited: 10 Οκτωβρίου 2011
  7. Prince

    Prince Purple Haze..

    Απάντηση: Πως εκδηλώνετε τον έρωτα σας;

    ερωτευμένος έχω υπάρξει και θεωρώ οτι διαφοροποιει εντελώς ένα άτομο σε όλες του τις εκδηλώσεις
     
  8. drosoylita

    drosoylita New Member

    Απάντηση: Πως εκδηλώνετε τον έρωτα σας;

    ταιραστια εσωτερικη παλη!
    απο τη μια ο χειμαρρος τον συναισθηματων μου που ειτε δεν κρυβονται,ειτε κουραζομαι να τα κρυβω κ τα απελευθερωνω.
    απο την αλλη μια μονιμη αμφιβολλια,μια ανησυχια,ενας φοβος κ πανω απ'ολα μια καταπιεστικη επιφυλαξη που τη μισω.
     
  9. Sirbaid

    Sirbaid Regular Member

    μισ λέξη μονο.... φτανει
    ΠΑΘΟΣ!!!!
     
  10. xplod

    xplod Regular Member

    Απάντηση: Πως εκδηλώνετε τον έρωτα σας;

    Μερικοί είπατε ότι έχετε ερωτευθεί μέχρι 3 φορές,άντε 4.
    Για μένα ο έρωτας έχει 2 όψεις. Είναι ο έρωτας που έρχεται και έρωτας που δημιουργείς σταδιακά μόνος σου.
    Ο πρώτος θα έρθει μία φορά,θα σε τρελάνει και θα σε βασανίσει.Θα σου πάρει μυαλό,καρδιά,σώμα,ηρεμία άντε και σε καμιά βαριά περίπτωση και λεφτά(βλ. τρελές σχέσεις έρωτα από απόσταση).Νομίζω ότι αφήνει γλυκιά αίσθηση,απλά πρέπει να ξέρεις να τον διαχειρίζεσαι.Γενικά, ποτέ δεν ήμουν του μέτρου,αλλά εδώ χρειάζεται.Πρέπει να τον χειριστείς με απίστευτη μαεστρία, ώστε να μείνει άθικτος από τους εσωτερικούς και εξωτερικούς παράγοντες. Δεν ξέρω άμα "πρέπει" ή οφείλουμε στους εαυτούς μας να είμαστε ερωτευμένοι με έναν σύντροφο,αλλά είμαι σίγουρη ότι όταν έρθει είμαστε υποχρεωμένοι να να τον κρατήσουμε,να τον φροντίσουμε και να δώσουμε τον καλύτερο εαυτό μας,όπως σε έναν αγώνα πόλο:έρχεται η μπάλα, οφείλω να κρατηθώ στην επιφάνεια του νερού για να την κρατήσω και να μην με "φάει" ο αντίπαλος.
    Τώρα όσο για την δημιουργία του έρωτα, αυτή είναι σε πολλά,απλά καθημερινά πράγματα.Ερωτεύτηκα τον φίλο μου που με έμαθε να παίζω Lineage και είμαι σίγουρη ότι δε θα μου συμβεί ξανά ή τον προπονητή μου που με κατέβασε σε αγώνες και ακόμα κλαίει για το μετάλλιο ή τέλος τον καθηγητή μου που με ενεργοποιεί και με κάνει άξια επιστήμονα.
    Τέλος,(γτ κουράστηκα να γράφω και να σας ζαλίζω), δεν ξέρω ποιος έρωτας θα έχει πρωταρχική θέση στην ζωή μου,αλλά υπόσχομαι στον εαυτό μου ότι θα τον ζήσω με πάθος και τρέλα και θα κάνω το αύριό μου ακόμα καλύτερο από το σήμερα...Θα με κοιτάω από μια μεριά,γεμάτη ευχαρίστηση και θα λέω "ναι ρε τρέλαααααα"  
     
  11. Cordelia Day

    Cordelia Day Guest

    Απάντηση: Πως εκδηλώνετε τον έρωτα σας;

    Βιώνω τον Έρωτα λογοτεχνικά και τον εκδηλώνω με κάθε δυνατό τρόπο.

    Το πιο ανεπαίσθητο άρωμα,η πιο κρυφή κίνηση,οι στιγμές που το πρόσωπο φτιάχνει με το φως την πιο όμορφη εικόνα.Τα παιχνίδια με τις λέξεις και τα παιχνίδια με το σώμα.Όλα αυτά εγώ τα εκθειάζω,γίνονται πηγή των πάντων και περιμένω μέχρι να με αγγίξει ξανά.
     
  12. θάλασσα

    θάλασσα Regular Member

    Απάντηση: Πως εκδηλώνετε τον έρωτα σας;

    δυστυχώς με τρέλλα μανία πάθος υπερβολές ακρότητες και ανεξήγητες συμπεριφορές..