Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πως φτανει σε οργασμο μια misstres

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος masterandslave, στις 13 Αυγούστου 2007.

  1. iJ

    iJ Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Πως φτανει σε οργασμο μια misstres


    Στις περισσότερες περιπτώσεις οι σκλάβοι είναι για περιποίηση ποδιών;
    Αυτό με το 20 προς 1 το γράφει κανένας κανόνας που μου διαφεύγει;
    Με το συμπάθιο δλδ αλλά μερικά πράγματα κάντα πιο λιανά και γράφε οτι αυτά είναι δικοί σου όροι. Όχι τπτ άλλο δλδ θα τρομάξουνε τα δόλια!!!

    Να κάνετε Κυρια Μιρέλλα μας. Δε τελειώσανε ακόμη. Κρίμας είναι δλδ  
     
    Last edited: 15 Αυγούστου 2007
  2. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Πως φτανει σε οργασμο μια misstres

    Ποιον αποκλειεται να φάει η Αφέντρα?
     
  3. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Θωμά, στο είπα και στο ξαναλέω. Θέλεις ΠΟΛΥ ΞΥΛΟ. Καλά, βανίλα είσαι; Τι σχέση έχει βρε ο έρωτας με το BDSM;

    Θα θέλεις και δεν θα έχεις. Τα είπαμε αυτά. Στη γωνιά σου τώρα. Και να φορέσεις το καπέλο του γαϊδάρου. Αύριο θα μου γράψεις 100 φορές: δεν θα είμαι ρομαντζιάρης. 

    Η Έρικα έχει καλύτερες ατάκες. Ίσως θα μπορούσες να διαφωτίσεις το φόρουμ με τις 50 διαφορετικές ονομασίες που δίνει στο μουνί. Ή στην ψωλή. (Γλωσσολογική εξερεύνηση.)

      :lol:
     
  4. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Θα σου πω κατι, εδω κρυβεται ενα μεγαλο μυστικο!
    Το bdsm ειναι bdsm!
    Εχω ακουσει ιστοριες απο σκλαβους οι οποιοι επισκεφτηκαν Αφεντρες που μετα απο ενα -δυο χαστουκακια που τους εριξαν το γυρισαν στο "ελα να με πηδηξεις".
    Σκεψου μονον την εικονα τον σκλαβο ορθιο και την Αφεντρα γονατισμενη να τον γλυφει.
    Ποια αληθινη Αφεντρα γονατιζει μπροστα στον σκλαβο της??
    Ναι, δεν αντιλεγω! Και μια Αφεντρα ανθρωπος ειναι απο σαρκα και οστα και καθολου παραξενο δεν ειναι το να ποθησει ερωτικα εναν ομορφο, αρρενωπο, σκλαβο.
    Προσωπικα ναι μου εχει τυχει! Και ναι τον ερωτευτηκα!
    Ομως, την ωρα του sex, ναι της διεισδησης, ηταν ξαπλωμενος ανασκελα, φιμωμενος, με χειροπεδες στα χερια και τα ποδια, οι οποιες μεσω αλυσιδων κρατουσαν τα ανω και κατω ακρα του ανοιχτα, καθομουν καβαλα του, τις ετρωγε με το καμουτσικι ιππασιας, και οταν με ρωτουσε "γιατι με χτυπατε Κυρια αφου με ποθειτε ερωτικα?" του απαντουσα: "μα επειδη σε ποθω σε κτυπω"!
    Και ηταν ο μοναδικος με τον οποιο ειχα τετοια ειδους σχεση.
    Ηταν ας πουμε ο συγκεκριμενος, η εξαιρεση στον κανονα.
    Και παντως της ολης αυτης φασης, ειχε προηγηθει, μια μεγαλη session μαζι του και αρκετες τιμωριες ωσπου η φαση να οδηγηθει στο κρεββατι.
     
  5. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Πως φτανει σε οργασμο μια misstres

    Μήπως εδώ έχουμε τον φόβο του πέους?
    αν χρησιμοποιηθεί κατά τον προορισμό του θα κλέψει την κυριαρχία?
    εγώ είμαι άλλης οπτικής..
    Δεν χρίζουν κ δεν ορίζουν τα γεννητικά όργανα τον/την κυρίαρχο.. υπάρχουν και χρησιμοποιούνται για συγκεκριμένους ρόλους.. στην ούρηση στην συνουσία στην αναπαραγωγή, στην καύλα..
    Δεν δικαιούμαι να μιλάω εκ μέρους των μιστρες.. γιατι ειμαι ανα "περίπτωση" αφεντρα κ μόνο για την κάλυψη της ηδονής μου δεν με αφορά κ τόσο η κυριαρχία ή το να υποτάξω κάποιους.. με ενδιαφέρει να μου προσφέρει αυτο που θέλω οταν θέλω κ όπως το θέλω..
    Όταν και αν θελήσω να κάνω σεξ με τον υποτακτικό μου με διεισδυση.. θα το κάνω κ ας μη είναι δεμένος.. αυτό που με εξιτάρει όμως στους υπό.. ειναι το στραπ.. οχι γιατι κυριαρχώ δεν το εισπράττω ως κυριαρχια.. με εξιτάρει η εικονα.. (ειμαι και ηδονοβλεψιας τι να κάνουμε?)
     
