Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πως το καταλαβατε??

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Kits, στις 20 Αυγούστου 2007.

  1. Markisios_Nte_Sant

    Markisios_Nte_Sant Regular Member

    Από ένα παραμύθι που διάβασα μικρός...
     
  2. wanderer

    wanderer Regular Member

    Απάντηση: Πως το καταλαβατε??

    Στην ηλικία των 29. Πάντα έβλεπα το ότι είμαι "διαφορετική" και "ιδιαίτερη" ως προς τις ανάγκες μου γενικότερα, σε σχέση με άλλες γυναίκες της ηλικίας μου. Πάντα αναγνώριζα το πόσο θύμα θα μπορούσε να με χαρακτηρίσει κάποιος εξ αιτίας αυτών των αναγκών μου, και το έτρεμα να μην με πουν θύμα, και ταλαντευόμουν μήπως για την εποχή μας είμαι θύμα... Αλλά ένιωθα και ο εαυτός μου... Δεν μπορούσα να αλλάξω κι έμενα στο περιθώριο που εγώ η ίδια με είχα βάλει.
    Όταν γνώρισα Τον Κύριό μου αναγνώρισε και αγκάλιασε τις ιδιαιτερότητες μου, κάνοντάς με να τις αγκαλιάσω και να τις νιώσω δικές μου, να τις αγαπήσω, να νιώσω ο εαυτός μου, να με αποδεχτώ, να υποστηρίζω αυτό που νιώθω, και να μη το αφήνω να με εκμεταλλεύεται βάζοντάς με στο περιθώριο, αλλά να το εκμεταλλεύομαι εγώ ζώντας το και απαλαμβάνοντάς το.

    Τον ευχαριστώ και Τον ευγνωμονώ για όσο θα υπάρχω.