Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πως μπορεί μια γυναίκα να κρατήσει τον άντρα της ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Alexkat, στις 26 Νοεμβρίου 2011.

  1. SAP

    SAP η καλή νοικοκυρά είναι δούλα και κυρά Contributor

    Επισης προσωπικα θεωρω οτι το σεξ δεν ειναι ο τροπος να κρατησεις μια σχεση πραγματικα. Αν ηταν ετσι οι αντρες θα ζουσαν με πουτανες. (Σεξ εργατριες εννοω)
     
  2. Illustration

    Illustration .... Sandman is looking for your soul.

    Υπο, απο, απο πανω, απο κατω....οι γυναικες ειναι θηλυκά.
     
  3. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Δεν ξέρω αν σου έδωσα να καταλάβεις τι εννοώ. Γράφεις ότι για να κρατήσει μια γυναίκα τον άντρα, πρέπει να τον κάνει να νιώσει ότι κυριαρχεί πάνω της...
    Αν ο άντρας είναι υπό και κυριαρχεί αυτή πάνω του;
     
  4. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Εγκεφαλικός ευνουχισμός; για πε...
     
  5. angel42

    angel42 Regular Member

    Φυσικά αστειευόμουν με όλα τα παραπάνω... Όσο γι αυτό που λες, τι να πω... 'Εχω συναντήσει πολλά είδη ανδρών στο βανίλλα κόσμο που δε μου επιτρέπει να μιλήσω γενικά... Συνάντησα άνδρες που δεν τους απασχολούσε τίποτε άλλο από το να χύνουν για πάρτη τους. Άλλους που δεν είχαν την όρεξη και την υπομονή να επικοινωνήσουν και να ανακαλύψουν την παρτενέρ τους και που την κατηγόρια της ανοργασμικής την είχαν έτοιμη στον στόμα τους αν δεν προσποιόσουν έναν τουλάχιστο οργασμό στο κάκιστο κατά τα άλλα γαμήσι τους... Εκεί συνήθως όλη η ιστορία ήταν να νιώθουν εκείνοι υπεργαμάουα άντρακλες γαμιάδες και όσο πιο πολλούς οργασμούς υποκρινόσουν τόσο πιο γαμάουα ένιωθαν, σπανίως δε ο εγωισμός τους τους επέτρέπε να καταλάβουν ότι οι οργασμοί αυτοί ήταν προσποιητοί... Αλλά ακόμα και αν τους το έλεγες στα μούτρα τους, δεν το πίστευαν με τίποτε, εγώ πάντα ξέρω αν η γυναίκα προσποιείται ή όχι έλεγαν... Εντάξει εκεί μιλάμε για φαιδρότητα... Ευτυχώς, εκτός από τους παραπάνω με διάφορες παραλλαγές πάνω στο ίδιο θέμα, κι εκτός από τα γλυκά τρέμουλα των ρομαντικών ερώτων, είχα την τύχη, το προνόμιο και την τιμή, να βρεθούν στο δρόμο μου και άνδρες "εραστές" με όλη τη σημασία της λέξης. Που μου αποκάλυψαν ότι είναι αλήθεια αυτό που διαισθανόμουν για το πόσο όμορφο, πόσο ποθητό, πόσο βαθιά ηδονικό μπορεί να είναι το ανδρικό φύλο για μία γυναίκα... Και αντίστροφα πόσο ποθητό, πόσο ηδονικό, πόσο όμορφο μπορεί να είναι το γυναικείο φύλο για έναν άνδρα... Είχαν κάποια χαρακτηριστικά αυτοί οι άνδρες... Ηδονιστές, ελεύθεροι, "ανώμαλοι", που το γυναικείο φύλο ήταν πηγή ζωής και έμπνευσης γι αυτούς, που είχαν αφιερώσει τον ερωτισμό, το χρόνο και τη φαντασία τους για να το γνωρίσουν και να το εξερευνήσουν ερωτικά μέσα από την κάθε γυναίκα που σχετίστηκαν, που είχαν ανάγει σε τέχνη το φλερτ, την "αποπλάνηση", τη "γήτευση" και όλα όσα φτιάχναν ένα περιβάλλον για να ανθίσει η ερωτική έκφραση ακόμα και η πάλη... Εκείνοι, ναι, αντλούσαν ηδονή από το να σε οδηγούν στην ηδονή αλλά και να οδηγηθούν μέσα από τη δκή σου, να γνωρίζουν πως να την προκαλούν, πως να παίρνουν αλλά και πως να προσφέρουν... Με την όρεξή τους για εξερεύνηση να μη σταματά... 'Ανδρες που μπορούσαν εν τέλει να παίξουν καταλυτικά απελευθερωτικό ρόλο στη σεξουαλικότητα μίας γυναίκας όπως και στον ψυχισμό της... Βέβαια ανήκουμε σε τελείως διαφορετικές γενιές... Δεν ήταν άμοιρες ευθυνών ούτε και μεγάλη μερίδα των γυναικών της γενιάς μου για το ότι κι αυτές δεν είχαν ούτε τη στοιχειώδη σχέση γνωριμίας με το σώμα τους και τις ανάγκες τους, και ακόμα και όταν την είχαν δεν ρισκάραν να μιλήσουν ανοιχτά στον άνδρα, σύντροφο, εραστή τους και το ρίχναν γενικώς στο προσποιητιλήκι, διαιωνίζοντας άνδρες και γυναίκες μαζί μίζερες καταστάσεις κι ανεκπλήρωτες ηδονιστικά ζωές... Μακάρι στις νεότερες γενιές να έχουν αλλάξει τα πράγματα αρκετά και να περισσεύουν και οι εραστές και οι ερωμένες και οι ερωμένοι και οι εράστριες... Να περισσεύει η αλήθεια, το παιχνίδι, και ο ηδονισμός και οι μεγάλοι αληθινοί εκρηκτικοί οργασμοί εκκατέροθεν...

