Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πως προτιμάτε εσεις τον σκλαβο ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Yiannis, στις 12 Ιουλίου 2007.

?

Πως θα σας άρεσε περισσότερο ο σκλάβος σας?

  1. Με γενια και τρίχες στην βουβωνική περιοχή.

    0 vote(s)
    0,0%
  2. Με γένια αλλα ξυρισμένη την βουβωνική περιοχή.

    25,0%
  3. Χωρις γενια αλλα τριχες στην βουβωνική περιοχή

    12,5%
  4. Ξυρισμένο ολοκληρο. Αν ειναι δυνατον μεχρι και αποτρίχωση!

    12,5%
  5. Δεν με νοιαζει. Η όλη δημοσκόπηση είναι ένα μάτσο ΤΡΙΧΕΣ !

    50,0%
  1. Kits

    Kits Contributor


    Σαν τον Οδυσσεα οταν βρεθηκε ναυαγος στο νησι της Κιρκης.....
     
  2. astrologman

    astrologman Regular Member

    Δυστυχως δεν δυναμαι να αφομοιωσω και να εμπεδωσω την πολιτιστικη συμβολην παρομοιων αοιδων!

    Δηλαδη θα τους ανεχομουν με τον ιδιο τροπο που το γαλατικο χωριο ανεχεται σε καθε τσιμπουσι τον Κακοφωνιξ!...Φιμωμενους και δεμενους σε ενα δενδρο!....(μην παει ο νους κανενος, αλλου!...)
     
    Last edited: 18 Ιουλίου 2007
  3. Syrah

    Syrah Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Πως προτιμάτε εσεις τον σκλαβο ?

    Κάνω λόγο για γένια 2 ημερών, όχι μούσι, αν αυτό απαντάει στην ερώτησή σου, και στην ερώτηση του Poll.
     
  4. Kris

    Kris Regular Member

    Απάντηση: Πως προτιμάτε εσεις τον σκλαβο ?

    Kits Παράθεση:
    Αρχική Δημοσίευση από Χάινριχ_φον_Κλάιστ
    Κάτι σαν τον Άγγελο Κρεούζη στο «ορατότης μηδέν» δηλαδή ε;
    Σαν τον Οδυσσεα οταν βρεθηκε ναυαγος στο νησι της Κιρκης.....

    Αχ!Παλι οι συνηθεις υποπτοι γα...με το thread του παιδιου..... !Sorry Yiannis μα καποιοι δε μπορουμε να κανουμε μια σοβαρη κουβεντα....οταν εκανα την ερωτηση, αστειευομενος βεβαια,περιμενα τον Χάινριχ.....βεβαια κι αυτος ο Kits δεν παει πισω...:lol
    Μη μας παρεξηγεις.....
     
  5. astrologman

    astrologman Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Πως προτιμάτε εσεις τον σκλαβο ?

    Απανταει στην ερωτηση μου αλλα δεν με βοηθαει στην φαντασιωση λογω μη ταυτισης! (ξυριζομαι καθε μερα!)...  
     
  6. soutzoukakia

    soutzoukakia His precious

    εμενα μου εφερε στο νου τον spartacus απο την ταινια του Stanley Kubrick με τον Kirk Douglas



    .....
    ή μηπως ετσι τον θέλω εγω;;    
     
  7. Black Angel

    Black Angel New Member

    Όχι στην αποτρίχωση! Τυχερός είναι αυτός που από τη φύση του δεν έχει πολύ τρίχα και ειδικά στην βουβωνική περιοχή  !