Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πως φτανει σε οργασμο μια misstres

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος masterandslave, στις 13 Αυγούστου 2007.

  1. she_Dragon

    she_Dragon Regular Member

    βρε κακο σ'αυτο το φορουμ να θελει καποιος/οι να μιλησει για τον ερωτα κ να μην τον αφηνουν.....
         

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Πες τα χρυσοστομη! 
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  3. undead

    undead Regular Member

    Re: Απάντηση: Πως φτανει σε οργασμο μια misstres

    Εγώ αγαπητή μου θα διαφωνήσω κάθετα.
    Δες τι λεει η Mirella_trans_Domme στο https://www.greekbdsmcommunity.com/forums/showpost.php?p=122780&postcount=57
    "Και αποφασισα να εκδικηθω! Να του ισοπεδωσω καθε ανδρισμο!"

    Μη μου πεις ότι τον να τον ΤΡΩΕΙ ενας σκλάβος από πίσω (χωρίς μάλιστα, τις περισσότερες φορές να τον χώνει) δεν είναι ισοπέδωσει του ανδρισμού!!!
     
  4. iJ

    iJ Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Πως φτανει σε οργασμο μια misstres

    Ναί αγαπητέ undead, μόνο που εσύ είπες οτι δεν είναι άντρας και δε μίλησες για μείωση αντρισμού. Εχει διαφόρα!
     
  5. Yiannis

    Yiannis Regular Member

    Απάντηση: Πως φτανει σε οργασμο μια misstres

    Εγω παντως τις οδηγω σε οργασμο με γλειψιμο....

    Με ξενερωνει αφαντα η ιδεα να τις πηδηξω...μου χαλαει την υποτακτικη φαντασιωση....
    Αν την πηδουσα αυτοματα θα γινοταν μια βρωμο τσουλα μου και τιποτα παραπανω...
    ή στην καλυτερη των περιπτωσεων...ιση με μενα....

    Δεν μου αρεσει η ισοτητα σε τετοια παιχνιδια, ουτε να εχω το πανω χερι.





    Y.Γ : Mπορω βεβαια να την γλυψω παντου, να τις κανω μασαζ (και δεν εννοω τα ποδια μονο)
    να την δαγκωσω απαλα μεχρι και τις ρογες χωρις ή να την πλακωσω στα φιλια και χαδια
    αλλα αυτα παντα σε φιλικο επιπεδο ...τιποτα το σεξουαλικο   Θα μπορουσα να το κανω στην
    οποιαδηποτε με την ιδια ευκολια που κανω χειραψια και γνωριζομαι με καποια. Φιλικα παντα...
    Δεν τρεχει τιποτα.
    Στο σεξ ομως, ειμαι δυστυχως αυστηρα υποτακτικος ποδολαγνος
     
  6. undead

    undead Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Πως φτανει σε οργασμο μια misstres

    Όταν μιλάει για "ισοπέδωση του ανδρισμού" ουσιαστικά και πρακτικά τι σημαίνει; Ότι κάθε έννοια ανδρισμού μηδενίζεται. Σημασία δεν έχει πάντα τι είσαι εσύ ή πως νιώθεις. Πολλές φορές σημασία έχει πως σε βλέπει και ο άλλος. Και αν είσαι άντρας και η γυναίκα σε βλέπει μόνο για να σου ισοπεδώνει τον ανδρισμό τότε.. κλάφτα χαράλαμπε. Δεν του επιτρέπει τίποτα. Ούτε να μπει μέσα της, ούτε να χύσει ούτε να είναι από πάνω. Στα τέσσερα και με έναν δομητή στον κόλο, εσένα σου θυμίζει άνδρα;;;;  
     
  7. iJ

    iJ Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Πως φτανει σε οργασμο μια misstres

    Nαί!
    Και είναι άσχετος ο σκοπός για τον οποίο εφαρμόζονται κάποιες πρακτικές.
    Ο σκλάβος δε παύει να είναι ΑΝΤΡΑΣ!

