Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πως μπορεί μια γυναίκα να κρατήσει τον άντρα της ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Alexkat, στις 26 Νοεμβρίου 2011.

  1. captain

    captain Regular Member

    Απάντηση: Πως μπορεί μια γυναίκα να κρατήσει τον άντρα της ?

    Εγώ παντός δεν ενδιαφέρομαι να κρατήσω κάποιον από πάντα μου άρεσε η ελευθερία τον επιλογών του καθένα. δεν καταλαβαίνω γιατί να προσπαθώ να κρατήσω κάποιων.θα πρέπει νομίζω η κάθε μια μας να κάνει ότι νιώθει:xyxwave:    και όχι να σκέφτεται τι πρέπει να κάνει για να κράτησή κάποιον
     
  2. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Πως μπορεί μια γυναίκα να κρατήσει τον άντρα της ?




    Κι άμα σου κάτσει καμμιά περιπτωσάρα που σε κάνει να λιώνεις ψυχή τε και σώματι και νιώθεις ότι δεν θες να τον χάσεις με τίποτα ......έλα να μου ξαναπείς .....και πως θα νιώθεις, και τι θα κάνεις ...... 
     
  3. captain

    captain Regular Member

    Απάντηση: Πως μπορεί μια γυναίκα να κρατήσει τον άντρα της ?

    άμα σου πω ότι σκέφτεσαι τελείως αντρικά . τι θα πεις? όλοι άντρες έχετε μια ιδέα πάντως περί του φύλου σας. 
     
  4. θάλασσα

    θάλασσα Regular Member

    Απάντηση: Πως μπορεί μια γυναίκα να κρατήσει τον άντρα της ?

    --------------------------------------------------------------------------------

    σκέφτομαι τον εαυτό μου που ποτέ δε μπήκε στη διαδικασία να δημιουργήσει αυτό το ερώτημα, κατεπέκταση θα σου απαντήσω με έναν διαφορετικό τρόπο

    Το να σέβεται την ατομικότητα και την προσωπική ελευθερία που έχω ανάγκη να διατηρώ μέσα στη σχέση είναι πολύ βασικά για να με κρατήσει κάποιος.
    όπως επίσης να απόδεχεται με θέρμη το γεγονός οτι εγώ θα σέβομαι την ατομικότητα του αλλά όχι όμως και την προσωπική του ελευθερία.
     
  5. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Πως μπορεί μια γυναίκα να κρατήσει τον άντρα της ?



    Καλά ...εσύ θέλεις εκείνος να σέβεται την προσωπική σου ελευθερία, αλλά την δική του εσύ να μην την σέβεσαι ..?

    Εξήγησε λίγο περισσότερο άν θέλεις ...
     
  6. Sanigurious

    Sanigurious New Member

    Απάντηση: Πως μπορεί μια γυναίκα να κρατήσει τον άντρα της ?

    βασικά είναι στον άνθρωπο, οποτε θα πω η ευστροφία τις κοπέλας να καταλάβει τι του αρέσει. πολλές φορες δεν είναι το τι κανεις, αλλα πως το κανεις και με τι διάθεση
     
  7. anastasia

    anastasia Regular Member

    Απάντηση: Πως μπορεί μια γυναίκα να κρατήσει τον άντρα της ?

    καλησπερα σας..διαβασα σχεδον ολες τις απαντησεις..Σε μια σχεση τα πολλα λογια ειναι ασκοπα και σε ξυπνουν αποτομα απο ενα ταξιδι ενα ονειρο ..πριν πει ο αλλος τι θελει αν μπορει να το νοιωσει η-ο συντροφος ολα πανε καλα..ειναι ενα ταξιδι με τα ματια κλειστα αγκιζεις αισθανεσαι δεν μιλας
     
  8. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Πως μπορεί μια γυναίκα να κρατήσει τον άντρα της ?


    Όμορφα και ποιητικά τα περιγράφεις ....

    Το ρητό ....πυρ - γυνή - και θάλασσα, σου λέει κάτι ...?  
     
  9. anastasia

    anastasia Regular Member

    Απάντηση: Πως μπορεί μια γυναίκα να κρατήσει τον άντρα της ?

    εγω δεν ειμαι ποιητης που τραγουδησε και ο πολυαγαπημενος Παπαζογλου..για να πω την αληθεια αυτο το ρητο παντα μου καθοταν καπως στο μυαλο μου..τα δυο ειναι στοιχεια της φυσης..ο ανθρωπος ομως πρεπει να εχει εξελιξη μεσα απο μια πορεια..
     
  10. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Πως μπορεί μια γυναίκα να κρατήσει τον άντρα της ?


    Και το τρίτο "στοιχείο" της φύσης είναι αγαπητή ...

    ...μόνο που δεν κατατάσσεται σε καμία κατηγορία ....

    .... ήταν είναι και θα είναι από μόνο του, ....ένα μυστήριο ....  
     
  11. anastasia

    anastasia Regular Member

    Απάντηση: Πως μπορεί μια γυναίκα να κρατήσει τον άντρα της ?

    μαλλον σου αρεσει να της κρατας εκει σαν ενα μυστηριο αλλα στο τελος επιλεγουν αυτον που θα λυσει το μυστηριο
     
  12. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Πως μπορεί μια γυναίκα να κρατήσει τον άντρα της ?


    Μάλλον με γοητεύει η μυστηριακή διάσταση της Γυναίκας ....

    πολλώ δε μάλλον .... με γοητεύει .....να λύσω εγώ ....το μυστήριό ..της ......