Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πως να τησ το πω!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος angerona, στις 3 Ιουλίου 2011.

  1. angerona

    angerona New Member

    Χερετε ειμε 26 εχω σχεση σχεδων 4 χρονια και θελω να της εκφρασω την επιθυμεια μου να με υποταξει και να με ελεγχει σεξουαλικα με chastity belt καμια ιδεα...? thanks
     
  2. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Πως να τησ το πω!

    Καλημερα,μα βρε καλο μου 4 ολοκληρα χρονια καταπιεζεις την επιθυμια σου και δεν την εχεις πει σε μια κοπελα που μοιραζεστε τοσα μαζι?
    Αν μη τι αλλο εχετε ηδη αναπτυξει τους προσωοικους σας κωδικες επικοινωνιας πια και μπορεις να της πεις καθετι που σε καυλωνει.
    Εχεις σκεφθει οτι ετσι μπορει να σκεφτεται και αυτη και βλεποντας εσενα κλειστο και μη εκδηλωτικο να μην εκφραζει τις δικες της επιθυμιες με αποτελεσμα να χανετε ολα αυτα που σας αρεσουν?
    Διαλογος,επικοινωνια,εκφραση,ειλικρινεια.
    Ποτε δεν χανεις τον δρομο με αυτα.
    Σου ευχομαι να πανε ολα οπως επιθυμεις συντομα.
     
  3. angerona

    angerona New Member

    Απάντηση: Πως να τησ το πω!

    Καταλαμβαινω τι λες και εχεισ απολυτο δικιο ομως δεν ειναι και οτι πιο ευκολο ... παντος οπως το λες ετσι ειναι καταπιεση μονο με αυτος ο τροποσ με ενθουσιαζει και θα θελα να το ζησω..
     
  4. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Μυν τω επυχοιρήσις γραπτός. Θα φρύξοι  
     
  5. angerona

    angerona New Member

    Απάντηση: Πως να τησ το πω!

    και πως να το κανω ?? μεχρι τωρα εμενα στο να μην κανω αλλα δεν παει αλλο...
     
  6. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Απάντηση: Πως να τησ το πω!

     
     
  7. angerona

    angerona New Member

    Απάντηση: Πως να τησ το πω!

    Κανεις που περασε κατι παρομοιο, να πει καμια γνωμη ???
     
  8. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Πως να τησ το πω!

    Aπό την 07-2-10 που είσαι μέλος σε αυτόν εδώ τον χώρο, δεν έτυχε ποτέ να της δείξεις κάτι ?
     
  9. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος

    Απάντηση: Πως να τησ το πω!

    Άει ρε, το δουλεύετε το παιδί. Δε ντρέπεστε.

    Λοιπόν, άκου φίλε. Θα βρεις μόνος σου τον καλύτερο τρόπο γιατί μόνο εσύ την ξέρεις τη γκόμενα. Πρέπει να της το παρουσιάσεις έτσι όπως γνωρίζεις οτι θα το αποδεχθεί. Αυτό θα το βρεις πολύ εύκολα αν αρχίσεις να σκέφτεσαι οτι αύριο το πρωί μπορεί να σε χτυπήσει λεωφορείο και μετά να σε πάρει κάτω απ'τις ρόδες του σπάζοντας όλα ανεξαιρέτως τα κόκκαλά σου και ταυτόχρονα σκεπτόμενος "ΖΕΙΣ ΜΟΝΑΧΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ".

    Βρες τη σωστή στιγμή να πεις το σωστό πράμγα. Και σύντομα.

    Χαιρετισμούς,
    DH
     
  10. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Πως να τησ το πω!

    Εγώ αγαπητέ, θέλω να κάνω συρραφή στο στόμα του εργοστασίου αποβλήτων (βλπ Πάγκαλο) για να μην λέει άλλες μαλακίες, έχεις καμιά ιδέα πως θα το κάνω;

    Υγ. Εκει στην Κύπρο δεν σας έχει υποτάξει το ΔΝΤ και ζητάτε να σας υποτάξουν οι γκόμενες, ρώτα και εμας εδώ που κάνουμε κάθε τόσο session με τα μεσοπρόθεσμα και τα ληγμένα χημικά για να μας υποτάξουν οι τοκογλύφοι τραπεζίτες... 
     
  11. Απάντηση: Πως να τησ το πω!

    Δοκίμασε το εξής: " Θέλω να με υποτάξεις και να με ελέγχεις σεξουαλικά με chastity belt" την κατάλληλη στιγμή, όπως είπε και ο DocHeart.
     
  12. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Re: Πως να τησ το πω!


    Mειν οίσαι σείγουρως...