    Εσύ ποιόν θεωρείς άντρα; Μόνο αυτόν που γαμάει;
     
    Last edited: 24 Αυγούστου 2007
  8. undead

    undead Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Πως φτανει σε οργασμο μια misstres

    Ένας άντρας δεν έχει σημασία μόνο να γαμάει αλλά να φέρεται σαν άντρας, να δείχνει άντρας μπροστά στα μάτια των άλλων και αν χρειαστεί να ρίξει και καμμία σφαλιάρα, τρόπος του λέγειν.
    Δεν είμαι σατράπης ούτε ο πολλά βαρύ κλπ κλπ. Είμαι απλά ένας άντρας που πιστεύει μεν στην ισότητα των δύο φίλων αλλά σε ορισμένα θέματα (όπως πχ το σεξ) ο άντρας είναι ένα κλικ ποιο πάνω. Άλλωστα η κλασσική στάση του σεξ (ο άντρας πάνω κ η γυναίκα κάτω) τα λέει όλα!
     
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    τελικα τι μαθαμε :
    1) μυστηριο καλυπτει τον οργασμο μιας Κυριαρχης ... το πιθανοτερο ειναι πως τον εχουν απαγαγει ...
    2) Ντορα ..... "τι σχεση εχει ο ερωτας με το bdsm" .... αστο .... δεν μας παιρνει αυτο το θεμα .. ας πιασουμε αλλο θεμα : "πλοηγηση πυρηνικων υποβρυχιων στα αβαθη των κοραλιογεννων νησων του Ινδικου Ωκεανου" ... σιγουρα κατι περισσοτερο θα ξερουμε εκει ...  
    3) Η καλυτερη Μιστρα ειναι η ανοργασμικη ... (αυτο ειναι δικο μου) .....
    4) ειναι εκλπηκτικο το πως πηγαμε παλι στο πουλι του σκλαβου .....
    5) Γιαννη ... εχεις εφευρει ενα νεο στατους οπου συμπρωταγωνιστουν μεταξυ αλλων ο Γουντι ο Τρυποκαρυδος , ο Τσαρλυ Μπραουν και ο Μπολεκ με τον Λολεκ .... δεν ειναι κακο .. δεν ειναι κακο ....
    6) επιτρεψτε μου παρακαλω να "επενδυσω" μουσικα το νημα με μια οργασμικη μουσικη :
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  10. iJ

    iJ Regular Member

    Απάντηση: Πως φτανει σε οργασμο μια misstres

    Σ' αυτή την ερώτηση θα μου απαντήσει κανείς;

    undead δε μιλάμε για συμπεριφορές αλλά για τη φράση σου ότι ένας σκλάβος που τον τρώει δεν είναι άντρας. Θα σου το πώ με άλλη μια ερώτηση, ο παθητικός gay δεν είναι άντρας;  
     
  11. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Πως φτανει σε οργασμο μια misstres

    Θα σου απαντησω εγω μικρη ζοφια..
    Η κυριαρχια δεν βρισκεται στα γεννητικα οργανα κανενος, ειτε αυτα τρωγονται ειτε δινονται..
    Αρα τη έχουμε σαν απαντηση?
    Οχι δεν εξουσιαζεται..

    Προχειρα συμπερασματα.. και ανοησίες το 1 εως και το 4
    Φυσικα κ τελειωνουν οι μιστρες, ειτε απο γλειψιμο, ειτε απο διεισδυση σε αυτες (οποιες το κανουν) ειτε απο διεισδυση στον σκλαβο, ειτε επειδη καυλωνουν κ μόνο να βλέπουν καποιο στα ποδια τους ματωμενο να παιζει το πουλι του.. και με πολλους ακομη τροπους.. φαντασια να εχει κανεις.. και ειδικα οι γυναικες δεν ειχαν ποτε προβλημα σ αυτό..
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  12. UnderYourFeet

    UnderYourFeet Regular Member

    Άρα καταλήγουμε στο ότι όλα είναι σχετικά και το πώς θα εξελιχθεί μια κατάσταση είναι ένα άλλο θέμα.Δεν υπάρχει κανείς που θα βγεί και θα πει "Η αφέντρα δεν πηδιέται ποτέ με τον υποτακτικό της! Έτσι λέει ο κανόνας...".

    Όλα εξαρτώνται από τη στιγμή. Όχι πως δεν υπάρχουν μοντέλα συμπεριφοράς, ας πούμε. Απλά τα ακολουθάμε για να έχουν πιο πολύ πλάκα οι περιπέτειές μας και όχι τόσο για να έχουμε κάποιο μπούσουλα…