Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πόρνη για ένα Σάββατο

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος dats, στις 12 Σεπτεμβρίου 2008.

  1. Durcet

    Durcet In Loving Memory

       

    DATS, συνέχισε έτσι! Σε λίγο βλέπω να παίρνεις θέση μονίμου αντιπροσώπου της χώρας στον Ο.Η.Ε.  
     
  2. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Πόσο όμορφο αυτό το νήμα! Το διάβασα και πάλι με μεγάλη απόλαυση. Μου έλειψε ο Dats!
     
  3. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Εγώ θα σ ευχαριστήσω που το έβγαλες στα καινούρια νήματα και μπορεσα να το διαβάσω!
    Απολαυστικότατα καταπληκτικός!
     
  4. Artemis

    Artemis Ανήκω σε Μένα

    Re: Απάντηση: ΠΟΡΝΗ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΑΒΒΑΤΟ

    Οοουυφφ ευτυχώς οι φαντασιώσεις δε κολλάνε αφροδίσια… καλές οι ιστοριούλες σου μας καύλωσες πάλι, αχ αυτοί οι αλλοδαποί (εξαιρούνται οι Αλβανοί δεν έχω δει πότε μου όμορφο Αλβανό σε έναντι θέση Ρουμάνων)  



    [/QUOTE]
    ώσπου έχυσε βαθιά μέσα μου.

    , έχωσε τον καβλωμένο πούτσο του μέσα στον κώλο του Σκεντέρ και έχυσε γρήγορα,

    - Έπιασα τον κώλο μου. Συνεχώς ξερνούσε σπέρματα που δεν χωρούσαν πια στο κωλάντερό μου και γλιστρούσαν έξω
    [/QUOTE]
     
  5. zwg

    zwg Regular Member

    Ποιος υποτίθεται οτί είναι ο γέρος σου DATS ?
     
  6. Artemis

    Artemis Ανήκω σε Μένα

    Που κόλλας και εσύ τώρα…. Το θέμα είναι αν σου άρεσε αυτό που διάβασες, δλδ αν σου πει ο γεροΔήμος θα καταλάβεις τίποτα παραπάνω?  
     
  7. zwg

    zwg Regular Member

    Όχι αλλά θέλω να δω αν εννοεί ο Πατέρας του γιατί πολλές φορές λένε ο γέρος μου δηλαδή ο Πατέρας μου...
     
  8. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: ΠΟΡΝΗ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΑΒΒΑΤΟ

    ρε dats για πες μας εσυ απο που εισαι ?
    τι εθνικοτητος?
     
  9. Artemis

    Artemis Ανήκω σε Μένα

    Απαπαπαπα εσύ τελικά είσαι πολύ άρρωστο μυαλό  
     
  10. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Re: ΠΟΡΝΗ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΑΒΒΑΤΟ

    !!! 
     
  11. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: ΠΟΡΝΗ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΑΒΒΑΤΟ

    Xωριανάκια είμαστε!Πατεράδες από την Ελιά και μανάδες από το Super Paradise.. 
    Γιατί ρωτάς;
     
  12. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: ΠΟΡΝΗ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΑΒΒΑΤΟ

    εεεε!!! να μη ρωτησω?
    ξερω τις εθνικοτητες των γαμουντων να μη γνωριζω και την εθνικοτητα του γαμουμενου?