Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πως φτανει σε οργασμο μια misstres

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος masterandslave, στις 13 Αυγούστου 2007.

  1. Puma

    Puma Regular Member

    Ντροπή δεν είναι, ίσα ίσα... απλά, όπως το φαντάζομαι εγώ που είμαι άπειρος στο χώρο, ίσως μία Mistress, φτάνοντας σε οργασμό, να νιώθει ότι ο σκλάβος έχει για λίγο το "πάνω χέρι" (σε εισαγωγικά). Μπορεί να είναι και χαζό αυτό που ρωτάω αλλά δε γνωρίζω  
     
  2. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Re: Πως φτανει σε οργασμο μια misstres

    Μπορει να νιωθει ο σκλαβος για λιγο οτι εχει το πάνω χέρι επειδη τελειωσε η αφέντρα του?
    Ναι ειναι χαζο..  
     
  3. Puma

    Puma Regular Member

  4. johnny

    johnny Regular Member

    Απάντηση: Πως φτανει σε οργασμο μια misstres

    απο την μικρη εμπειρια που εχω,μπορει ενω παιρνει τον σκλαβο της
    απο πισω και χωρις να βαλει δαχτυλο κιολας.
     
  5. vasilisxxx

    vasilisxxx New Member

  6. blindfold

    blindfold Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Πως φτανει σε οργασμο μια misstres

    όντως ,ειδικά όταν η αφέντρα είναι κάποια που έχει την άνεση να τελειώνει συχνά ...
     
  7. voluptas

    voluptas Regular Member

    Απάντηση: Re: Πως φτανει σε οργασμο μια misstres

    να πω κάτι? είμαι στο χώρο χρόνια - το λέω αυτό γιατί μπορεί να φανώ σαν άσχετος με αυτό που θα πω. Αλλά μία αφέντρα μόνο έτσι έρχεται σε οργασμό? δε θέλει δηλαδή να έρθει σε οργασμό με τον κλασσικό τρόπο? με πολύ γαμήσι δηλαδή? το κλασσικο παραδοσιακό γαμήσι - σφυροκόπημα ? δεν ξέρω καλά και όλα τα βίτσια αλλά μου κάνει λίγο άρρωστο αυτό.
     
  8. happyhellcat

    happyhellcat Regular Member

    Απάντηση: Re: Πως φτανει σε οργασμο μια misstres

    Ξέρεις πως όταν εδώ μέσα λες τη λέξη "άρρωστο" στην ίδια πρόταση με τα "βίτσια" πας φιρί-φιρί για σταύρωμα έτσι;
    Διάβασε και τα άλλα νήματα και θα δεις πως άλλες το κάνουν έτσι και άλλες αλλιώς, η κάθε μια τα γούστα της. Είναι δυνατόν ποτέ να το κάνουν όλες με τον ίδιο τρόπο; Σκέψου λίγο πριν γράψεις.
     
  9. voluptas

    voluptas Regular Member

    Απάντηση: Re: Πως φτανει σε οργασμο μια misstres

    αυτονόητο είναι ότι δεν το εννοώ το άρρωστο με τον ίδιο τρόπο. το εξήγησα εξάλλου.

    ρε συ happycat (πως σε λένε). διάβασε λίγο προσεκτικά τι γράφω πριν αρχίσεις να χώνεις. 4 γραμμές 4 σπόντες για το χαρακτήρα μου. αμάν με τα νεύρα σας ρε παιδιά εδώ μέσα. πάρτε κάνα zanax, κάντε λίγο σεξ, μαθήματα αγγειοπλαστικής που λέει ηρεμούν..
     
  10. happyhellcat

    happyhellcat Regular Member

    Απάντηση: Re: Πως φτανει σε οργασμο μια misstres

    Τι εννοείς όταν λες "το εξήγησα" γιατί δεν είδα καμία εξήγηση. Είπες "δεν ξέρω καλά και όλα τα βίτσια αλλά μου κάνει λίγο άρρωστο αυτό", η εξήγησή σου ήταν ότι δεν ξέρεις όλα τα βίτσια;
    Εγώ δεν σου είπα ούτε ζάναξ να πάρεις ούτε τίποτα, δεν χρειάζεται να είσαι αγενής. Θα μπορούσες να σταματήσεις στο "αυτονόητο είναι ότι δεν το εννοώ το άρρωστο με τον ίδιο τρόπο. το εξήγησα εξάλλου." αλλά εσύ αποφάσισες να τα χώσεις σε όλους. Και μετά λες ότι εμείς έχουμε νεύρα;  
     
  11. θάλασσα

    θάλασσα Regular Member

    Απάντηση: Πως φτανει σε οργασμο μια misstres

    ωραιο νημα.

    Δεν υπάρχει συγκεκριμένος τρόπος, αυτή θα επιλέξει πως θέλει να φτάσει σε οργασμό.

    Απο την μέχρι τωρα εμπειρία μου, μπορώ να πω πως την διείδυση του πέους σχέδον πάντα την χρησιμοποιούσα ως τελευταία λύση.
    Δεν θεωρώ οτι μια άλλη γυναίκα που επιλέγει την διείσδυση είναι λιγότερο Mistress..

    Απο αυτό το νήμα πήρα πολλές απαντήσεις για τον λόγο που στην έντονη αλληλεπίδραση που είχα με έναν συγκεκριμένο άνθρωπο, αυτές τις λίγες φορές που με γάμησε με το πέος του..
    για εναν περιέργο λόγο δεν ένιωθα γαμημένη.
    Ακούγεται παράλογο για κάποιον που δεν το έχει αισθανθεί.
     
  12. GCHL

    GCHL Hijo de la Luna

    Απάντηση: Πως φτανει σε οργασμο μια misstres

    Από ότι μου διηγήθηκε αξιόπιστος φίλος μου, που είχε εμπειρία με mistress η οποία φορούσε strap on, την ένιωθε να ερεθίζεται και να φτάνει σε έντονο οργασμό, ενώ τον γαμούσε από πίσω με το strap on.
    Εμένα κάτι τέτοιο με ξενίζει και μου φαίνεται παράξενο, αφού υπάρχουν χιλιάδες άλλοι τρόποι να ερεθιστεί μιά γυναίκα, ωστόσο .........
    Άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου. . . . . και του κορμιού του οι ευαισθησίες,
    θα πρόσθετα ταπεινά κι εγώ αυτοβούλως!