Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πως να κερδισεις εναν εγκεφαλικο ανθρωπο?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος TzepetoPetro, στις 14 Αυγούστου 2017.

  1. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Απλά και λυμένα από παλιά πράγματα δηλαδή.  
     
  2. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Μάλλον εγώ θα πάθω κανένα εγκεφαλικό με αυτά που διαβάζω!
     
  3. MasterK77

    MasterK77 Regular Member

    Το δοκιμασα μια φορα  
    Με παρατησε πιο γρηγορα απο μια γατα που πεταγεται αμα βλεπει αγγουρι, γιατι ειχα λεει υπαρξιακα... αλλαξε και τηλεφωνο για να μην την βρισκω.
    Δοκιμασα να στειλω ηλεκτρονικο μυνημα χρησιμοποιωντας σαν εναυσμα συζητηση για τα λαθη του Αινσταιν (διαβασα κατι καπου καποτε και τοχω!!  ), μου εστειλε ενα τηλεφωνο και λεω 'οπα εδω ειμαστε, ερεθισα εγκεφαλουδακι', αλλα οταν καλεσα το νουμερο απαντησε η γραμματεας ενος ψυχιατρου.
    Απο τοτε οποια ζηταει εγκεφαλοπηδημα, αλλαξα τακτικη. Καθομαι αναπαυτικα, με σοβαρο υφος γεματο σκεψη και ενδιαφερον και λεω: Πες μου για το μουνακι σου....
     
  4. MasterK77

    MasterK77 Regular Member

    Σε 'κερδισαμε' τουλαχιστον??  
     
  5. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Σταμάτα εσύ! Κωλοπετσομένε!  
     
  6. MasterK77

    MasterK77 Regular Member

     
     
  7. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

     
  8. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Δεν το είχα ξανακούσει. Η κλασσική μουσική εμένα μου μιλάει και όπως είναι μεν, αλλά ωραίο.

    Πάσο λοιπόν. You have a point.
     
  9. SAP

    SAP η καλή νοικοκυρά είναι δούλα και κυρά Contributor

    Αυτο ή το χεις ή δεν το χεις.. δε νομιζω πως μπορεις να το εξηγησεις. Με απλα λογια αυτο που μας γαμαει το μυαλο ειναι αυτο που μας εντυπωσιαζει. Αυτο που ειναι πρωτογνωρο κ αξιοθαυμαστο κ ανεξηγητο. Το συμπαν μας γαμαει το μυαλο καθε μερα. Η φυση το ιδιο. Απο εκει βγαλε συμπερασμα.
     
  10. thanasis

    thanasis Contributor

    Εγώ, όταν ακούω κάποιον να αυτοαποκαλείται "εγκεφαλικός άνθρωπος" καιτασχετικά, συνειρμικώς ασκέφτουμαι μια ξανθιά που κάνει ελαστικομπουκλοσχηματάκια με το δάχτυλό της σε μια τσίχλα που αιγομασουλεί, να λέει "για τι με πέρασες, για καμιά χαζή¨;
     
  11. DorianGray

    DorianGray New Member

    Βρες μια ανασφάλεια του και τον έχεις κερδίσει...
     
  12. MasterK77

    MasterK77 Regular Member

    Να αυτοαποκαλεστεις σπλαχνικος, και κλεψτης την τσιχλα. Δουλευει