Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πως μπορεί μια γυναίκα να κρατήσει τον άντρα της ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Alexkat, στις 26 Νοεμβρίου 2011.

  1. freddoccino

    freddoccino Regular Member

    οχι μονο αλλα πρεπει να ειναι..
     
  2. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Αυτο ειναι το πιο ευκολο πραγμα. Μπορει να το κανει καθε ανεγκεφαλη αν εχει θελκτικο σωμα.
    Αυτο μειωνει τον ιδιο τον ανδρα, αν ειναι το μονο που τον κραταει. Τον καθιστα ευκολο, αρα βαρετο.
    Καμια πραγματικη γυναικα δε θελει εναν ευκολο ανδρα, οπως και κανενας πραγματικος ανδρας δε θελει μια ευκολη γυναικα.
     
  3. freddoccino

    freddoccino Regular Member

    ειπα οχι μονο..αρα μαλλον συμφωνουμε, εαν ειναι και χυσαποθηκη
     
  4. Devil's_Advocate

    Devil's_Advocate New Member


    Ποιοτικο σεξ θα πω εγω αδερφε, πολυ φαντασια, ΜΗΔΕΝ ταμπου κ ΜΗΔΕΝ προκαταληψεις κ ΜΗ της μπουτσας..

    Τωρα αν ειναι να πρεπει να με ξεζουμιζει καθημερινα μια γυναικα για να με κρατησει... ε το βρισκω ελαφρως υπερβολικα ανουσιο.

    Κ με τη μαλακια αδειαζω τις μπαλες μου κ βιολογικα ειμαι οκ, με το ποιοτικο ομως σεξ σε κερδιζει μια γυναικα (συμπεριλαμβανομενων βεβαια παντοτε του χαρακτηρα,προσωπικοτητας κ επικοινωνιας)
     
  5. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    ότι είπε ο προλαλήσας από πάνω είναι πιο κοντά στην άποψη μου @freddoccino
     
  6. freddoccino

    freddoccino Regular Member

    αρα να ειναι χυσαποθηκη  
    εσυ χρησιμοποιησες αυτη τη λεξη. σταματηστε οι γυναικες να παιζετε με λεξεις που χρησιμοποιουν αναλφαβιτοι ανδρες στα καφενεια
     
  7. Devil's_Advocate

    Devil's_Advocate New Member

    Ρε αγορι τι λες;
    Ιδια γλωσσα δε μιλαμε κ διαβαζουμε;
    Αλλο ποιοτητα κ αλλο ποσοτητα.
     
  8. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Eιπα ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ στην αποψη μου. Τι δεν καταλαβες;
    Η χυσαποθηκη χρυσο μου ειναι μονο ενα πραγμα.
    Α και το σωστο ειναι αναλφαβητοι οχι αναλφαβιτοι. Μια που αναφερθηκες σε αυτη τη λεξη
     
  9. Devil's_Advocate

    Devil's_Advocate New Member

    Χαχαχαχα!!! ΧΑΛΑΡΩΣΤΕΕΕΕ...
     
  10. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Το χαλαρο μου ειναι.
     
  11. freddoccino

    freddoccino Regular Member

    η εκσπερματωση σε συχνοτητα(χυσαποθηκη) δεν εχει να κανει με ποιοτητα..αυτο ειναι κατι που προσεθεσες και συμφωνω
    οσο για τη ποσοτητα προφανως πρεπει να υπαρχει.
    επρεπε να καταλαβαινεις τη διαφορα του "και αυτο" με το "μονο αυτο"
    δεν ειναι δικο μου θεμα εκφρασης  
     
  12. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Tην καταλαβαινω σου δειχνω πως εχω αλλη αποψη. Γιατι δεν εννοεις να το αντιληφθεις; Εχω αλλη εννοια για την λεξη χυσαποθηκη, κατι το οποιο μαλλον σου διεφυγε.
    Παντως επειδη βγαινουμε οφφ αν εχεις κατι αλλο να πεις μετεφερε το σε μηνυμα μην χαλαμε κ αυτο το νημα.
     
    Last edited: 21 Αυγούστου 2014