    Τότε όμως δε σε απασχολεί καθόλου ένα ερώτημα του στυλ "πως να κρατήσει μια γυναίκα τον άντρα της"... Α.
     
    Last edited: 14 Οκτωβρίου 2016
  6. Illustration

    Illustration .... Sandman is looking for your soul.

    Ας προσεχε ο αντρας τοτε.
     
  7. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Να προσεχε τι ακριβώς;
     
  8. Illustration

    Illustration .... Sandman is looking for your soul.

    Το λεει η λεξη. "Υπο", εχει παραχωρησει τα δικαιωματα του. Οποτε δεν ενδιαφερει την Κυρια του, η οποια γνωμη του. Τοσο απλα....
     
  9. Iagos

    Iagos Contributor

    Μια γυναίκα μπορεί να κρατήσει τον άντρα της από το μυαλό, απο το χέρι, από το μπράτσο, από την μέση, από τον κώλο και φυσικά από τα αρχίδια....

    Διαλέχτε γυναίκα και πάρτε στήριγμα. ....

    Απ όλα έχει το περιβόλι
     
  10. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Οτι πιο ωραίο έχω διαβάσει σε αυτό το νήμα !!
     
  11. παπαρουνες
     
  12. zoeleene

    zoeleene D̶̸̡̀͏įs̡t̵͞͏o̢̢̕ŗ͝t̨̢e̢͘͜͞͞d̴̸͜͝҉

    Σε οποιαδήποτε σχέση, είτε γάμος, είτε αρραβώνας, είτε D/s, είτε vanilla, όταν το κύριο μέλημα του ενός μέλους είναι πώς να κρατήσει το άλλο επειδή φοβάται "μην του φύγει", η σχέση έπρεπε να είχε ήδη τελειώσει.

    Νομίζω. Πιστεύω. Θεωρώ.