Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πως ξεκινήσατε

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος LeoNaRDo, στις 25 Ιουνίου 2015.

  1. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Expectations Vs reality, usually this doesn't end well.
     
  2. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Αυτή είναι η ιστορία του πρώτου play partner στην Ελλάδα μετά τον επαναπατρισμό. Είναι συνεργάτης από την νέα μου εργασία, έχουμε βγει για ένα επαγγελματικό δειπνο. Τελειώνουμε και πάμε για ένα ποτό. δεν πίνω, σπάνια, παίρνω ένα virgin ποτό. Τον θεωρώ μεγάλο κοπανο, κι αυτος εμένα μεγάλη σκυλα. Αλλά, Ε τον έχουμε ανάγκη να μας κάνει κάποιες εργασίες.

    Προχωραει η βραδιά, έχει πιει κάτιτις...
    - δεν πίνεις Ε;
    - όχι
    - καπνίζεις;
    - όχι
    - τατουάζ έχεις;
    - όχι
    - έχεις κάνει τίποτε στην ζωή σου έτσι συναρπαστικό
    - όχι
    - ...τόσο πάγος Ε; Αλασκα...
    - Ε συμβαίνει τι να πεις (τον δουλεύω η με δουλεύει χμ)
    - έχω άλλες δυο ερωτήσεις
    - άντε πες, μην σου μείνει απορία
    - πηδιέσαι;
    - χαχαχα ΟΧΙ! Χαχαχα
    Χαμογελάει...
    - ok last one
    - shoot
    - δούλα η αφέντρα;
    - (ντοινγκ) συγνώμη;;;
    - χαχαχα νομίζεις δουλεύεις τον κόσμο; Ξαναρωταω δούλα η αφέντρα;
    - “δεν ξέρω τι ενν...αχ...”η σφαλιάρα με έκανε να δω αστρακια...τον κοιτάω...
    - “Δούλα...”απαντάει θριαμβευτικά
     
    Last edited: 7 Ιουνίου 2020
  3. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Social test: Pass
     
  4. Dommy21

    Dommy21 New Member

    Χωρίς να θέλω να μπω σε λεπτομέρειες, θα πω μόνο πως συνειδητοποίησα πολλά μετά από αυτή την εμπειρία. Εκτός από υπέροχες αναμνήσεις, πάρα τα όσα λάθη κάναμε, μου έμεινε και μια βαθειά αγάπη για αυτό το πρόσωπο. Συνεχίζουμε ακόμα να έχουμε πολύ καλές σχέσεις και δεν υπήρχε φορά που να μου ζήτησε βοήθεια και να μην του την πρόσφερα. Μακάρι μετά από κάθε BDSM εμπειρία, να έμενε μια τόσο γλυκιά γεύση. Γεύση εμπιστοσύνης.
     
  5. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Και δεν του έκοψες το χέρι από τον ώμο;
     
  6. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Όχι, τον άφησα με όλα τα μέλη άθιχτα. Όπως τον βρήκα. Γιατί να τον ακρωτηριάσω;
     
    Last edited: 8 Ιουνίου 2020
  7. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Αν σου έπιανε το βυζί και σου έλεγε θριαμβευτικά "δούλα" τι θα έκανες;
     
  8. brenda

    brenda FU very much

    Δεν τον σκιαγράφησες απλά...
    Αφίσα, κάρτα, κορνίζα!
     
  9. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Χμ δεν ξέρω...μάλλον ότι έκανα και όταν μου έσκασε την σφαλιάρα. Θα καυλωνα   αλλά αν καυλωνεις με ξυλάκι, μάλλον είσαι ανωμαλακι   εκεί βασίστηκε κι αυτος και προχώρησε η κουβέντα μας.  
     
  10. Clara

    Clara Always

    Φαντασιώσεις από τότε που θυμάμαι στον εαυτό μου. Μετά, στα 18 γνώρισα κάποιον που ασκούσε απίστευτη εξουσία πάνω μου και εγώ αντί να φύγω παρακαλούσα για περισσότερο. Πέρασαν κάποια χρόνια, το έψαξα κάπως και κατέληξα σε τούτο εδώ το φόρουμ όπου γνώρισα τον πρώτο μου Ντομ.
     
  11. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Λοιπόν. Στα 12 μου, τράβηξα την κοτσίδα σε μια φίλη της αδερφής μου. Θύμωσε, πέταξε το ποδήλατο της, μου την ειπε αλλά δεν αντέδρασα, ήθελε να πάει στη γιαγιά μου να διαμαρτυρηθει. Κι εγώ γέλαγα....

    Αυτά μου έλεγε και θυμήθηκε λεπτομερειες, απίστευτες λεπτομέρειες, όταν κοιτούσαμε το ταβάνι. Ξανθιά, πλεκτή κοτσίδα.Περιμενε κοντά 34 χρόνια για να συνεχίσει αυτό που ξεκίνησα τότε. Αύγουστος 2014. Όταν το μάθε η αδερφή μου, είπε, καλά, φαινοσουν, αλλά αυτό δεν το περίμενε.

    Ελπίζω να έλυσα την απορία σας. Προσωπικά μ άρεσε καλύτερα η "εξήγηση" με το ότι μου φόρτωσε το Android το BDSM-UI alpha Version 69.1.0.1.

     
     
    Last edited: 8 Ιουνίου 2020
  12. espimain

    espimain Contributor