  6. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Πως φτανει σε οργασμο μια misstres

    Kι ας μη ξεχναμε,αγαπητοι συντοπιτες,οτι αυτος που εισχωρει δεν ειναι οπωσδηποτε αυτος που γαμαει 
    Σε ποσους βανιλλα αντρες δεν εχει τυχει να κανουν σεξ με μια γυναικα και επειτα να νιωθουν βιασμενοι?  
     
  7. thomaspolygono

    thomaspolygono Regular Member

    Λάθος μου ίσως που αναφέρθηκα στο συγκεκριμένο thread για τον έρωτα που μπορεί να προσφέρει ο υποτακτικός στην Αφέντρα του και όχι στον οργασμό. Παρασύρθηκα ίσως απο τον antonios. Δεν το μετάνιωσα όμως.
    Αγαπητή και σεβαστή Δώρα=female submissive? . Δεν γνωρίζω, αλλά θα ψάξω, αν υπάρχουν νήματα σχετικά με τον έρωτα και το bdsm. Μπορείς όμως, και σε παρακαλώ για αυτό, να δημιουργήσεις ένα με το αν σχετίζεται το bdsm με τον έρωτα. Έργαψες "Θα θέλεις και δεν θα έχεις" . Δεν έιναι έρωτας αυτό?
    Τέλος επιτρέψτε μου να πω ότι είναι πολύ όμορφες οι απόψεις που εκφράστηκαν μέχρι στιγμής για το συγκεκριμένο thread είτε αυτές έιναι από Mistress είτε από Άτομα που έχουν διαφορετικό status.
     
  8. lalakis48

    lalakis48 New Member

    Re: Απάντηση: Πως φτανει σε οργασμο μια misstres

    Σωστό αυτό!
    Εγώ είχα προσφατα παρόμοια εμπειρία με γυναίκα (δεν ήταν mistress αλλά μια κυριαρχική γυναίκα) όπου ένιωθα βιασμένος.
     
  9. Kits

    Kits Contributor

    Δεν εχει??? 

    Τοτε γιατι το κανουν ανθρωποι?

    μηπως να υπηρχε κανενα μηχάνημα, να ριχναμε το κερμα,και τοτε να διναμε ή να τρωγαμε ( αναλογα ) τα χαστουκια μας....
     
  10. dora_salonica

    dora_salonica Contributor


    Νόμιζα πως δηλώνεις Μάστερ. Όχι άνθρωπος. 

    Κάτι άλλο προφανώς εννοείς εσύ με τον "έρωτα", όχι αυτό που εννοεί ο Θωμάς (κι εγώ).

    Μιλάς για σεξουαλική απόλαυση; Ή για τον έρωτα "σαν κι αυτόν μες στα καδράκια, με λουλούδια και πουλάκια;"

    Γιατί αν μιλάς για λουλούδια και πουλάκια, θα ξεράσω (και βάρα όσα χαστούκια θέλεις). Αν μιλάς για την απόλαυση θα σου απαντήσω: "Κοίτα γέρασα και γέρνω, τρεις φορές τα καταφέρνω." 
     
  11. dora_salonica

    dora_salonica Contributor


    Η απάντηση δόθηκε στον Κιτς. Και φυσικά έχεις δίκιο. Έχεις πιάσει το νόημα του έρωτα. Καλέ μου διορατικέ Θωμά. Πάντα ντυμένος με τον μανδύα της απελπισίας.

    Δεν μου πέφτει λόγος να δημιουργώ νήματα, δεν είμαι η Κλωθώ. Θα με παρεξηγήσουν στο τέλος. 

    Ουσιαστικά δεν έχω τόσες πολλές γνώσεις για να το κάνω. Αλλά διαβάζω πολύ. Και σκέφτομαι. Οπότε θα το πετάξουμε το μπαλάκι σε Άλλον / Άλλη.
     
  12. nasmar

    nasmar Regular Member

    Απάντηση: Πως φτανει σε οργασμο μια misstres

    male part

    Δώρα το οτι έχεις συγκεκριμένο σεξουαλικό προσανατολισμό δεν σημαίνει οτι μόνο αυτός υπάρχει.
    και ο έρωτας με τα λουλούδια κ.λπ. υπάρχει και δίνει σεξουαλική απόλαυση για κάποιους.
    το οτι κι εμένα αυτός ο τρόπος μου φαίνεται χλιαρός δεν με κάνει να τον θεωρώ ανύπαρκτο ή να τον μειώνω.(υπάρχουν και vanilla).
    το bdsm νομίζω πέρα απ τα άλλα είναι και έρωτας.
    νομίζω μπορεί να υπάρξει αγάπη και άλλα τρυφερά συναισθήματα που να εκφραστούν ,αντι με την προσφορά λουλουδιών ,με μαστίγωμα και υποταγή.
    κι αυτό όμως είναι ένας τρόπος να ερωτεύεσαι..