Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πως ορίζεται;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος MasterJp, στις 10 Ιουνίου 2016.

  1. Ourolagnos

    Ourolagnos Regular Member

    βοήθεια μας...
       
     

    Συνημμένα Αρχεία:

    Last edited: 23 Οκτωβρίου 2019
  2. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Δογματικώς ομιλώντας..? Ή τουναντίον..?  

     
     
  3. Για να έχω φτάσει στο σημείο να εκστομισω το "γενηθητω το θελήματα σου" προϋποθέτει ότι η σχέση έχει βαθύνει σε αυτό το σημείο, του δόγματος.

    Οπόταν, δογματικά μιλώντας, ακολουθώ τον τρόπο που επιθυμεί να τον ακολουθήσω.
    Εμπιστεύομαι και ακολουθώ, μέχρι στιγμής αυτό είναι ευλογία στη ζωή μου  
     

  4. Δεν είμαι φαν της νεκρανάστασης.... 

    Εξ όσων έχω βιώσει οι Κ είναι τόσο καθάρματα όσο για να ζητήσουν από την υπό να τους φέρει το δικό της "κεφάλι" σε δίσκο, το δικό της "θάνατο" και κανενός άλλου !
     
    Last edited: 24 Οκτωβρίου 2019
  5. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Μιλάς για αυτούς που τρέμουν τα χέρια τους από το κράτημα της ταμπέλας, του τεφτεριού με το πρωτόκολλο, το αρχείο ελέγχου, το καλκουλέιτορ και τον λιπομετρητή, μωρέ...
    Μη μπερδεύεσαι, κεφαλάκι σούβλας από το φρεσκοσφαγμένο αμνοερίφιο θένε, έχουν μια δυσανεξία στις μπάμιες αφού...
    Είναι μέρος του δρώμενου, πώς λέμε "Τσάμικος, μια ηρωική παράσταση"...
    Βεβαίως και τα παραπάνω όπως και το επισυναπτόμενο έχουν διπλή ανάγνωση, η μια είναι προφανής...

     
     

  6. Για τα προφανή και τα μη προφανή...


    Υ.γ.
    "Παρελθέτω απ' εμού το ποτήριον τούτο"....  
     
    Last edited: 25 Οκτωβρίου 2019